Yardım Sıcaklık nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Sıcaklık nasıl ?

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Gayet iyi işte :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bu sıcaklığı nasıl öğreniyoruz acaba bende asus k55v model orta derece canavar bi laptop var ve ne zaman gta Nfs Ets vs oynasam fırın gibi yanıyor sıcaklığına nasıl bakabilirim acaba?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Bu sıcaklığı nasıl öğreniyoruz acaba bende asus k55v model orta derece canavar bi laptop var ve ne zaman gta Nfs Ets vs oynasam fırın gibi yanıyor sıcaklığına nasıl bakabilirim acaba?
Everest yükle
Bilgisayar - algılayıcılar dan bak

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Hemen bakıyorum :tşk:

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sıcaklık kontrolü için hw monitor tavsiye ederim. Bahsi geçen pcninde sıcaklık değerleri oldukça iyi :oke:

KingDroid

KingDroid

Üye
Bu sicaklik degerleri benim pc de olsa keske acildiginda pc 50°C bi yarim saat sonra 80°C oluyor hicbi islem yapmadan eski sonucta o kadar olacak :D

Maxicep v1.0 Tapatalk ile gönderildi.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Bu sicaklik degerleri benim pc de olsa keske acildiginda pc 50°C bi yarim saat sonra 80°C oluyor hicbi islem yapmadan eski sonucta o kadar olacak :D

Maxicep v1.0 Tapatalk ile gönderildi.
iki tane fan al 20 liraya uçak gibi olur pc :/

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
benim masaüstü 124 derece görünüyor 10 senelik pc hiç macunlamadım :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
o değilde ksada iki tane 12cm fan var çok ses yapıyolar birini çıkarsamda ötekini aramıyo tek başına yetiyo ikisini devre dışı bıraksam nolur kiçıkardım acayip sessiz oldu :D :D :D

KingDroid

KingDroid

Üye
Bende fan var zaten iki tane ikisi de islemci fani stok intel pc nin iki kosesine yerlestirsem nasil olur yani birini sagina digerini de soluna
Bende fan var zaten iki tane ikisi de islemci fani stok intel pc nin iki kosesine yerlestirsem nasil olur yani birini sagina digerini de soluna

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
O fanlar hic bir ise yaramiyo ben isle.ci için kule tipi fan ve 2 tanede kasa icin fan almistim

KingDroid

KingDroid

Üye
ben 12v verecem onlara :D canavar gibi sogutuyolarr :D

Üst Alt