50 tl ye 3 gunluk ipod shuffle aldım iyimi

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
50 tl ye 3 gunluk ipod shuffle aldım iyimi
merhaba fiyat budur hocam ama kulaklıgı yok arkadas telefonda kullanıyor iyimi bu fiyat sizce

Serhan

Serhan

Üye
Bişey anladıysam Arap olayım hocam felan diyon ? :hmmm

0MG90

0MG90

Üye
İyi iyi :D
hangi renk aldın?

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
İyi iyi :D
hangi renk aldın?
Gumus rengi de sesi azmi cikiyo birde buna kaliteli mp3 nerden indiririm :D sesi yuksek olmali :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Sesi yüksek çıkıyor ama kulaklığa göre değişiyor, yabancı müzik atacaksan torrent çözüm yolu

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sony mdr ex 50 lp var cok yuksek gelmedi bana ses :D

0MG90

0MG90

Üye
Bilmem benim Apple kulaklığı ile çıkıyo baya

Keske bunun yerine Touch 4 alsaydın

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bilmem benim Apple kulaklığı ile çıkıyo baya

Keske bunun yerine Touch 4 alsaydın
Bunu 55 e aldim touch 4 ankarada temizi 250 lira :D bide nexus buyuk aten ufak bisey iyi olur diye dusundum

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sporu biraktim ygs ye tekrar hazirlancagim icin :D ama terden mahvolurmu buda sony vardi benim agzi yamulmustu :D tuslara kendi basoyodu terden

0MG90

0MG90

Üye
Sporu biraktim ygs ye tekrar hazirlancagim icin :D ama terden mahvolurmu buda sony vardi benim agzi yamulmustu :D tuslara kendi basoyodu terden
yazın boşum diye koşuyorum zaten sonra vaktim olmayacak, bende hazırlanıyorum, yok bir sey olmaz sağlam baya 2 kere düştü sadece apple logosu çizildi:D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
yazın boşum diye koşuyorum zaten sonra vaktim olmayacak, bende hazırlanıyorum, yok bir sey olmaz sağlam baya 2 kere düştü sadece apple logosu çizildi:D
bakalım alıyım diyodum 129 a kıyamıyodum ucuz gelince alıyım dedim :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende de var bundan kendi orjinal kulaklığını takmayınca ses az çıkıyo orjinali takınca güzel ses veriyo :D 320 kbps olan müzikler indir ses güzel olur :oke: yabancı istiyosan torrent türkçeyse araştırıp bulcan sakın videodan dönüştürme youtubeda öyle kalite bozuluyo :DFiyatıda iyiymiş he benimki bunun eskisi heralde ses yerleri falan beyaz :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
bende de var bundan kendi orjinal kulaklığını takmayınca ses az çıkıyo orjinali takınca güzel ses veriyo :D 320 kbps olan müzikler indir ses güzel olur :oke: yabancı istiyosan torrent türkçeyse araştırıp bulcan sakın videodan dönüştürme youtubeda öyle kalite bozuluyo :DFiyatıda iyiymiş he benimki bunun eskisi heralde ses yerleri falan beyaz :D
usta ben 4 k downloader ile youtube linkiini kopyalıyorum mp3 secip 320 sini seciyorum bi mp3 8-12 mb arası iyi degilmi :D birde bendeki kulaklı 50 lp sony baska daha iyi ne olurki buna :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
usta ben 4 k downloader ile youtube linkiini kopyalıyorum mp3 secip 320 sini seciyorum bi mp3 8-12 mb arası iyi degilmi :D birde bendeki kulaklı 50 lp sony baska daha iyi ne olurki buna :D
8-12 mb arası iyi 320 olduğu sürece zaten o mb civarı oluyo şarkılar seste bozulma olmuyosa dönüştürünce devam et hocam :D valla sony yi bilmiyom ben nokia n8 in orjinal kulak içi kulaklığıyla denedim sesi bozuk verdi kendi orjinal kulaklığı daha güzel veriyodu :D bide n8 in kulaklığıda dandik değil basları falan güzel veriyo kulak içi :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
8-12 mb arası iyi 320 olduğu sürece zaten o mb civarı oluyo şarkılar seste bozulma olmuyosa dönüştürünce devam et hocam :D valla sony yi bilmiyom ben nokia n8 in orjinal kulak içi kulaklığıyla denedim sesi bozuk verdi kendi orjinal kulaklığı daha güzel veriyodu :D bide n8 in kulaklığıda dandik değil basları falan güzel veriyo kulak içi :D
Valla simdi boyle dedin kafama soktun ama kutusunda mp3 ipod walkman yaziyodu sonynin

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Valla simdi boyle dedin kafama soktun ama kutusunda mp3 ipod walkman yaziyodu sonynin
he yazıyosa sorun olmaz o zaman belki sadece nokia nın uyumlu değildir sony uyumlu olabilir pek bi bilgim yok kulaklıklar hakkında

Serhan

Serhan

Üye
shuffle nın 2 gb dan fazla olanı yokmu çok az ?

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Yokta 2 gb ya tanesi 9-10 mb dan 150 sarki attim ben 320 kpbs

• Beğen
Tepkiler: Serhan