Tavsiye Symbian Uygulama Geliştirmek İçin En Basit Dil ???

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Uygulama Geliştirmek İçin En Basit Dil ???
Arkadaşlar sizce Symbian^3 için uygulama geliştirmek için kullanılabilecek en basit dil nedir ?

ve

Symbian^3 e uygulama geliştirmek için bana önerebileceğiniz yollar nelerdir tavsiyeleriniz var mı hangi uygulamaları kullanmalıyım önereceğiniz kaynaklar nelerdir bu konularda yardımcı olursanız sevinirim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
qt olur tabiki :)
ama içerisinde kod kullanman gerekeceğin için yine Symbian C++ öğrenmen gerekecek :)
en iyisi ingilizce kaynak, ingilizcen yoksa çok zorlanırsınve python ama onda da Symbian C++ kodları var

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
ama içerisinde kod kullanman gerekeceğin için yine Symbian C++ öğrenmen gerekecek :)
en iyisi ingilizce kaynak, ingilizcen yoksa çok zorlanırsınve python ama onda da Symbian C++ kodları var

hocam ben biraz araştırdım python başlangıç için iyi bir dil diyolar ve ayrıca symbian içinde gerekli güzel bir dil python öğrendikten sonra nasipse diğer dilleride öğrenmek istiyorum cevabınız için teşekkürler

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Şimdi çok basit yollar var fakat benim sana önerim uğraşmaya değmez, maalesef

Hasand.

Hasand.

Üye
aynen QT cok ıyı başlangıç ama zahmetlı bır ış degmez

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
aynen bende onu buldum biraz video falan izledim gerçekten çook basit
Dediğim gibi bu saatten sonra uğraşmaya değmez, mağazaya koyup para da kazanamazsınYine de sen bilirsin

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben bilgisayar okuorum ama daha Pc dersleri başlamadı bende bari biraz alt yapım olsun diyorum ;)

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Arkadaşlar sizce Symbian^3 için uygulama geliştirmek için kullanılabilecek en basit dil nedir ?

ve

Symbian^3 e uygulama geliştirmek için bana önerebileceğiniz yollar nelerdir tavsiyeleriniz var mı hangi uygulamaları kullanmalıyım önereceğiniz kaynaklar nelerdir bu konularda yardımcı olursanız sevinirim
Bir çok arkadaş sana farklı yollar ve farklı metotlar önerecektir. Bir çoğu da boş ver uğraşmaya değmez diyecektir. Arkadaşım eyer bu işleri öğrenmek istiyorsan İngilizce bilmen şart ve biraz azimle çalışırsan işi kaparsın.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Bir çok arkadaş sana farklı yollar ve farklı metotlar önerecektir. Bir çoğu da boş ver uğraşmaya değmez diyecektir. Arkadaşım eyer bu işleri öğrenmek istiyorsan İngilizce bilmen şart ve biraz azimle çalışırsan işi kaparsın.

hocam ingilizcem fena değildir ;) ama ben pek sabırlı biri değilimdir bi ara C öğrenmeye çalıştım baktım baya zorlaştı

sonra Java öğrenmeye çalıştım ( sonuçta dünyanın en kabül gören dili ) o da zorlaşınca fıs çıktım :D

şimdi Python u gördüm ekrana yazı yazmak java da falan ölümdü bunda sadece "Merhaba Dunya" yazınca ekrana yazı yazdırıyo matematik işlemleri çook basit ben burdan yeni başlayanlara Pythonu öneririm

Üst Alt