kıl dönmesi

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Iyice araştır kardeşim doktora görün ona göre hareket et tekrar tekrar Geçmiş olsun Rabbim acil sifalar versin :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Iyice araştır kardeşim doktora görün ona göre hareket et tekrar tekrar Geçmiş olsun Rabbim acil sifalar versin :tebessüm:
Amin.Allah razi olsun abi, sizinde inşallah tekrarlamaz o dönme olayı. Saygılar :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Benim rahatsızlık tekrarlıyor gibi ama şuan için iltihap olayı yok Bazen ağrı yapıyor ama inşallah tekrarlamaz :)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Benim rahatsızlık tekrarlıyor gibi ama şuan için iltihap olayı yok Bazen ağrı yapıyor ama inşallah tekrarlamaz :)
Anladım. Youtube'dan ameliyatın videolarini izleyince kanimi dondurmaya yetti :D tekrarlarsa aynı ameliyatı tekrar mi yapiyorlar?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Anladım. Youtube'dan ameliyatın videolarini izleyince kanimi dondurmaya yetti :D tekrarlarsa aynı ameliyatı tekrar mi yapiyorlar?
büyük ihtimal ile aynı ameliyat tekrar yapılıyor ama işte ameliyatı yapacak doktor'un yeteneği ve eğitimine bağlı!

Ben ilk ameliyatı iskenderun yeni devlet hastanesinde oldum ve şuan rahatsızlığım tekrarlıyor galiba eğer tekrarlaması ilerler ise yine ameliyat olacağım ama bu sefer kayseri'deyim ve uzman doktorları arayıp onlara ameliyat olurum büyük ihtimal ile :)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
büyük ihtimal ile aynı ameliyat tekrar yapılıyor ama işte ameliyatı yapacak doktor'un yeteneği ve eğitimine bağlı!

Ben ilk ameliyatı iskenderun yeni devlet hastanesinde oldum ve şuan rahatsızlığım tekrarlıyor galiba eğer tekrarlaması ilerler ise yine ameliyat olacağım ama bu sefer kayseri'deyim ve uzman doktorları arayıp onlara ameliyat olurum büyük ihtimal ile :)
Anladım hocam. Ameliyat olma bidaha neden diye sorarsan asagida verdiğim SS'ye bir bak. Bu işi ameliyatsız yapan doktorlar da var. Bende boyle olmayı düşünüyorum inşallah tekrar başıma gelirse uğraşamam :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Ilginç ve cazip geliyor ameliyat durumu olursa araştıracağım bunu beni ameliyattan çok pansuman ve dikiş aldırmak zorladı özellikle dikişler alınırken kendimi öyle çok sıkmıştım ki sadece bir dakika içerisinde kan ter içinde kaldım o derece yani :( bir daha ameliyat söz konusu olursa bunu araştıracağım :)

• Beğen
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
lokal anestezi cok kullanıyormuş. sabah tekrar oldum oldum dirildim korkudan ama şimdi bi kac güzel şey okuyunca kendime geldim. Lokal anestezide vücudunun yarisini uyuşturuyolar hemsire müzik filan aciyor sen sohbet ediyorsun doktor arkadan kestaneyı kesip biçiyor sen tabi hissetmiyorsun. çoğu forumlarda ameliyatı olanlar bu şekilde yazinca ne bilim korkum gitti biraz. kimisi de kesinlikle olun bu ameliyati rahatliyorsunuz acisi cok yok diyenler de bol. Zaten başka çaresi de yok ya ameliyati olacaz yada olacaz. Kendimi alıştırmaya çalışiyorum bacağım arıyor bu arada acaba alakasi olabilirmi çok saçma bi soru sordum ama :)

@___kaptan___

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bacağının ağrısı ile alakası yok bence :) kuruntu yapma kendine zor ve ağrılı bir operasyon değil fazla dert etme inşallah sorumsuzca atlatırsin kardeşim korkmaaa :)

• Beğen
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Yarın doktora gideceğim. Bakalım bugün bi yakınımin ziyarete gittim hastaneye kapıda limuzin ameliyat yatağı vardı altıma işeyecektim biraz gerildim. Acaba o anüsteki delik bölgeye kolonya pamuk çaksam sorun olur mu?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Yarın doktora gideceğim. Bakalım bugün bi yakınımin ziyarete gittim hastaneye kapıda limuzin ameliyat yatağı vardı altıma işeyecektim biraz gerildim. Acaba o anüsteki delik bölgeye kolonya pamuk çaksam sorun olur mu?
Eğer rahatsızlığın kıl dönmesi ise veya başka bi rahatsızlık ise de iltihap kaptırma derim ne olur ne olmaz!

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
___kaptan___

___kaptan___

Üye
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Inşallah kardeşim güzel haberlerle gel :)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Üstad malesef benimde beklediğim gibi bir kıl dönmesi. Doktor 10 saniye baktı direk anladı. Daha başlangıç seviyesinde Allaha bin şükür. Doktora 10 sene biriktiripte gelen hastalar gelmiş. Adam 30dakikada yapariz ameliyatı diyor okullar acilmadan kurtaralim seni bu dertten. Spinal anestezi yapacaklar yani vücudun belden aşağısı uyuşacak. Pek acı hissetmessin diyor. Neyse tatilden dönüşte olurum ameliyatı İnşallah iyi geçer.

@___kaptan___

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Buna şükür kardeşim çok Geçmiş olsun dikkat et kendine unutma herşeyin başı sağlık kardeşim Rabbim acil sifalar versin..

• Beğen
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
@___kaptan___

sonda takıyorlar mı ameliyat sonrasında?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
@___kaptan___

sonda takıyorlar mı ameliyat sonrasında?
Evet ameliyat sonrası 1 gün yatman gerekiyor ve bölgedeki pis kanı dışarı atması için taburcu olana dek sonda takıyorlar :tebessüm: