Sevdiğim kız başkasını seviyor ama unutmaya çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
Sevdiğim kız başkasını seviyor ama unutmaya çalışıyor.
Merhaba forumdaşlar sevdiğim kıza 1ay önce onu sevdiğimi değer verdiğimi falan filan söyledim bana kimseyle çıkmak istemediğini ama arkadaş olabileceğimizi söyledi her konuda dertleşebileceğimizi söyledi bu kızla faceden 1aydır konuşuyoruz balım tatlım cicim filan bi kaç kez yüz yüze görüştük en sevdiği hediyeleri aldım paradan kaçınmam :) sinemaya götürdüm gezdik yedik içtik fakat 2gün önce başladı bi muhabbet sordum buna hayattında yaşadığın en kötü olay nedir diye birini sevdiğini ve bunu ona söylediği zaman çocuğun kendisine ilgi duymadığını ve sevmediği halde ümitlendirdiğini söyledi bende sende bana aynını yapıyosun dedim.Onu unutmak istediğini söyledi bende onu unutamayacağını bende kendisini unutamayacağımı söyledim.Sonra hayatta başarılar diyip gittim.Fakat mesaj atmış senden ayrılmak istemiyorum senin yanındayken huzurlu ve mutlu oluyorum sen bana güvenmesende ben onu unutucam sen zordan kaçıyosun diye.Sevdiği çocuğun ismini filan öğrenmeye çalıştım ama keçi inadı söylemiyor.Bu gün barıştık gibi bir şey oldu.Sizden istediğim şaka katmadan ciddi ciddi ne yapmalıyım onu unutmayı denedim fakat o gün başım çatladı resmen sadece kalbim değil beynimde onu düşünüyo 1sn bile aklımdan çıkmıyo ne yapmalıyım bilenler fikirlerini paylaşabilirmi?(onu unut demeyin unutamam)

blsm_mr

Üye
bak kardeşim sen keskin viraja girmişin :D kıza fazla yüz vermemeye çalış ne kadar vermemeye çalışırsan o kadar iyidir her dediğini yapma fazla samimi de olma bi süre zaten büyükk ihtimal kız sana daha çok bağlanacaktır.:ok2:

• Beğen
Tepkiler: Hermaphroditos
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız bu kız senin bildiğin gibi değil eğer ilgi göstermezsem ilişki tamamen biter.

avast

avast

Üye
Evet klasik cumle gelmis bu kiz senin bildigin gibi degil :ehe. Neyse yuksek dozda kullanilma ihtimalin var simdi obur cocuk buna umit vermis e kiz obur cocugun elinde yarin obur gun sen okadar seveceksin cabalayacaksin obur cocuk bi mesaj atacak paat ilginc yani kontrol altinda tutmak lazim

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
Çocuğa dalmayı düşündüm ama erkekliğe yakışmaz.

blsm_mr

Üye
aynen :box:aha:

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Kaçır :D

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
valla böyle durumlar o kadar karmaşık ki çevremdekilerin başınada geldi nasıl atlattılar deme bilmiyorum :D ama mantıklı düşünürsek şuan senin onun için yaptıkların onu mutlu huzurlu hissettiriyo o çocuğu unutmaya çalışıyo ama sen çok üstüne düşersen bu unutma olayını yavaşlatır ama seni kaybetmek istemiyosa biraz kendini ağırdan satarsan seni kaybetmemek için bu olay hızlanır. Ama şöylede bişey var o çocuğu unuttuğunda seni ciddi anlamda sevicek mi? Anladığım kadarıyla sen ciddi şekilde seviyosun. Bir arkadaşım bir söz demişti sen eğer nasibini kovalamazsan nasibinden faydalanamazsın oturup beklemekle olmaz elbet birşeyler yapmak gerek ama kontrol altında olmalı denge kurcan yani. Belki iyi yazamadım ya da saçmaladım kusura bakma :D

