Sony Xperia M2 Aqua resmi olarak duyuruldu ''Suya ve toza karşı dayanıklı''

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sony Xperia M2 Aqua resmi olarak duyuruldu ''Suya ve toza karşı dayanıklı''
Sony'nin, IP65/68 sertifikasına sahip yani suya ve toza karşı dayanıklı yeni modeli Sony Xperia M2 Aqua resmi olarak duyuruldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sony Xperia M2 Aqua'nın teknik özelliklerine bakacak olursak; 4.8 inç büyüklüğünde ekranı qHD (540x960) çözünürlük sunuyor. Gücünü 1.2GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 yongasetinden alan telefon 1GB sistem belleği ile karşımıza çıkıyor.

8GB dahili hafıza seçeneği ile gelen telefonun hafızasını microSD kart desteği ile arttırmak mümkün. Telefonun arka tarafına baktığımızda 8MP çözünürlüğünde 1080p video kaydı gerçekleştirebilen Exmor RS sensöre sahip kamera görüyoruz. Ön tarafında ise 1.1MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş.

Android 4.4 KitKat işletim sistemi çalışan akıllı telefonun batarya kapasitesi ise 2,300mAh. Sony Xperia M2 Aqua siyah ve beyaz renk seçenekleri ile Sonbahar'da satışa sunulacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

KayraBey

KayraBey

Üye
Tırışka

0MG90

0MG90

Üye
Ne biçim reklam yapmışlar :D
Tek farkı su geçirmezliği herhalde, fiyatı çok fazla olmazsa alınır

Invoke

Invoke

Üye
M2 de ıps panel yoktu diye biliyorum. bunda varsa iyidir , yoksa lüzumsuz.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Tipini seviyom ben bu telefonun

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bu model çok iyi gelecek. IPS panel M2 Aqua versiyonuna eklenmiş ancak ön kamera VGA olması lazım 1.1 mp değil diye biliyorum.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Tüm kaynaklar 1.1MP olarak vermiş.
gsmarena sitesinde vga demiş de ondan demiştim. Normal M2 de VGA kamera da eğer Aqua ön kamera 1.1 mp ise çok güzel bi haber. Şimdi sonymobile sitesine baktım evet 1.1 mp kamera sadece video kaydı vga imiş ki bu çok iyi oldu. M2 Aqua kesin alacağım model artık

0MG90

0MG90

Üye
M2 ye göre daha iyi olacak o zaman

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
Fenomenon

Fenomenon

Üye
sony de telefonlara iyi bi ön kamera koymayı beceremiyor. m2 t2 bunlara 3mp ön kamera koysa sanki batacak :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
sony de telefonlara iyi bi ön kamera koymayı beceremiyor. m2 t2 bunlara 3mp ön kamera koysa sanki batacak :)
Arkadaşımda Z var çok kötü değildi sanki ön kamerası ama tam hatırlamıyorum

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Arkadaşımda Z var çok kötü değildi sanki ön kamerası ama tam hatırlamıyorum
z iyi olabilir bilemiyorum.
ama orta ve alt segmente ya vga koyuyor ya 1.1mp
özçekim artık önemli bir etken. gmd bile kendi çapında iyi bir ön kameraya sahip.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
z iyi olabilir bilemiyorum.
ama orta ve alt segmente ya vga koyuyor ya 1.1mp
özçekim artık önemli bir etken. gmd bile kendi çapında iyi bir ön kameraya sahip.
Huawei'nin 8 mp ön kamera ve panaromik selfie yaptığı dönemde daha dikkatli olmalı tabii ki :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
1.1 mp vga'dan çok daha iyi zaten efektlerle çekim yapıldığından dolayı 1.1 ya da 2 mp selfie için geçerli ve iyi çözünürlükler. Ama illa aşırı kalite olsun isteyenler Sony'nin selfie telefonu Xperia C3'e bakabilirler ön kamerasında flash var ve 5 mp yakında piyasada olacak :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
1.1 mp vga'dan çok daha iyi zaten efektlerle çekim yapıldığından dolayı 1.1 ya da 2 mp selfie için geçerli ve iyi çözünürlükler. Ama illa aşırı kalite olsun isteyenler Sony'nin selfie telefonu Xperia C3'e bakabilirler ön kamerasında flash var ve 5 mp yakında piyasada olacak :)
İlk kez duydum bu telefonu :D

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Anam anam :D Telefonu sonradan fark ettim :D

• Beğen
Tepkiler: ANIL

Üst Alt