Telefonda Python Kullanmak Mumkun mu

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda Python Kullanmak Mumkun mu
Arkadaslar baslikta dedigim gibi telefonda Python kullanmak mumkun mu ayni PC deki gibi Python kodlari yazip deneyebilecegimiz bir uygulama varmi

veya bir metin belgesi olusturma uygulamasi ile kodlari yazip kaydedilen dosyayi .py yampmak mumkunmu aceba

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
python modüllerini yüklemişsen menüye Python adında simge gelir ona tıkladığın zaman yanlış hatırlamıyorsam E:/python adında klasörün içinde olan .py dosyalarını çalıştırabiliyorsun, yani metin belgesi ile yazdığın kodları kaydet ve adını düzenlerken ****.txt olan kısmını .py yap ve o klasöre atıp menüdeki simgeden girip Run Script seçeneğini seç

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
python modüllerini yüklemişsen menüye Python adında simge gelir ona tıkladığın zaman yanlış hatırlamıyorsam E:/python adında klasörün içinde olan .py dosyalarını çalıştırabiliyorsun, yani metin belgesi ile yazdığın kodları kaydet ve adını düzenlerken ****.txt olan kısmını .py yap ve o klasöre atıp menüdeki simgeden girip Run Script seçeneğini seç

hocam python yuklu dediginiz gibi bende dusundum metin belgesine yazip .py olarak kaydetmeyi sma telefonda nsil metin belgesi acicam var mi bi uygulama

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
x-plore var kolayı

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
hocam dediginiz gibi xplore de yeni bi metin belgesi actim kodlari yazdim sonra .py yaptim uzantiyi ama ne python gordu nede normal dosya yoneticisinde goruldu ben tel hsfizasina kurdum pythonu sorun olurmu acaba

Üst Alt