Tavsiye yardım edin mesaj geliyor ve sürekli tl gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
yardım edin mesaj geliyor ve sürekli tl gidiyor
başlıkta yazıdğım gibi dün telefonumda internette dolaşırken lanet bi arkadaşlık sitesine girdim ve yanlışlıkla kabul ediyoruma tıklamışım ki sürekli mesaj geliyor sapkın herifler insan bi telefon numarası filan ister direk kabul etmişim bütün anlaşmaları okuyup kabul etmişim gibi sürekli msj geliyor ard arda 3 tl kaldı telefonda lütfen acilen yardım edin hattım avea telefonum s4 mesaj gelen numara ise 5698

hatta gelen bir mesajın örneğini yazayım

GAYE : TEN RENGINI COOOK MERAK EDIORUM :)

çok rahatsız edici bir durum üstelik benden ücret kesiyolar lütfen yardım edin

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Böyle şeylere yanlışlıkla nasıl üye oluyorsunuz şaşıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: -Heisenberg-
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayıp tüm aboneliklerinizi iptal ettirmeyi denediniz mi?

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Nextman
fk555897

fk555897

Üye
Kullandığın operatörün müşteri hizmetlerini ara ve bu servisi iptal etmek istediğini söyle. Onlar nasıl iptal edeceğini söyleyeceklerdir. Yalnız giden TL'ler geri dönmez.

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
tüm abonelikleri iptal ettirmeden önce bir soru daha sorucam woops üyeliğim var 2 gb net 500 dk 5000 sms o gibi aboneliklerde iptal olurmu?

bi ayar yaptım spam mesajlarına numarayı ekledimde halen gelen bi mesaj yok oldu galiba ama yinede iptal etmek istiyorum

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Üye olduğunuz servis galiba imuhabbet servisi iptali için :

Iptal imuhabbet yazıp 5698'e gönderiniz :tebessüm:

avea'nin böyle bir uygulaması varmı Bilmiyorum ama müşteri hizmetlerini arayıp hattınızı özel ücretlenen servislere kapatabilirsiniz :tebessüm:Tüm abonelikleri Iptal etmeden önce dediğim mesajı gönderin olmazsa aboneliklerinizi Iptal ettirin!

Tüm aboneliklerin iptali sırasında kullanmakta olduğunuz her türlü paket vs Iptal olacaktır!

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
GAYE : TEN RENGINI COOOK MERAK EDIORUM :) eheh bunlar tlfını hacklemiş olabilir benim bi arkadaşım bununn bulgar versiyonuna yakalanmıştı

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
müşteri hizmetlerini ara

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
dikkatli olun bizden yanlışlıkla kabul etmeyelim :ehe

• Beğen
thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
Üye olduğunuz servis galiba imuhabbet servisi iptali için :

Iptal imuhabbet yazıp 5698'e gönderiniz :tebessüm:

avea'nin böyle bir uygulaması varmı Bilmiyorum ama müşteri hizmetlerini arayıp hattınızı özel ücretlenen servislere kapatabilirsiniz :tebessüm:Tüm abonelikleri Iptal etmeden önce dediğim mesajı gönderin olmazsa aboneliklerinizi Iptal ettirin!

Tüm aboneliklerin iptali sırasında kullanmakta olduğunuz her türlü paket vs Iptal olacaktır!
Allah senden razı olsun işe yaradı üyeliğiniz iptal olmuştur diye mesaj geldi ama 5 tl gitti yinede şükür kurtuldum
Böyle şeylere yanlışlıkla nasıl üye oluyorsunuz şaşıyorum :D
Bra..ers'a giriyodum bu cıktı ondan kabul ettim

Mi diyeyim? Çoluk var çocuk var sitede ayıp :)

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Allah senden razı olsun işe yaradı üyeliğiniz iptal olmuştur diye mesaj geldi ama 5 tl gitti yinede şükür kurtuldum

Demedin mi şimdi :d:

___kaptan___

___kaptan___

Üye

Rabbim hepimizden razı olsun kardeş yine de operatörünüze danışarak hattınızı özel ücretlenen bu vb servislere kapatabilirsiniz ve bir daha bu gibi olaylarla karşılaşmazsınız ve Tl kaybı yaşamazsınız :tebessüm:

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye

:D :ehe

Üst Alt