Sosyal Paylaşım Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Sosyal Paylaşım Sitesi
Selam Millet Yıllardır Hep Hayal Etmişimdir Facebook Gibi Bir Sitem Olsun Milli Bir Site Dünya Çapında Yani Ben Yapamadım Hadi Anladıkta Türkiyede Neden Kimse Böyle Bir Site Yapmaya Kalkmadı Bir Türlü Anlamıyorum ?

SHS

SHS

Üye
Yaptı da ondan :D

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Gibi Bir Sitemiz Var mı yani :S

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
site yapmak kolayda duyurmak reklam yapmak lazım birazda şans lazım. Markın sosyal ağ filmini izlersen fikir sahibi olursun :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
SHS

SHS

Üye
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
tamam da öyle olsa konu bile açmazdı :ehe

Pondus derken? Eski nickim SerkeŞ :D
neyse konudan şaşmayalım. Onunda tuğgeneral rütbesi vardı da malum sitenin müdavimlerindeniz shs'yi tanımadım eski üyelerden biri değiştirdi sandım nedense aklıma ilk pondus geldi neyse tanıdım seni serkeş :D

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady ve SHS
SHS

SHS

Üye
neyse konudan şaşmayalım. Onunda tuğgeneral rütbesi vardı da malum sitenin müdavimlerindeniz shs'yi tanımadım eski üyelerden biri değiştirdi sandım nedense aklıma ilk pondus geldi neyse tanıdım seni serkeş :D

Pondusta değiştirdi ya nickini @Amaru Shady oldu :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
tamam konuyu dağıtmayalım sizinle gereksizlerde oynayacam ben birkaç hafta seyrek girdik herkes değişmiş :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
vardır mutlaka da reklamı iyi yapılamayınca sonuç alınamıyor.

hala buralardayım ya :D

• Beğen
Tepkiler: SHS ve Mad EagLe
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Türkler Anca Yandex'le Geçiniyor :D

Fenomenon

Fenomenon

Üye
orkut vardı yapımcısı türk. ama kapandı şuan galiba.

kartal835

kartal835

Üye
Kurması 5dk sosyal ağ

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
quup a girerken facebook twitter giriş seçeneği varsa bnim gözümde bitti :D okadar kolaysa açmak biriyle açalım reklam kolay vallahi bnim açımdan :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Çok fazla Türk yapımı site var fakat reklamı yapılamıyor. Ne de olsa bunlar için hep para lazım..

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bir de olmayan birşeyi yapmak önemli şimdi facebooktan güzel site yap facebook kadar tutmaz. Örneğin line uygulamasını düşünün whatsappa göre daha çok özelliği var. Ücretsiz arama görüntülü arama gibi ama whatsapp ilk olduğu için desteği de sürdüğü için devamı geldi. Mesela viberde eski ama üzerinde pek durmadı.

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Milli Bir site şuanda Akıllıca Tanıtılırsa Çok Güzel Patlar Açıkçası Buna Eminim

SHS

SHS

Üye
quup a girerken facebook twitter giriş seçeneği varsa bnim gözümde bitti :D okadar kolaysa açmak biriyle açalım reklam kolay vallahi bnim açımdan :D

Bilmiyorum hiç kullanmadım, hepsi bir olsa türk sitelerinin belki güzel bişey ortaya çıkar :) mesela ruslar vkontakte yaptı, kullanıyo çoğu, hatta türklerde kullanıyor :naughty:

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

Üst Alt