Oyun FIFA 14 online modu

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
FIFA 14 online modu
Merhaba, bu oyunda Online Mod yok. İphone cihazımda Online diye bölüm vardı. Android cihazımda yok. Nasıl Online oynayabilirim?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
Malesef Android ve İos Farklı olduğu için.
Androidde online yok.

• Beğen
Tepkiler: turgutilbars
turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Malesef Android ve İos Farklı olduğu için.
Androidde online yok.
İnanamıyorum cidden nasıl böyle bir eziklik olabilir? Ne kadar zor olabilir? Ben APK yüklediğim için yok zannediyordum.:(

kinger1905

kinger1905

Üye
Maalesef şuanlık android için online mod yok ama eminin yakın bir güncelleme ile gelebilir...

dubsteinn

dubsteinn

Üye
kinger1905

kinger1905

Üye
Kapitalist düzenin bir kanunu bu. Nerden çok para gelirse oraya üşüşüyolar hemen. Ayrıca Android oyunları korsan yüklemek daha kolay olduğu için 2. planda tutuluyor. Ne yazık ki apple tamamen hep ben kazanayım mantığı içinde olduğu için firmalarda ona ayak uyduruyor. Ayrıca Apple ın bu kadar tercih edilme sebebi pazarlamayı iyi yapmış olmasıdır. Benim şahsi görüşüm budur. Bana kalırsa iphone lar 5 para etmez ve tamamen insana duvarlar koyan bir cihazdır.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Kapitalist düzenin bir kanunu bu. Nerden çok para gelirse oraya üşüşüyolar hemen. Ayrıca Android oyunları korsan yüklemek daha kolay olduğu için 2. planda tutuluyor. Ne yazık ki apple tamamen hep ben kazanayım mantığı içinde olduğu için firmalarda ona ayak uyduruyor. Ayrıca Apple ın bu kadar tercih edilme sebebi pazarlamayı iyi yapmış olmasıdır. Benim şahsi görüşüm budur. Bana kalırsa iphone lar 5 para etmez ve tamamen insana duvarlar koyan bir cihazdır.
Duvar konusuna kesinlikle katılıyorum. Jailbreak diye illeti hackerlar yapıyor diyorlar ama külliyen yalan. Apple veriyor tüm açıkları. Canı isteyince yayımlıyor açıkları. Tabiri caizse milleti İt gibi peşinden koşturtuyor. Adam 1 yıl Jailbreak bekliyor ya! 1 yıl!! Alt tarafı biraz özgür olmak için. Millet stabil olduğu için kullanıyor bu cihazları. Ama ios7 den sonra gözümden düştü. Millet yeni iphone alsın diye iphone 4 ve 4s leri ne hale getirdiler. Madem cihaz ios7 de zorlanıyor niye ios 6 ya geri yükletmiyorsun? Ahh ahhh bunun muhabbetine doyum olmaz da neyse :)

• Beğen
Tepkiler: kinger1905
dubsteinn

dubsteinn

Üye
yakında android e L güncellemesi geliyor. ve bu sene google apple den fazla reklam
yaptı.ilk oyunların android için çıkması bekleniyor. belki ios kadar stabil olmayacak ama google apple yi geride bırakıyor.android cihazların sistemleri bin kat güzel iostan birde.sadece androiddeki korsanlar biraz engel

kinger1905

kinger1905

Üye
Duvar konusuna kesinlikle katılıyorum. Jailbreak diye illeti hackerlar yapıyor diyorlar ama külliyen yalan. Apple veriyor tüm açıkları. Canı isteyince yayımlıyor açıkları. Tabiri caizse milleti İt gibi peşinden koşturtuyor. Adam 1 yıl Jailbreak bekliyor ya! 1 yıl!! Alt tarafı biraz özgür olmak için. Millet stabil olduğu için kullanıyor bu cihazları. Ama ios7 den sonra gözümden düştü. Millet yeni iphone alsın diye iphone 4 ve 4s leri ne hale getirdiler. Madem cihaz ios7 de zorlanıyor niye ios 6 ya geri yükletmiyorsun? Ahh ahhh bunun muhabbetine doyum olmaz da neyse :)
Bu muhabbetin sonu ama şu ios 7 olayında çok haklısın resmen sattığı iphone 4 leri kullanamaman için elinden gelse hırsızlık bile yapacak o derece yani . Ama dediğim gibi bunlar hep onların deyişi ile pazarlama taktiği ...
Bu video çok güzel anlatmış :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Fatic

Üst Alt