Yardım Whatsup`a profil fotoğraf ekleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
Whatsup`a profil fotoğraf ekleyemiyorum
Arkadaşlar 3 gün önceye kadaf whatsup`ı sorunsuz kullanmaktaydım.Gerçekten güzel yapmışlar ve wazaap`tan 10 kat daha iyi.
Geçenlerde şu fotoğfafımımı bir değiştiriyim dedim,galeriden fotoğrafı seçtim `tik` işaretine bastım ama değiştirmedi.Sonra fotoğrafımı kaldırıyım,öyle ekleyeyim belki olur dedim,fotoğraf kalktı ama hala yeni fotoğraf ekleyemiyorum.Whatsup`ı ve telefonu kapatıp açtım ama değişen birşey yok.Ne yapmam lazım arkadaşlar ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Apileri değişti yeni sürüm gerekiyor. Yeni sürüm gelir mi bilemem.

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
Apileri değişti yeni sürüm gerekiyor. Yeni sürüm gelir mi bilemem.
Evet doğrudur.Kısa süre önce whatsapp server mesajı atmıştı yeni versiyon çıktı güncelleyin diye.Apiler yeni versiyonla dediğin gibi değişmiştir.
Whatsup`ın geliştiricilerine mail felan atsak güncellerlermi acaba ? Sonuçta karşılıksız iyilik yapan iyi insanlar onlar.Belki kırmazlar bizi.

fnldstntn

Üye
Evet doğrudur.Kısa süre önce whatsapp server mesajı atmıştı yeni versiyon çıktı güncelleyin diye.Apiler yeni versiyonla dediğin gibi değişmiştir.
Whatsup`ın geliştiricilerine mail felan atsak güncellerlermi acaba ? Sonuçta karşılıksız iyilik yapan iyi insanlar onlar.Belki kırmazlar bizi.
whatsup un geliştiricidsi telefonunu ve laptopunu çaldırdığı için geliştirmeye devam edemiyor...

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Aynen ve coderus(wazapp, persecute), tgalal ve bojan'da (wazapp) uygulamalari birakti. kisacasi kimse kalmadi whatsapp ile ilgilenen.

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
memoli6767

memoli6767

Üye
:::::::::::::::::::::::::::::::::::

S&S

Son düzenleme:
Seglopsi

Seglopsi

Üye
ihtiyaci olan arkadaslar icin

WhapsApp+v6.13 C.apk rootlamamis tlf,lar icin direk üzerine yükleyebilirsiniz

WhatsAppPLUSv6.13D-211301.apk buda rootlanmis tlf,lar icin üzerine yükliyebilirsiniz

S&S

Dostum burasi meego bolumu android degil ya.

memoli6767

memoli6767

Üye
tsklr dikkat etmemisim silelim
S&S

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
Çıkış kapımız yok o zaman arkadaşlar :(
Projeyi devralcak bir geliştirici çıksada en azından şu whatsup`ı tam olarak kullabilsek...

g1gfe4ds2

Üye
agalar değişiyor ama telefonda görünmüyor. bu dediğimi bi düşünün. ben değiştirdim başkasından kontrol ettim değişmişti. siz de bir deneyin, bir şey kaybetmezsiniz.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
agalar değişiyor ama telefonda görünmüyor. bu dediğimi bi düşünün. ben değiştirdim başkasından kontrol ettim değişmişti. siz de bir deneyin, bir şey kaybetmezsiniz.

O da güzelmiş :)

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
maalasef olmuyor.Sordum birine fotoğrafsız gözüküyorsun dedi..

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Çıkış kapımız yok o zaman arkadaşlar :(
Projeyi devralcak bir geliştirici çıksada en azından şu whatsup`ı tam olarak kullabilsek...
geliştiricisi haricinde kimse kodları bilemez zaten aralarındaki tek fark kodlar
hicbir geliştirici kendine has olan bir uygulamayı devretmez
cepi perez bu işe devam edecek yakın zamanda

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
geliştiricisi haricinde kimse kodları bilemez zaten aralarındaki tek fark kodlar
hicbir geliştirici kendine has olan bir uygulamayı devretmez
cepi perez bu işe devam edecek yakın zamanda
Bende onu bekliyorum.whatsup zaten sorunsuz ve bütün özellikleri kapsayan bir whatsapp uygulaması.Bir güncelleme gelmesi yeterli,şu fotoğrafı eklemem lazım,fotoğrafsız kaldım konuştuğum herkeste niye fotoğrafı kaldırdın niye fotoğraf eklemiyorsun diye sorar oldu :(

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Tabletin felan varsa ondan resim koymayı dene.

g1gfe4ds2

Üye
daha kolayı var. pc'ye firefox yükleyin. firefox os eklentisi var onu indirin. firefox os üzerinde whatsapp kurun fotoğraf ekleyin. ama her defasında n9 aktivasyonu çöp olacak. uğraşırım diyorsanız yapın.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
firefox os üzerinde whatsapp var mı?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bende onu bekliyorum.whatsup zaten sorunsuz ve bütün özellikleri kapsayan bir whatsapp uygulaması.Bir güncelleme gelmesi yeterli,şu fotoğrafı eklemem lazım,fotoğrafsız kaldım konuştuğum herkeste niye fotoğrafı kaldırdın niye fotoğraf eklemiyorsun diye sorar oldu :(
Mesele sadece bu ise sorun şimdilik yok bu tür mesajlara neden aldırıyorsunuz.
resmen cihazı degiştir teknelojiye ayak uydur demişler.

g1gfe4ds2

Üye
firefox os üzerinde resmi olarak whatsapp yok ama gönüllüler tarafından oluşturulan birden fazla whatsapp var.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
firefox os üzerinde resmi olarak whatsapp yok ama gönüllüler tarafından oluşturulan birden fazla whatsapp var.

Hydra kullanmasını bilen biri varsa whatsapp kurumunu deneyebilir mi?

Üst Alt