Öneri General Mobile Discovery Elite Kullanan Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

ceyhun.yucel

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Elite Kullanan Var mı?
arkdaşlar biraz kararsız kaldım g2 mi alsam yoksa discovery elite mi.
ancak düşünceme göre lg teknik servis konusunda ve diğer firmasal faktörler konusunda general mobileden cok önde siz nedersiniz ?

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
arkadaşta elite vardı güzel değil lg g2 derim hher türlü servis yazılım destek rom desteği her türlü g2 derim param olsa g2 alırdım

• Beğen
Tepkiler: ceyhun.yucel
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
G2 al.

• Beğen
Tepkiler: ceyhun.yucel
Invoke

Invoke

Üye
Kararsız kalacak cihaz mı bulamadınız.
G2 alın, elite göre kat kat daha memnun kalırsınız.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
G2 alın eliti boşverin

fk555897

fk555897

Üye
Bence G2 al. LG iyi bir marka. O kadar para verip GM almak mantıksız.

saruman_me

saruman_me

Üye
G2 varken elite almak pek akıl işi değil nerden mi biliyorum kullandım.. Ne rom desteği var nede firma desteği Servisi hiç katmiuorum bile baştan aşağı sabıkalı parana yazık olur g2 al

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
G2 varken elite almak pek akıl işi değil nerden mi biliyorum kullandım.. Ne rom desteği var nede firma desteği Servisi hiç katmiuorum bile baştan aşağı sabıkalı parana yazık olur g2 al
Kullanim acisindan da zevk vermiyor

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Elite igrenc kasa falan iyyyy

turgutilbars

turgutilbars

Üye
arkdaşlar biraz kararsız kaldım g2 mi alsam yoksa discovery elite mi.
ancak düşünceme göre lg teknik servis konusunda ve diğer firmasal faktörler konusunda general mobileden cok önde siz nedersiniz ?
Güzel kardeşim bütün platformları kullandım. LG G2 yi de kullandım. Uzun yıllar ios cihazları kullandım. Şu an elite kullanıyorum. LG G2 touchwiz gibi hantal bir arayüz kullanıyor. İsteyen google'ye yazsın, arayüzden şikayetçi onlarca, yüzlerce insan çıkacaktır. Daha önce samsung cihaz kullananlar anlayacaktır beni. Elite saf androidi fazla bozmadan kullanıcılara sunuyor ve arayüzü çok akıcı. Benim gördüğüm kadarıyla hem ön kamerası hem arka kamerası LG G2 den guzel. Donanımı söylemiyorum bile. Benim rahatsız olduğum nokta 4.2 sürümünü kullanıyor olması. O yüzden yazılımsal eksiklerinin mutlak surette giderilmesi gerekli. Benim biradere htc Desire 816 alacaktık, parana yazık etme dedim sonraki gün elite aldık. Ben htc ONE m7 kullanıyordum ben de cihazımı elite ile değiştirdim. Düşün yani. Stabil kullanım istiyorsan bence samsung ve LG G2 alma adamlar yontma taştan kalma arayüz kullanıyorlar. Git sony al htc al Windows Phone al ama bu telefonları alma. Bunlar benim fikirlerim. Mümkünse olduğunca nesnel yazmaya çalıştım. İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Dede
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Güzel kardeşim bütün platformları kullandım. LG G2 yi de kullandım. Uzun yıllar ios cihazları kullandım. Şu an elite kullanıyorum. LG G2 touchwiz gibi hantal bir arayüz kullanıyor. İsteyen google'ye yazsın, arayüzden şikayetçi onlarca, yüzlerce insan çıkacaktır. Daha önce samsung cihaz kullananlar anlayacaktır beni. Elite saf androidi fazla bozmadan kullanıcılara sunuyor ve arayüzü çok akıcı. Benim gördüğüm kadarıyla hem ön kamerası hem arka kamerası LG G2 den guzel. Donanımı söylemiyorum bile. Benim rahatsız olduğum nokta 4.2 sürümünü kullanıyor olması. O yüzden yazılımsal eksiklerinin mutlak surette giderilmesi gerekli. Benim biradere htc Desire 816 alacaktık, parana yazık etme dedim sonraki gün elite aldık. Ben htc ONE m7 kullanıyordum ben de cihazımı elite ile değiştirdim. Düşün yani. Stabil kullanım istiyorsan bence samsung ve LG G2 alma adamlar yontma taştan kalma arayüz kullanıyorlar. Git sony al htc al Windows Phone al ama bu telefonları alma. Bunlar benim fikirlerim. Mümkünse olduğunca nesnel yazmaya çalıştım. İyi forumlar
Nesnel değil objektif demek istedin herhal. Ben bu forumda bu güne kadar lg g2 arayüz de kasiyor diyeni gormedim.

• Beğen
Tepkiler: tatar1926
turgutilbars

turgutilbars

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

tatar1926

Üye
G2 nin arayüzümü kasıyor sen g2 kullandıgına eminmisin kardeş

turgutilbars

turgutilbars

Üye
G2 nin arayüzümü kasıyor sen g2 kullandıgına eminmisin kardeş
Hocam bu sorun arayüz sorunu donanım sorunu değil . Millet g3 cihaza bile kasıyor yavaşlıyor ısınıyor takılıyor diyor. Lütfen arkadaşlar ya kendimizi kandırmayalım. LG arayüzü sıkıntılı ve hantal. Geçenlerde okuduğum haberin birini üşenmedim buldum. Kullanıcının yorumu bakın ne. Dahası da var örnek olsun diye paylaştım.

Üst Alt