Az önce deprem oldu

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Az önce deprem oldu
Kandilli Rasathanesi depremin merkez üssünün Isparta büyüklüğünün ise 5,1 olduğunu söyledi. Bazı kerpiç evler yıkıldı. Ölen veya yaralanan yok.

Son düzenleme:

zombaka

zombaka

Üye
geçmiş olsun

Serhan

Serhan

Üye
Ben ufacık sallandım inşallah önemli bişey yoktur.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Bende Aydındayim suan ama hissetmedim neyse Allah korusun

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Yatakta yatarken hissettim biraz ama bana göre hergün deprem deprem olduğu için önemsemedim. :D Son depremi tuvalette hissedince psikolojim değişti. somuru:

• Beğen
Tepkiler: Serhan
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
şuan tuvaletteyim klozet dandik olduğu için sanki sallaniyorum :ehe

FK5896

FK5896

Üye
hep unutulduktan sonra deprem oluyor. bazen bu internet hızınada yansıyor geçende çok yavaşlamıştı mesela. genellikle böyle oluyor. 1 2 gün önceden..

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Ben hiç unutmadım geçenkini. Her anımı deprem olarak hissediyorum. somuru:

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Ayni durumu bende yaşıyorum şuan tuvaletten hemen çıktım klozet dandik ondan sallaniyodur dedim ama hala sallaniyo gibi hissediyorum

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
Serhan

Serhan

Üye
Ge
geçenki dediğin hangisi ? Bi 7.2 olmuştu Yunan da burda 6. Bilmemkaçtı hiç unutamam birkaç ay oldu :(Ya hep deprem oluyor hacı ya ben hep hissediyorum. Gece

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
Ge

geçenki dediğin hangisi ? Bi 7.2 olmuştu Yunan da burda 6. Bilmemkaçtı hiç unutamam birkaç ay oldu :(Ya hep deprem oluyor hacı ya ben hep hissediyorum. Gece
birde 2014 yılı, yani bu yıl deprem bekleniyordu. istanbul da taş taş üstünde kalmayacak diye, umarım öyle bir şey olmaz :S

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Ge

Aynen. Onu diyorum. :(

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Kandilli Rasathanesi ise depremin merkez üssünün Isparta büyüklüğünün ise 5,1 olduğunu söyledi. Bazı kerpiç evler yıkıldı. Ölen veya yaralanan yok.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, mürteza16, FK5896 ve 2 diğerleri
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
birde 2014 yılı, yani bu yıl deprem bekleniyordu. istanbul da taş taş üstünde kalmayacak diye, umarım öyle bir şey olmaz :S
2014 deprem yılı. Yavaş yavaş geleceği gösteriyor.

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve Serhan
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Böyle depremler olunca 1-2 hafta tuvalete girmekten yada evde durmaktan korkuyorum. Geçenlerdeki yüksek şiddetli deprem sonrasında her an deprem oluyor hissi alıyordum yine yasayacaz galiba bu tramvayi hatta basladi bile suan hissediyom :)

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen