Oakland Icon Pack v1.1

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Oakland Icon Pack v1.1

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Gereken Android sürümü
2.3.3 ve üzeri

Desteklenen launcher:
Nova, Apex, Action, ADW ve diğerleri

-570 high quality icon 192x192 px.
-4 Custom HD Wallpapers

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: najanaja

nsren

nsren

Üye
Teşekkür ederim. Çok hoş oldu.

najanaja

najanaja

Üye
teşekkürler bu güzelmiş ama ikon desteği biraz az gibi baya bi ekleme yapmaları lazım :) daha çok güncelleme gelir buna şimdilik dura koysun ikonlar çoğalsın yükleriz :)bişey daha hemen hemen hiçbi paylaşımda önizlemeler görünmüyo sorun bendemi sizin yüklediğiniz yerdemi? eğer sizdeyse bence bu sorunu düzeltin play linkide olmasa neye benzediğini görmek için google dan arayacaz :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bu güzelmiş ama ikon desteği biraz az gibi baya bi ekleme yapmaları lazım :) daha çok güncelleme gelir buna şimdilik dura koysun ikonlar çoğalsın yükleriz :)bişey daha hemen hemen hiçbi paylaşımda önizlemeler görünmüyo sorun bendemi sizin yüklediğiniz yerdemi? eğer sizdeyse bence bu sorunu düzeltin play linkide olmasa neye benzediğini görmek için google dan arayacaz :)

Resimler google playden :)
Bende gözüküyor :)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

najanaja

najanaja

Üye
bende niye gözükmüyo :D dns farklı mağazada herşey görünüyo sadece sizin buraya ekledikleriniz gözükmüyo anlamadım :)

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
KayraBey

KayraBey

Üye
  • Beğen
Tepkiler: najanaja ve Bahadir_fb
najanaja

najanaja

Üye
işte görünüyo siz nasıl kopyalayıp yapıştırıyonuz :)artı bi deniyim dedim bende ikonlar bozuk çıktı kaldırdım :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Resmin üzerine basılı tutup kopyaliyorum :D

Hangi launcher ile denedin.

Bu gorunuyormu

• Beğen
Tepkiler: Dede ve najanaja
najanaja

najanaja

Üye
yok ben pc den yaptım :D hala görünmüyo :D telden deniyim mi bide?şimdi bu konuya telden baktım orda görünüyo ama pc den görünmüyo sizin resimler sorun nerde acaba :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
yok ben pc den yaptım :D hala görünmüyo :D telden deniyim mi bide?
Benim ekledigim resmi kopyalayıp googla yapıştır bakalim gorunecekmi.
Link ayni sonucta acaba maxiceple ilgili birseymi :hmmm

najanaja

najanaja

Üye
Benim ekledigim resmi kopyalayıp googla yapıştır bakalim gorunecekmi.
Link ayni sonucta acaba maxiceple ilgili birseymi :hmmm
yine olmuyo resim konumunu kopyaladım arama çubuğna yapıştır git dedim unnamed.webp html documant kaydetme çıkıyo.büyük ihtimal maxi yele alakalı olmalı sonuçta telden görünüyo ama pc den görünmüyo. ben daha önce dile getirecektim bunu hangi konuya baksa resimler bozuk görünmüyo nasip senin konuyaymış :)Bakalım senin yaptığın gibi yaptım bebde :-)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Benim link : lh4.ggpht.com/GQXWwD7NOA0cdIJqzTRmLpWX3AM4dcG9f-iG9vLnPHQ1aG8X7Bo9WCjLdo0Xmx25ow=h310-rw

Senin link : lh4.ggpht.com/GQXWwD7NOA0cdIJqzTRmLpWX3AM4dcG9f-iG9vLnPHQ1aG8X7Bo9WCjLdo0Xmx25ow=h900

Benimkinde sonunda rw var acaba sorun o'mu?
Rw olmadan ekliyim bak bakim :)

yine olmuyo resim konumunu kopyaladım arama çubuğna yapıştır git dedim unnamed.webp html documant kaydetme çıkıyo.büyük ihtimal maxi yele alakalı olmalı sonuçta telden görünüyo ama pc den görünmüyo. ben daha önce dile getirecektim bunu hangi konuya baksa resimler bozuk görünmüyo nasip senin konuyaymış :)Bakalım senin yaptığın gibi yaptım bebde :-)

Seninki görünüyor bende :)

najanaja

najanaja

Üye
hah şimdi oldu sorun sizin kopyalamadaymış demek ki :D bundan sonra böyle eklersin artık :)o bendede görünmüyo ben direkt resmi kopyala dedim yorum kısmına yapıştırdım işlemi yanlış yaptım sanırım :)bendekide rw ymiş sorun dediğin gibi uzantıda.

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
hah şimdi oldu sorun sizin kopyalamadaymış demek ki :D bundan sonra böyle eklersin artık :)o bendede görünmüyo ben direkt resmi kopyala dedim yorum kısmına yapıştırdım işlemi yanlış yaptım sanırım :)

Neyse sorunu cozduk :)
Konudaki resmide duzelttim :)
Senin link ile benim linkin sonuna baktinmi?
Bende 300 sende 900 boyut farkinimi ifade ediyor o rakam

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
aynen boyutunu gösteriyo weight-heigh genişlik ve yükseklik :) sendeki 250x310 bendeki 250x900

• Beğen