• Beğen
zombaka

zombaka

Üye
valla böyle durumlar o kadar karmaşık ki çevremdekilerin başınada geldi nasıl atlattılar deme bilmiyorum :D ama mantıklı düşünürsek şuan senin onun için yaptıkların onu mutlu huzurlu hissettiriyo o çocuğu unutmaya çalışıyo ama sen çok üstüne düşersen bu unutma olayını yavaşlatır ama seni kaybetmek istemiyosa biraz kendini ağırdan satarsan seni kaybetmemek için bu olay hızlanır. Ama şöylede bişey var o çocuğu unuttuğunda seni ciddi anlamda sevicek mi? Anladığım kadarıyla sen ciddi şekilde seviyosun. Bir arkadaşım bir söz demişti sen eğer nasibini kovalamazsan nasibinden faydalanamazsın oturup beklemekle olmaz elbet birşeyler yapmak gerek ama kontrol altında olmalı denge kurcan yani. Belki iyi yazamadım ya da saçmaladım kusura bakma :D
kız sevmiyor ıste

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
kız sevmiyor ıste
Ya anlayamayız ki kız milleti benim aklım ermiyo ericeğinide sanmıyorum ben böyle sanarım ama bi bakarım öyle değil öbür türlü karmaşık işler ya en güzeli hayırlısı neyse o olsun demek :) tabi gönül ferman dinlemiyo o ayrı :gun1:

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Naz yapıyor bnce :)

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
senin nasıl bir tane kalbin varsa onunda öyle,aynı anda iki kişiyi sevemez kızda ki sorun;şu anlık güven eksikliği var sana karşı ve sende ki sorun;hiç güvenmiyor olmandan sorun çıkıyor.
Güven konusunda kendimde sorun yaşadım sevgilim de ama şunu da zaten kabul ediyorum,gözüm kapalı da olsa sevglime güvenirim,kabaca o benim her haltımı bilir bende onun,bir aralar tek sorun olan sevgilimin,eski sevgilisi onunla ilgili birşeyler yazdığının şüphesindeydim çocuğun ama korkuyu çoçuğa güzel vermişim ki,çocuk doğum gününde bile benden tırtığını açıkça söyledi,şimdiyse onunla ilgili tek birşeyde yazmıyor yani kısaca biz birbirimizi seviyoruz ve kimsede umrumuzda değil

• Beğen
Tepkiler: Hermaphroditos ve sLeepLe
mrzstyl

mrzstyl

Üye
Dostum sana tavsiyem kızla konuşmaya devam et. Arkadaşların dediği gibi kontrol altında tut. Bak kız seninle konuşuyor ve birlikte olduğunda huzurlu oluyor, olum hic konusamayanlar var lan. Son olarak birde sen kendin düşün ne uygunsa onu yap... ;) ;)

DDorlion

DDorlion

Üye
Merhaba forumdaşlar sevdiğim kıza 1ay önce onu sevdiğimi değer verdiğimi falan filan söyledim bana kimseyle çıkmak istemediğini ama arkadaş olabileceğimizi söyledi her konuda dertleşebileceğimizi söyledi bu kızla faceden 1aydır konuşuyoruz balım tatlım cicim filan bi kaç kez yüz yüze görüştük en sevdiği hediyeleri aldım paradan kaçınmam :) sinemaya götürdüm gezdik yedik içtik fakat 2gün önce başladı bi muhabbet sordum buna hayattında yaşadığın en kötü olay nedir diye birini sevdiğini ve bunu ona söylediği zaman çocuğun kendisine ilgi duymadığını ve sevmediği halde ümitlendirdiğini söyledi bende sende bana aynını yapıyosun dedim.Onu unutmak istediğini söyledi bende onu unutamayacağını bende kendisini unutamayacağımı söyledim.Sonra hayatta başarılar diyip gittim.Fakat mesaj atmış senden ayrılmak istemiyorum senin yanındayken huzurlu ve mutlu oluyorum sen bana güvenmesende ben onu unutucam sen zordan kaçıyosun diye.Sevdiği çocuğun ismini filan öğrenmeye çalıştım ama keçi inadı söylemiyor.Bu gün barıştık gibi bir şey oldu.Sizden istediğim şaka katmadan ciddi ciddi ne yapmalıyım onu unutmayı denedim fakat o gün başım çatladı resmen sadece kalbim değil beynimde onu düşünüyo 1sn bile aklımdan çıkmıyo ne yapmalıyım bilenler fikirlerini paylaşabilirmi?(onu unut demeyin unutamam)
kiz senle oynuo bnce bnada ayni oldu yani bbzeri

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Kız seni kötü gün dostu olarak görüyor sadece. Üzüldüğü zamanlar onu mutlu etmeni kafasını meşgul etmeni falan..

• Beğen
DDorlion

DDorlion

Üye
  • Beğen