Anket MS Türkiye'nin Windows Phone Hizmeti

Sponsorlu Bağlantılar

MS Türkiye'nin Windows Phone a verdiği hizmetten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Microsoft Türkiye mi var haberim yok ? Yaşıyolar mı bari ?

İman Gücü ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Esendağlı

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemelerin aynı anda dört cihaza verilmesinin ardından memnun olmaya başladı kullanıcılar :good:

• Beğen
Tepkiler: emz ve Serhan
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Güncellemelerin aynı anda dört cihaza verilmesinin ardından memnun olmaya başladı kullanıcılar :good:
Ben halen memnun değilim. Oyun datalarımı yedeklemiyor ve hafıza kartına kurduğum oyunları sıfırlama sonrası kullanamıyorum ki!
Sistem eksik ve geliştirmeye devam etsinler artık...

• Beğen
Tepkiler: emz
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Ben halen memnun değilim. Oyun datalarımı yedeklemiyor ve hafıza kartına kurduğum oyunları sıfırlama sonrası kullanamıyorum ki!
O işleri Microsoft TR yapmıyor benim bildiğim kadarıyla :hmmm , çeviri işlerine güncellemelere vs. bakıyorlar

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
4MaGuS

4MaGuS

Üye
hafıza kartına kurulan uygulama veya oyunları sıfırlama sonrası tekrar kullanabilmeyi beklemeyin bence hiç o pc de c sistem oalrak düşünürsek d ye oyun kurup daha sorna pc ye format atıp aynı oyunu açmaya benziyor bazı oyunlarda açıyor ancak çoğu oyunu açmıyor bu şekilde de telefon da öyle en baştan kurmanız gerekiyor mantıklı olan bu çünkü hafıza kartına attığında bir kaç uygulama dosyalarıda tel hafızasında duruyor bunun düzelmesini beklemeyin bence bu bir sorun değil sistem çalışma mantığıdır, oyun dataları konusunda bilgim yok ancak ben buz devrindeki kaydımı bir türlü silemedim ne yaptıysam olmadı oyunlar kendi içlerinde yapabilirler aslında bunun gibi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
O işleri Microsoft TR yapmıyor benim bildiğim kadarıyla :hmmm , çeviri işlerine güncellemelere vs. bakıyorlar
Sistem eksikliği diyebilirim benim mesajıma.

Diğer konuda tavrım belli. Güncelleme periyodun da zaten tavırları ortada. Bu arkadaşlar bulut hizmeti satsınlar.
Windows Phone telefonların varlığından haberdar bile değiller.!!!

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
emz

emz

Üye
Sistem eksikliği diyebilirim benim mesajıma.

Diğer konuda tavrım belli. Güncelleme periyodun da zaten tavırları ortada. Bu arkadaşlar bulut hizmeti satsınlar.
Windows Phone telefonların varlığından haberdar bile değiller.!!!

Abi madem öyle adamlar bari cortana çevirisini yapsınlar. Neye yarıyorlar?

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Abi madem öyle adamlar bari cortana çevirisini yapsınlar. Neye yarıyorlar?

Ms Tr : Allah Allah Microsoft'un cep telefonu işletim sistemi de var!!
Ne zaman çıktı? Niye bizim haberimiz yok.?!!!!

Sonuç : Haberimiz yokmuş gibi yapıp bulut hizmeti satmaya devam edelim. Yoksa bu Türk kullanıcılar bizi linç eder...

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, emz ve Rock Ve Roll
emz

emz

Üye
Ms Tr : Allah Allah Microsoft'un cep telefonu işletim sistemi de var!!
Ne zaman çıktı? Niye bizim haberimiz yok.?!!!!

Sonuç : Haberimiz yokmuş gibi yapıp bulut hizmeti satmaya devam edelim. Yoksa bu Türk kullanıcılar bizi linç eder...

Abi bu gidişle bak garanti veriyorum binayı basacak bazı kullanıcılar. Taşlayacaklar binayı tomalarla anca koruyacaklar :D Bunun sonu buna gidiyor. Hiç mi önemsemiyorlar arkadaş? Birgün alayı elimize düşecektir elbet :ehe O gün yandılar :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Rock Ve Roll
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Elbette değilim olmam için bir sebep yok.Arge denen bişey yok heralde bunlarda

Son düzenleme:
  • Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Elbette değilim olmam için bir sebep yok.Arge denen bi'şey yok herhâlde bunlarda
Ar-ge'yi bütçesini bu arkadaşlar seminerlere ve yaz kamplarına harcıyorlar.! Twitter hesabı paso seminer ve eğitim!

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ar-ge'yi bütçesini bu arkadaşlar seminerlere ve yaz kamplarına harcıyorlar.! Twitter hesabı paso seminer ve eğitim!
İsmail hocam haksızlık etme.Twitter ve face başındaki insanlar çok çalışıyor sürekli birşey paylaşmakla meşgul özellikle twitter adamlar sosyal ağlara yönelmişler :kıskıs:

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
İsmail hocam haksızlık etme.Twitter ve face başındaki insanlar çok çalışıyor sürekli birşey paylaşmakla meşgul özellikle twitter adamlar sosyal ağlara yönelmişler :kıskıs:
Twitter da en sonunda parodi hesap açıp mstr ye rakip olacağım.:)

Serhan

Serhan

Üye
Tam 23 ağustosta twit atmıştım ms türkiyeye bu konunuda linkini vererek , memnun olmadığımız şeyleri söyleyerek...
Hala cevap gelmedi.... Yazık valla yazık..

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar anket süreliydi baya olmuş kapanalı şimdi farkettim bende @@Serhan sağolsun :) konuları hortlatıyor

Evet
oy sayısı 5
8,8%

Hayır
oy sayısı 52
91,2%

• Beğen
Tepkiler: emz ve Serhan