Telefon Tavsiyesi Uzun vadeli telefon

Sponsorlu Bağlantılar

serokut

Üye
    Konu Sahibi
Uzun vadeli telefon
Selamlar arkadaşlar

1-2 hafta içerisinde kendime telefon alacağım.

Liseye geçtiğimden beni uzun süre idare edebilecek bir şeyler istiyorum.O yüzden androide hiç bulaşmıyım diyorum.

Bütçe 1200-500 tl arası

2.el düşünmüyorum

Telefondan beklediklerim
Kamerası iyi olsun
Telefon hızlı olsun
Arada canım sıkılınca oyun oynarım çok yüksek sistem gerektirmesede olur
Ve en önemlisi sağlam olsun 1 düşürmeyle ekranı çatlamasın.

İyi forumlar

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yok oyle bi telefon :D Her telefon bi süre sonra kasmaya baslar. Bu olay en gec iphonelarda oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: serokut
Fenomenon

Fenomenon

Üye
güncel olsun dersen iphone alacaksın ama iphone'lar da pahalı
1200 liraya en fazla iphone 4s alabilirsin ama onun üretimi de 2 ay sonraya bitiyor. 1 sene sonra güncelleme de bitecek. küçük ekran, 8gb dahili hafıza da cabası
yani anlıyacağın o paraya nexus 5 al daha mantıklı :)

• Beğen
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Sıfır bir Z1 Compact al derim. Uzun süre kullanabileceğin sağlam ve oyunlarda falan en az 2 sene yeterli olabilecek bir telefon.

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Sıfır bir Z1 Compact al derim. Uzun süre kullanabileceğin sağlam ve oyunlarda falan en az 2 sene yeterli olabilecek bir telefon.

İyi telefon fakat arkadaşın bütçesini aşıyor. Z1 Compact 1600TL civarında satılıyor.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu ve serokut
Sucrofe

Sucrofe

Üye
"Paralel ithalat G2 al" derim.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Uzun süre güncel kalabilecek ver aradigin ozelliklerde ya nexus alacaksin yada lumia :)

• Beğen

serokut

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Nokia Lumia 920 ve Asus Zenfone 6 düşünüyorum.Normalde Android sevmem ancak işin içinde Asus olunca işler değişiyor tabi.

Bu 2 telefon hakkında yorumlarınızı alabilir miyim ? sizce hangisini seçmeliyim

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
İyi telefon fakat arkadaşın bütçesini aşıyor. Z1 Compact 1600TL civarında satılıyor.
1200-500 diyor galiba 1500 lira bütçesi var. N11'den falan 1400'e bulabilir aslında.

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
z1 compact paralel ithalat 1400 TL'ye bulunuyor sanırım
teknosa gibi mağzalarda 16000 TL ama onda da 100 veya 150 TL hediye çeki veriyor olması lazım.

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Nokia Lumia 920 ve Asus Zenfone 6 düşünüyorum.Normalde Android sevmem ancak işin içinde Asus olunca işler değişiyor tabi.

Bu 2 telefon hakkında yorumlarınızı alabilir miyim ? sizce hangisini seçmeliyim

Asus Zenfone 6 fiyatına göre iyi bir telefon. Isınmayı hissetmiyorsun. Menü performansı iyi ancak oyun performansı o kadar iyi değil.

Windows Phone düşünüyorsanız daha yeni modelleri tavsiye ederim.

• Beğen

serokut

Üye
    Konu Sahibi
Asus Zenfone 6 fiyatına göre iyi bir telefon. Isınmayı hissetmiyorsun. Menü performansı iyi ancak oyun performansı o kadar iyi değil.

Windows Phone düşünüyorsanız daha yeni modelleri tavsiye ederim.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Wp ağırlıklı düşünüyorum evet ancak bütçeme uygun hangi cihazın piyasaya ne zaman çıktığı hakkında en ufak bir bilgim yok açıkçası.Bu konuda bana yardımcı olabilcek birileri varsa çok minettar kalırım

ANIL

ANIL

Admin
Cevabınız için teşekkür ederim.

Wp ağırlıklı düşünüyorum evet ancak bütçeme uygun hangi cihazın piyasaya ne zaman çıktığı hakkında en ufak bir bilgim yok açıkçası.Bu konuda bana yardımcı olabilcek birileri varsa çok minettar kalırım

Windows Phone tarafında Lumia 730 ve Lumia 830 cihazları bekleniyor. Tanıtılmaları yakındır. Acil bir durum yoksa bekleyebilirsiniz. Orta seviye oldukları için fiyat konusunda çok pahalı olacaklarını sanmıyorum.

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Bütçene uygun olarak isteklerini karşılayabilecek Lumia'lar var. Lumia 925 bulabilirsin diye tahmin ediyorum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Nokia lumia iyidir hem sağlam hemde güncel cihazlar. Kasacagı uygulamada yoktur.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
G2 ascend p7 ye bak

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Senin istediğin telefon daha yok kardeş en iyisi bekle :)

serokut

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Gold'da kampanya var diye Lumia 920 900 tl'ye düşmüş.Büyük ihtimal onu alacağım zamanını ayırıp bana yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Arkadaşlar Gold'da kampanya var diye Lumia 920 900 tl'ye düşmüş.Büyük ihtimal onu alacağım zamanını ayırıp bana yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum
Uzun süre kullanmak istiyorum diyorsun eski bir telefon alıyorsun garip :hmmm

serokut

Üye
    Konu Sahibi
Uzun süre kullanmak istiyorum diyorsun eski bir telefon alıyorsun garip :hmmm
Araştırmalarıma göre telefon çok sağlam ve kullanışlı duruyor.Aynısını arkadaşımda almıştı ve son derece memnun diye bende kararımı bu telefondan kıldım.Bütçemi zorlamadan araştırmalarıma göre alınabilcek en iyi telefonu alıyorum bence.Tabii eğer varsa başka bir wp öneriniz lütfen söyleyin