Symbian Android OLACAK!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Gelecekmisin

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serfa4444

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Android OLACAK!!!
herkesin yardımı gerekiyor android açık kayaklı bir işletim sistemi olduğu için symbiana atılması mümkün tek yapmamız gereken symbian işletim sistemini cihazlardan silmek sonrası çocuk oyuncağı ilgilenenler yorum atsınlar...

Son düzenleme:

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
hadi ama dostum diyelim ki işe yaradı fakat kaç mb ramin var ki ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yazınınızı büyük font ile değil normal birşekilde düzenleyiniz ayrıca uygunsuz ve forum kuralları dışına çıkmayınız ilk ve son uyarımdır.

Keyifli forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Jan ve asigsasi
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
İşte android işletim sistemi senin dediğin gibi tamamiyle açık olsa bile symbian kodları henüz açık değil ve microsoft şirketi de kodları açıklamayacağını söylemişti yanılmıyorsam. Ayrıca symbian kullanan en iyi telefon 808 ve ram ekran kartı işlemci bakımından en kötü android cihazları gibi. Arkadaşın dediği gibi kurdun diyelim ne stabilite bekleyeceksin o telefondan

ringofdie

ringofdie

Üye
Nokia 500 için soruyorum symbianda az az kasan tel acaba android(ram canavarı) 2 gibi sürümleri nasıl açıcak hadi oldu diyelim :D telefonlar denildiği gibi donanım olarak geri kaldı

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
S^3 ü silcez Android yapıcam diye çıkanların hikayesine inanan varsa hala daha ben hemen şu moda geçiyorum ---> :haha:
Android açık kaynak kodları olan bir sistem ama aynısı symbian yüklü cihazlarda geçerli değil kodlar hala gizli symbianda, yıl 2015 oldu olcak yapılmış olsaydı android başını alıp gitmeden olurdu, ayrıca düşük ram ile çalıştıralan android cihazlar dolu, ram konusu fazla sıkıntı olmaz bence, neyse iyi portlamalar :d:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
HERKESİN YARDIMI GEREKİYOR ANDROİD AÇIK KAYNAKLI BİR İŞLETİM SİSTEMİ OLDUĞU İÇİN SYMBİANA ATILMASI MÜMKÜN TEK YAPMAMIZ GEREK SYMBİAN İŞLETİM SİSTEMİNİ CİHAZLARDAN SİLMEK SONRASI ÇOCUK OYUNCAĞI İLGİLENENLER YORUM ATSINLAR...
forum kuralları gereğince büyük harflerle mesaj yazmak yasak
eğer bu işin uzmanı isen milletin yorum yazmasını bekleme anlat da faydanalalım :D

• Beğen
Tepkiler: ringofdie ve ShadesOfBLUE
ringofdie

ringofdie

Üye
S^3 ü silcez Android yapıcam diye çıkanların hikayesine inanan varsa hala daha ben hemen şu moda geçiyorum ---> :haha:
Android açık kaynak kodları olan bir sistem ama aynısı symbian yüklü cihazlarda geçerli değil kodlar hala gizli symbianda, yıl 2015 oldu olcak yapılmış olsaydı android başını alıp gitmeden olurdu, ayrıca düşük ram ile çalıştıralan android cihazlar dolu, ram konusu fazla sıkıntı olmaz bence, neyse iyi portlamalar :d:

Ama çoğu 512 mb ramli android denedim o cihazlarda nasıl sistem hataları arka arkaya çıkıyor bir bilsen :) 1 den aşağısı zulümdür :D

• Beğen
Tepkiler: ShadesOfBLUE

serfa4444

Üye
    Konu Sahibi
ilk başta bilmiyordum büyük harf sistemini özür diliyorum ama symbiana 2.3.5 gingerbread yüklememiz mümkün o yüzden söylüyorum
İşte android işletim sistemi senin dediğin gibi tamamiyle açık olsa bile symbian kodları henüz açık değil ve microsoft şirketi de kodları açıklamayacağını söylemişti yanılmıyorsam. Ayrıca symbian kullanan en iyi telefon 808 ve ram ekran kartı işlemci bakımından en kötü android cihazları gibi. Arkadaşın dediği gibi kurdun diyelim ne stabilite bekleyeceksin o telefondan
tamamda fakat şu var turkcell t11 t20 gibi telefonlar gayet stabil bir biçimde androidi çalıştırıyorlar symbianlı telefonlardanda kötüler :DŞuda var Ben Microsoft Uluslararası Şirketinde Çalıştığım İçin Kodları Biliyorum Kodları Aldığım İçin İşten Atılsamda................

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
ilk başta bilmiyordum büyük harf sistemini özür diliyorum ama symbiana 2.3.5 gingerbread yüklememiz mümkün o yüzden söylüyorum
tamamda fakat şu var turkcell t11 t20 gibi telefonlar gayet stabil bir biçimde androidi çalıştırıyorlar symbianlı telefonlardanda kötüler :DŞuda var Ben Microsoft Uluslararası Şirketinde Çalıştığım İçin Kodları Biliyorum Kodları Aldığım İçin İşten Atılsamda................
@asigsasi abi sendeyiz :d:

• Beğen
Tepkiler: Parende_N ve asigsasi

serfa4444

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlarınız Gerekiyor

asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muzafferoz19, Akıncı ve Aytaç-01
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Böyle çok konu açıldı millet yapacam yapacam diyordu, kimse bir şey yapamadı. Hem yapılsa Nitdroid şirketi yapardı çoktan

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Böyle çok konu açıldı millet yapacam yapacam diyordu, kimse bir şey yapamadı. Hem yapılsa Nitdroid şirketi yapardı çoktan
konu sahibin den cevap bekledim ancak yanıt vermedi symbian için android emülatör bile yapılırken yarı yoldan dönüldü

bu tür konular başka üye arkadaşlara boş yere umut vermektir

asigsasi

asigsasi

Üye
bunun gibi birçok konu açılmış ve asılsız çıkmıştır kimseyi boş yere umutlandırmaya gerek yok

eğer bitmiş veya bitmek üzere olan konularınız yoksa bu tür konular açmayalım :locked2:

serfa4444

Üye
    Konu Sahibi
Forumda YouTube Linki Paylaşmak Yasakmı

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
  • KARDEŞİM İŞ İŞTEN GEÇTİ :D SYMBİAN ÖLÜ BİR İŞLETİM SİSTEMİ OLDUĞU İÇİN HERKES ANDROİDE GEÇTİ. YANİ İNSANLARIN SYMBİAN CİHAZLARA GEÇMESİ MÜMKÜN DEĞİL HEMDE RAM YETMEZ.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Şuda var Ben Microsoft Uluslararası Şirketinde Çalıştığım İçin Kodları Biliyorum Kodları Aldığım İçin İşten Atılsamda................
Bu mesajını görene kadar hevesli bir kullanıcı sanmıştım da, şimdi anladım kardeşim.
Konu boş arkadaşlar ilgilenmeyin lütfen...Linkini attığı video şu : :ah
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: azattt, ringofdie ve asigsasi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...