Gaz Yağıyla Çalışan Özel Tasarım Kibrit 50 kişiye 1.5 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Fiyatı Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    9
Cinocin.com

Cinocin.com

Üye
    Konu Sahibi
Gaz Yağıyla Çalışan Özel Tasarım Kibrit 50 kişiye 1.5 TL

Ürün Zippo'yu doldurduğunuz gaz yağı ile çalışan bir kibrittir.

Yapmanız Gereken Tek Şey Ödeme Sayfasında Kuponu kısmına "maxicep1" yazmanızdır.

Kibrit kullananlara veya farklı olduğunu göstermek isteyenlere hitap eder.

Ürün sipariş tarihinden itibaren 14-21 iş günü içerisinde PTT tarafından teslim edilir.

Cinocin.com Yurtdışındaki üreticiler ile sizleri buluşturur bu yüzden fiyatlar çok uygundur.10 gün boyunca 50 kişinin kullanabileceği bu kupon kodu ile 10 tl'ye satılan bu ürün

KARGO DAHİL 1.49 TL'dir.

Her kullanıcıya sadece 1 adet ürün yollanacaktır.Aynı kullanıcı birden fazla ürün satın alamaz.Ürünleri satın almak için siteye üye olmanız gerekmektedir.Sepete attığın ürünü kasaya giderek ve üyelik bilgilerinizi girerek hızlıca satın alabilirsiniz.

Kredi Kartı Ödemeleriniz İyzico ile 256 bit ve Üye bilgileriniz Cinocin.com'da 128 bit güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.İsteyen kullanıcılar Pay Pal ile de ödeme yapabilir.

Ürünün içerisinde gaz yoktur uluslararası kargo güvenliği sebebi ile durum böyledir.İsterseniz evinizde isterseniz bir çakmakçı da 50 kuruşa doldurabilirsiniz.Ürün 2 gün içerisinde adresinize kargolanır.

PTT ile ürün yollandığı için lütfen adresiniz açık bir şekilde not ediniz.

PTT size teslim edemediği ürünleri PTT İl Posta dağıtım merkezinde bekletmektedir.

Eğer belirtilen tarihlerde ulaşmaz ise elinize lütfen irtibata geçiniz.

Diğer soru ve sorunlarınız için Site altında üyeliğini ile beraber destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ürüne ulaşacağınız Link sayfanın en altında da bulunmaktadır

Eğer ürünü beğendiyseniz lütfen videoyu veya sayfamızı facebookta beğenip paylaşmayı unutmayınız.Facebook sayfamızda da haftalık kampanyalarımız olacaktır.İlginize teşekkür ederiz.

Aynı Ödeme Yöntemi ve Aynı Müşteri Bilgilerine sahip kullanıcıların dikkatine 1'den fazla ürün satın alma hakkı bulunmamaktadır.Fazladan verilen siparişler müşterilere iade edilecektir.

İlginize teşekkür ederiz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Ne kadar süre gidiyor bu?

Ramatata

Ramatata

Üye
Üye olduk o kadar uğraştık PayPal hesabı ile ödemeyi bulamadım Yardımcı olsana

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Bi telefon numarası bıraksanız mobil ödeme yoluyla alsak ?

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
kapıda ödeme varsa olabilir

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Herkesi uyarayım bu kibritin markası Zippo değil. Zippo'nun böyle bir ürünü yok.

utt2

utt2

Üye
bende istiyom paylaşım için teşekkür ederim kapıda ödeme varmı tabi benim kartım yok

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
KARGO DAHİL 1.49 TL'dir.
diyo nasil ya kargo tek basina 10 tl

• Beğen
Tepkiler: Serhan

Üst Alt