Lg G2 Hakkında bazı sorularım var(Lütfen Kullanıcılar İçeri)

Sponsorlu Bağlantılar

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Hakkında bazı sorularım var(Lütfen Kullanıcılar İçeri)
Eylül başı G2 almayı düşünüyorum. 1 saat önce benzer bir konu açılmış fakat benim merak ettiğim sorular içeriğinde yok
:

1.Android KitKat güncellemesi geldiğinde sorunlar çıkıyormuş.Doğru mu?
2.Kitkattan sonra 20c ve Knock Code güncellemesi geliyor (mu)? Eğer geliyorsa hatalar düzeliyor mu ?
3.Kitkattan sonra AnTuTu da perf. düşüşü oluyormuş .Bu gerçek bir düşüş mü
4.Telefonun kronik bir sorunu var mı? Paralel ithalat alırsam sorun olur m
u?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
1-Sorunsuz.
2-Geliyor, hatası yok zaten.
3-AnTuTu'nun uyuşmazlığı.
4-Yok, olmaz.

• Beğen
Tepkiler: sertaczxgs
badmus

badmus

Üye
1-)Kitkat'da sorun yok. Bazı kullanıcılar daha az batarya süresi aldiklarini söylüyor fakat ben boyle bir sorunla karsilasmadim.

2-)Evet geliyor ikisi de ve sorunsuz.

3-)Antutu hersey degildir. Stabillik ve diğer hersey ayni kaldi benim cihazimda. Sadece 35000 aliyordu şu anda 32000 civarinda aliyor ama gozle gorulur hicbir sorunum yok.

4-)Kronik soruna sahip değil. Duymadım da. Fakat en iyisi garantili bilinen biryerden almaktık

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler saolun @Sucrofe @badmus

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bataryayı sorun etmezsen Nexus 5. Eğer Nexus 5'in bataryası iyi olsaydı seçimim Nexus 5'ten yana olurdu.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
G2'nin kamerası da pekte iyi sayılmaz.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
    Konu Sahibi
kararımı verdim g2 32 gb nexusun slotu yok g2 16gb gibi ihtiyacımı karşılamıyor

sasua42

sasua42

Üye
Kullandığımdan olabilir mi? Geceleri FPS düşmesi yaşanıyor ama gündüzleri sorun yok. Video çekiminde de odaklama sorunu oluyor.
Kamerada odaklama sorunu mu bu sorun kitkat ile kalktı hiç bir problem yok sadece geceleri fps sorunu var ve nexus5 den daha iyi

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Kamerada odaklama sorunu mu bu sorun kitkat ile kalktı hiç bir problem yok sadece geceleri fps sorunu var ve nexus5 den daha iyi
Video çekiminde odaklama sorunu var ve zaten "Kamerası Nexus 5'ten kötü" demedim.

sasua42

sasua42

Üye
Ne yazdığını gördüm zaten ben sana cevap olarak yazmadım "kamerası nexus5 den iyi" kısmını

muhsin_2122

Üye
Video odaklanma sorunu var ve can sıkıcı bisey. Guncelleme ile dizelmesini bekleyecegiz caresiz.

Üst Alt