Türk Oyunu ''İntikamcı Başlangıç'' v1.0.30 Android İçin Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

androidtr

Üye
    Konu Sahibi
Türk Oyunu ''İntikamcı Başlangıç'' v1.0.30 Android İçin Yayınlandı

Mobil oyun sektöründe ileri gelen Türk oyun firmalarından Rtr Games'in yeni oyunu ''İntikamcı Başlangıç'' Android platformu için çıkışını yaptı.iOS içinde çıkışını yapmaya hazırlanan yapımın iOS versiyonu için hazırlıklıklar sürmekte.

Oyun Videosu

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tamamen Türkçe altyazı ve seslendirme desteğiyle çıkan oyun aynı zamanda İngilizce dilinide desteklemekte.
Kuş bakışı kamera yapısına sahip yapımda birbirinden farklı bölümlerde düşmanlarımızı geçerek ilerlemeye ve intikamımızı almak için war dogs adlı çetenin liderine ulaşmaya çalışıyoruz.Çete liderine ulaşmaya çalışırken bir çok zorlu olarak tasarlanmış bölümleri teker teker ister stratejik,isterseniz risk alarak düşmanların arasına dalarak geçebilirsiniz.

Oyunun hikayesi kısaca şöyle ;
Dünya artık eskisi gibi değildi,şehirler yağmalandı,yiyecek bulmak neredeyse imkansızlaşmıştı,tüm dünya war dogs adlı çetenin eline geçmişti.
Bu karmaşalar meydana geldiğinde war dogs çetesinin lideri yaşadığımız şehirdeki tüm insanları acımasızca öldürmeye başlamıştı,ana karakterimizin karısınıda öldüren çete liderinin peşine koyulmaya ve karısının intikimanı almak için war dogs çete liderinin peşine düşüyoruz.Bu savaşın galibi kim olacak dersiniz?

iOS için yakında çıkışını yapacak oyunu Android cihazınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
Tüm haberler ve güncellemeler için Rtr Games Facebook sayfasını ziyaret edebilir ya da mail atabilirsiniz.

Google Play Sayfası :
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rtrgames.intikambaslangic&hl=tr

Facebook Sayfası :
Kod:
https://www.facebook.com/RTRGAMES

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, Buğra, afer459 ve 1 kişi daha

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

coldman41

coldman41

Üye
güzele benziyo oyun :)

• Beğen
Tepkiler: androidtr
xmustx

xmustx

Üye
bakılır

fffihsan

Üye
Hotline miami tarzı bi oyuna benziyo . Noztaljı olmus biraz. Bayıldım. Tek kelimeyle HARİKA

• Beğen
Tepkiler: androidtr

androidtr

Üye
    Konu Sahibi
Hotline miami tarzı bi oyuna benziyo . Noztaljı olmus biraz. Bayıldım. Tek kelimeyle HARİKA

merhaba evet o tarzda bir oyun sizin gibi hotline miami oynayanlar veya hotline miami hakkında bilgi sahibi olanlar o tarzda bir oyun olduğunu hemen fark edeceklerdir.beğenmenize sevindim iyi oyunlar dilerim :)

Son düzenleme:
afer459

afer459

Üye
güzele benziyor

foreverthe

foreverthe

Üye
Fena değil oyun oynanır, inşallah daha fazla geliştirilir ve destek alır

cabirbinhayya

Üye
Guzel yapmislar hemde turk yapimi

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Gta 'nın ilk iki oyununa benziyor.

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Oyunu denemedim ama bir çok oyun gibi sıkıcı reklamlar var mı?

SHS

SHS

Üye
Güzele benziyor, emeğinize sağlık

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Teşekkürler

eğlenceli birşeye benziyor gelişirse ilerde iyice güzel olur ... adı üstünde başlangıç diyor demekki bir devam oyunu falan gelir

Son düzenleme:
JokerTRc

JokerTRc

Üye
Teşekkürler indiriyorum.

androidtr

Üye
    Konu Sahibi
yorumunuz ve beğeniniz için teşekkür ederiz iyi oyunlar :)

Fena değil oyun oynanır, inşallah daha fazla geliştirilir ve destek alır
güzel düşünce dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz :)

Guzel yapmislar hemde turk yapimi
beğenmenize sevindim iyi oyunlar :)

Gta 'nın ilk iki oyununa benziyor.
düşünceniz için teşekkür ederiz iyi oyunlar :)

Oyunu denemedim ama bir çok oyun gibi sıkıcı reklamlar var mı?
oyunda reklam bulunuyor fakat bunlar kullanıcılarımızı rahatsız etmeyecek şekilde düşünülüp eklendi :)

Güzele benziyor, emeğinize sağlık
beğenmenize sevindim iyi oyunlar :)

Teşekkürler

eğlenceli birşeye benziyor gelişirse ilerde iyice güzel olur ... adı üstünde başlangıç diyor demekki bir devam oyunu falan gelir
merhaba öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederiz. elbetteki oyunun devamıda olacaktır :)

Teşekkürler indiriyorum.

biz teşekkür ederiz iyi oyunlar :)

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Çakma gta :)

foreverthe

foreverthe

Üye
Appstore'ye ne zaman gelir acaba ? :D

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
telefonumda google play yok. Upload etseniz bir yere?

Üst Alt