İphone 5 Kamera Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 Kamera Sorunu
herkese iyi akşamlar.

Yaklaşık 2 saat önce iphone 5 ikinci el aldım. 16 gb temiz çiziksiz 10-12 ay garantisi var . 1000tl gibi bi fiyata aldım.
Şimdi farkettimki çalışan ön kamera artık çalışmıyor. kameraya giriyorum. arka kamera iyi güzel fakat ön kameraya geçince kamera donuyor çıkmam gerekiyor kamera uygulamasından. bunun sebebi nedir ?
yeni güncellemeyle geldi vs diyenler var nette. telefonu aldığım mağazaya gittim;" telefonun arkasındayım,p.tesi gel servise verelim" dedi.sanırım kendi yapmaya çalışacak bu garantiyi devre dışı edermi ?

Not : telefonu alırken bi arkadaşı geldi.o alıcakmış ama ben ilk aldım diye bana kaldı telefon.bozuk olsa arkadaşına vermezdi gibime geliyor.Tabi bozukda olabilir kazıklanmışta olabilirim :(

Son düzenleme:

foreverthe

foreverthe

Üye
Bence git paranı al başka bir yerden daha temize bulup al.

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
bu paraya temiz garantili bulamadım.mecbur kaldım diyebiliriz.Bu sorunu yaşayanlar var nette ama çözüm için geri dönüş yapmamışlar hiç düzeldimi düzelmedimi
Düzelenler yazılım atınca düzeldi diyor.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Servise gönder ? Yapılmıyor derlerse al paranı geri. (Garanti bozulmamış ise yapılır zaten.)

foreverthe

foreverthe

Üye
bu paraya temiz garantili bulamadım.mecbur kaldım diyebiliriz.Bu sorunu yaşayanlar var nette ama çözüm için geri dönüş yapmamışlar hiç düzeldimi düzelmedimi
Sende yazılım at o zaman :)

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
Servise gönder ? Yapılmıyor derlerse al paranı geri. (Garanti bozulmamış ise yapılır zaten.)
öyle yapıcam.appstore dan baktırdım 1 senesi dolmuş.imei ile baktım. genpa ya baktım orda kayıtlı ama süresi gözükmüyor ne kadar kaldığı.p.tesi inş bununla uğraşıcam.
Donanımsal olsa siyah olur ekran ve kamera çalışmaz ama bunda ön kameraya geçince donuyor telefon.nedeni anlaşılmıyor.
Sende yazılım at o zaman :)
zor işler bunlar benim için :D gidicez artık garantiye.

foreverthe

foreverthe

Üye
öyle yapıcam.appstore dan baktırdım 1 senesi dolmuş.imei ile baktım. genpa ya baktım orda kayıtlı ama süresi gözükmüyor ne kadar kaldığı.p.tesi inş bununla uğraşıcam.
Donanımsal olsa siyah olur ekran ve kamera çalışmaz ama bunda ön kameraya geçince donuyor telefon.nedeni anlaşılmıyor.
zor işler bunlar benim için :D gidicez artık garantiye.
Hocam sanırsam yazılım atma muhabbeti restore filan bende iPhone alemine yeni girdim internetten bakılarak yapılır. En az 1 hafta telefonsuz kalıcaksınız, tabi yine siz bilirsiniz

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
Hocam sanırsam yazılım atma muhabbeti restore filan bende iPhone alemine yeni girdim internetten bakılarak yapılır. En az 1 hafta telefonsuz kalıcaksınız, tabi yine siz bilirsiniz
telefoncuda gördüm.box gibi bişi var ona takıyolar hemen hallediyolar. ona götüriyim öyle olsun.garanti bozulur mu acaba o sorun benim için. yoksa baktım 1 saate yapılıyormuş.

foreverthe

foreverthe

Üye
telefoncuda gördüm.box gibi bişi var ona takıyolar hemen hallediyolar. ona götüriyim öyle olsun.garanti bozulur mu acaba o sorun benim için. yoksa baktım 1 saate yapılıyormuş.
Ne box'u hocam ? Ben ilk defa duydum. benim bildiğim yazılım yükleme bu ? :D

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
Tamam
Ne box'u hocam ? Ben ilk defa duydum. benim bildiğim yazılım yükleme bu ? :D
işte bu tamam.onlar box demeye alışmış samsunglar yüzünden.bunu yaptırınca garanti bozulur mu acaba?

fk555897

fk555897

Üye
Yazılım dediği telefonu sıfırla o zaman büyük ihtimalle düzelir.

Üst Alt