Evdeki Karıncalar

Sponsorlu Bağlantılar

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Evdeki Karıncalar
Evi karıncalar bastı. Günahtır kış olunca giderler diye bişe yapmadım başıma çıktılar. Laptopun hoparlörün girdiler tuşların arasında dolanıyorlar deli oldum... Bunları bir koku yoluyla yok edebilirmiyim ? Karıncaları en rahatsız eden koku ne ?. Eğer bunu bulabilirsen 1 tane karınca yakalicam onun üstüne o kokuyu sürcem sonra oda kokudan kaçmak için yuvaya gitçek ve yuvadakiler bundan rahatsız olup önce onu öldürcek sonra yuvayı terk edecekler. Tabi koku duyuları varsa... :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, DDorlion ve Serhan

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Tarçın kokusu

edit: aslında tarçına bandırırsan o karıncayı yuvayı bile bulamaz

• Beğen
Tepkiler: DDorlion ve BrainHacker
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Çok hain planlarım var. Yuvalarnıda bilmiyomki. Bi karıncayı takip edip bulabilirim aslında. Sonra yuvanın önüne 1 küp şeker hepsi oraya toplansın diye. Toplanınca süpürkeyle toplu katliyam. ? Olurmu

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Serhan
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Çok hain planlarım var. Yuvalarnıda bilmiyomki. Bi karıncayı takip edip bulabilirim aslında. Sonra yuvanın önüne 1 küp şeker hepsi oraya toplansın diye. Toplanınca süpürkeyle toplu katliyam. ? Olurmu
Seni karıncaların şeker tanrısı zannederler ve elçiler tüm karınca klanlarına haber verir. 1 klan varken 10 klan daha gelir vallah

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr, Kingmortall, -Börteçine- ve 4 diğerleri
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Acaba bas ya da tiz seslerden rahatsız oluyormular. Ses sistemim var belli bi frekansta açıp kovalaya bilirim belki
Seni karıncaların şeker tanrısı zannederler ve elçiler tüm karınca klanlarına haber verir. 1 klan varken 10 klan daha gelir vallah
10 klan daha yok olur :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

DDorlion

DDorlion

Üye
Elleme Garibanları :D

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, B.A.R.O.N ve BrainHacker
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Konuyu taşıdım rahatça yazabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
fuko08

fuko08

Üye
Yani yaziktir gunahtir oldurme. Ama soykirim yapicam diyosan bi tane takip et yuvanin agzindan limon suyu dok bolca. Limon onlarin narin vucutlarini adeta kezzap miscasina yakar ve eritir.

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yani yaziktir gunahtir oldurme. Ama soykirim yapicam diyosan bi tane takip et yuvanin agzindan limon suyu dok bolca. Limon onlarin narin vucutlarini adeta kezzap miscasina yakar ve eritir.
Adam hem yazıktır günahtır diyor ama en iyi işkenceyi de biliyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7, Dede, Rainesto ve 4 diğerleri
fuko08

fuko08

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve DDorlion
zombaka

zombaka

Üye
sinek sinek sorun sinek

Serhan

Serhan

Üye
Klavyeye limon sık Yada en kötüsü laptopu aşağı doğru sarktır karıncalar yere düşsün bi yere karıncaların geleceği birşey koy toplu katliam yap :ehe

fuko08

fuko08

Üye
Laptopa bisey yapma da :) eger devrelere degerse karinca yanar. Yaydigi oz sivinin kokusu daha cok karinca ceker ve laptop elinde kalir. Bi belgeselde izlemistim elektrik panolarinin yanmasinin onemli bir nedenide buymus

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker ve Serhan
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Hahahaha az önce yaklaşık 10000 hz lik ses açtım hopoalöre gierrn krınca sarhoş olarak çıktı :DKarınca duası vardı karınca getiriyodu. Gta sa daki gibi hileyi 1 kere yazınca aktif 2 kere yazınca deaktif oluyor acaba karınca duasını okusam karıncalar gidermi :hmmm . Ama berekette kazayla gitmesin ?
Amacım işkence deil :D zekice yok etmek sadece :D

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Gece gece karıncalarla uğraşma, sıkıntı çıkar :D

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Hahah :D crysismi oynasam sıcajtan rahatsız olup çıkarlar belki laptoptan :D

• Beğen
Tepkiler: fuko08
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim ben uzun zamandır çekiyorum bu karınca illetinden. Limonu sürdüm çıktığı yerlere ve mutfağın her köşesine biraz azalma oldu gibi. Karınca tozları varmış bulamadım bi türlü bulsam kökten çözüm olacak. Öldürmek istemiyorum ben de ama mecbur kalıyor insan artık. Mutfağa her girişimde köşe bucak yine dadandılar mı diye bakınır oldum

• Beğen