Satılık Samsung Galaxy Note 3 LTE Jet Black| SM - N9005|7/24 Destek|FİYAT DÜŞTÜ SONFİYAT 1340TL!BEDAVA KARGO

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 3 LTE Jet Black| SM - N9005|7/24 Destek|FİYAT DÜŞTÜ SONFİYAT 1340TL!BEDAVA KARGO

sanalpazar.com link(1327TL) :
gittigidiyor.com link(1450TL) :

Gittigidiyor'da fiyat farkı gittigidiyor'un 5% yerine 10% komisyon almasıdır,sistemleri birebir aynıdır tercih sizindir gittigidiyor'dan alırsanız sanırım 100TL'lik bir hediye çeki tarzında ParaPuan veriyor.Taksit olmuyor diye üzülmeyin size özel bu cihazı bir TV veya Leptop gibi satabilirim o şekilde listeleriz ben size aynı şekilde şu anda açık olan ilandaki cihazı gönderirim ama siteden TV veya Leptop satmış gibi görünür fakat 2% komisyon sadece cep telefonlarındadır başka bir ürün gibi satarsak komisyon tekrar 5% olacaktır :( ( Yani 1370TL )

Fiyatın son 1 kez daha düşmesinin sebebi ;

Alınan komisyon 5%'den 2%'ye düşmüştür fiyat bu yüzden düşmüştür !

İlanlarda cihazla bolca bilgi+detay+fotoğraf bulunmaktadır lütfen tüm fotoğraflar tam olarak yüklendikten sonra inceleyiniz(kısaca okumadan cihaza bakmak isterseniz sayfanın en altında cihazın fotoğrafları mevcuttur.Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun :)

Sesli görüşme saatlerim 7 gün boyunca 11:00 ile 23:59 arasıdır onun haricinde 7/24 mesaj yoluyla ulaşıp soru sorabilirsiniz ;

Facebook :
Telefon(Whatsapp mevcut) : 05426585996 (mesaj hakkım mevcuttur)

aklınıza takılan en ufak şeyi bile çekinmeden sorabilirsiniz lütfen direkt vazgeçmeyiniz belki aklınıza takılan şeye bir çözüm bulurum yada sandığınız gibi değildir !
Zaten herşey ilanda yazıyor okumaya üşeneceksiniz :D:cool

Kusurları ;

Kozmetiksel sorunları(Boya atması,çizik v.s)

1.si Arka kapaktaki samsung yazısının oksitlenmesi(Sebebi sanırım ıslak mendildeki alkol)

2.si Kalemin ucundaki boya atması(sebebi bilinmiyor sanırım ıslak mendilin içindeki alkol)

3.sü sol taraftaki ufak çizik(montumun iç cebinden çıkartırken fermuara sürtmüştüm)

4.sü çerçevenin köşelerindeki hafiften siyahlaşmalar(Sanırım spigen neo hybird yüzünden oldu bu yüzden kılıfı kullanmayı mayıs ayında bıraktım ve kılıfı arkadaşıma sattım)

Bu bahsettiğim kozmetiksel sorunlar ve kulaklığın olmamasını saymazsak cihazım sıfır sayılır,cihaz çok temizdir haftada 1 kasası temizlenmiştir.daha fazla fotoğraflar için lütfen ilanlardan birisini ziyaret ediniz.

Son düzenleme:

xmustx

xmustx

Üye
Bi tanıdığa link attım.teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
alical33

alical33

Üye
Gel değişelim 1520yle :)

alical33

alical33

Üye
  • Beğen
Tepkiler: avcitalip
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt