Haber WhatsApp, aylık 600 milyon aktif kullanıcıya ulaştı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
WhatsApp, aylık 600 milyon aktif kullanıcıya ulaştı
Mobil dünyanın en büyük mesajlaşma servisi olan WhatsApp her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor. Şirketin CEO konumunda olan Jan Koum, Twitter üzerinden WhatsApp'ın kullanıcı sayısını açıkladı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Jan Koum'un Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp aylık 600 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşmış durumda. Nisan ayında ise WhatsApp'ın 500 milyon kullanıcıya sahip olduğu açıklanmıştı.

Son olarak hatırlayacağınız üzere sosyal medya lideri Facebook, Şubat ayında WhatsApp uygulamasını 19 milyar dolar gibi büyük bir rakam ile satın almıştı.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: lazye

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
SMS paketlerini bitirdi :D

Seglopsi

Seglopsi

Üye
SMS paketlerini bitirdi :D

Kesinlikle yakında arama olayını da bitirecek uygulamalar ve teknolojiler gelebilir. Google'ın 5ghz bandında kablosuz internet yayını yapan uydu teknolojisi ne zaman hayata geçer bilinmez ama arama olayı ve gsm operatörlerini de o bitirecek gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve Ali Kurtaran
sLeepLe

sLeepLe

Üye
whatsappın kurucusu açıklama yapmıştı zaten yeni program üzerinde çalışıyomuş bu sefer konuşma üzerineymiş falan ne kadar doğru haber bilinmez ama teknoloji ilerledikçe eskiden moda olan şeyler raflara kaldırılıyo valla :) bende sms paketi var boşuna duruyo :D

fk555897

fk555897

Üye
WhatsApp güzel ama keşke ücretsiz olsa yıllık ücreti bir şey değil ama bence Facebook Messenger daha kullanışlı. Bir de Apple'ın iMessage servisi var. İkisi bana yetiyor. Bütün tanıdıklarımda bunlar var. WhatsApp kullanan fazla kişi görmedim.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
WhatsApp güzel ama keşke ücretsiz olsa yıllık ücreti bir şey değil ama bence Facebook Messenger daha kullanışlı. Bir de Apple'ın iMessage servisi var. İkisi bana yetiyor. Bütün tanıdıklarımda bunlar var. WhatsApp kullanan fazla kişi görmedim.
whatsapp kullanan pek yok zaten. Sadece 600.000.000 cuk

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~, dogukan- ve MaxipmaN
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
line önce çıksa ve her platforma verilse daha çok yayılmıştı. İşi oturtturan götürüyor ilk olmak önemli :)

• Beğen
Tepkiler: semihguney
erko merko

erko merko

Üye
Kesinlikle yakında arama olayını da bitirecek uygulamalar ve teknolojiler gelebilir. Google'ın 5ghz bandında kablosuz internet yayını yapan uydu teknolojisi ne zaman hayata geçer bilinmez ama arama olayı ve gsm operatörlerini de o bitirecek gibi görünüyor.
Konuşmak için line vb programlar var zaten hocam, ben line kullanıyorum mobil internette bile sıkıntı çıkarmıyor memnunum

kadikoy

kadikoy

Üye
:çay:1 dolardan yıllık 600 milyon dolar eder

MaxipmaN

Üye
silip kursak beleş olmaz mı bu meret :pokey:

semihguney

semihguney

Üye
Operatorler zaten müthiş kâr ediyorlar internet paketlerinden, hepsi birlik olup fiyatları da arttırdılar. Sms ve konuşma çok da kazandırmıyor artık, whatsappın büyümesi kârlarını arttırıyor yeterince. Yazık bize :)

Üst Alt