vodafonenin kazıkçılığı herkes içeri!!!

Sponsorlu Bağlantılar

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
vodafonenin kazıkçılığı herkes içeri!!!
arkadaşlar:) bu vodafone kadar kazıkçı birt operatör ben görmedim:( çekim kalıtesi ve internet hızı bakımından türkcellden bin kat aşağıı kalmasna rağmen neye güvenip abonelerini sömürüyor anlamış değilim:bann: size vodafone ile ilgili iki kazıklanma olayı anlatacağım birincisi
----------------------------
hani şu 7070(cepinfo) adlı servis varya bazen 10 gün boyunca hediye diye mesajlar gönderiyor
bir gün banada hediye tarihte bugün diye geldi kabul ettim neyse 10 gün çok güzel gönderdiler tarihte o gün ne oldüysa bende nasılsa hediye kendiliğinden iptal olur diye düşündüğüm için 10.gün iptal etmek aklımdfan bile geçmedi tabii kazığı yedim 11.gün mesajın ardından 5 tlmi kesti vodafone hem 11.günden sonra ücret kesileceğini belirtemediği gibi hemde bnen iptal ettikten sonra bile ücret kesmeye devam etti!!
vodafonlu olacakların dikkatine kapısından bile geçmeyin derim :bann: :bann:
ben şuan turkcele geçtım ve çokta memnunum
kazıkçılıkta 1.vodafone kalitede 1. turkcell
vodafonla ilgili bir kazıklanma olayım daha var ama yazacak vaktim yok şuan:)

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Öyle beleş diye her şeye atlarsan olacağı budur :) geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: milestone, King_ata ve -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
arkadaşlar:) bu vodafone kadar kazıkçı birt operatör ben görmedim:( çekim kalıtesi ve internet hızı bakımından türkcellden bin kat aşağıı kalmasna rağmen neye güvenip abonelerini sömürüyor anlamış değilim:bann: size vodafone ile ilgili iki kazıklanma olayı anlatacağım birincisi
----------------------------
hani şu 7070(cepinfo) adlı servis varya bazen 10 gün boyunca hediye diye mesajlar gönderiyor
bir gün banada hediye tarihte bugün diye geldi kabul ettim neyse 10 gün çok güzel gönderdiler tarihte o gün ne oldüysa bende nasılsa hediye kendiliğinden iptal olur diye düşündüğüm için 10.gün iptal etmek aklımdfan bile geçmedi tabii kazığı yedim 11.gün mesajın ardından 5 tlmi kesti vodafone hem 11.günden sonra ücret kesileceğini belirtemediği gibi hemde bnen iptal ettikten sonra bile ücret kesmeye devam etti!!
vodafonlu olacakların dikkatine kapısından bile geçmeyin derim :bann: :bann:
ben şuan turkcele geçtım ve çokta memnunum
kazıkçılıkta 1.vodafone kalitede 1. turkcell
vodafonla ilgili bir kazıklanma olayım daha var ama yazacak vaktim yok şuan:)
vodafone'in en büyük eksiği bu :( çekim kalitesi falan kötü değil bence ama dediğin bu servis sıkıntı yaratıyo

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Kuralına göre oynasaydın keşke..
Geçmiş olsun..

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
Kuralına göre oynasaydın keşke..
Geçmiş olsun..
Bir olay daha var babamın hattında olan onuda anlatıcam o daha kotu vodafone ve aveanın kapısından bile geçmem :bann:@İhtiyar007 ikinci olayı anlatıcam babamı vodafone(inanın hiçbirşey yapmadığı halde timwe diye bir servise(abonesini somurmek için) abone etmiş ve her ay birkaç defa 5 tl kesiyor mhnin dediğine göre oyun kredi yukleme servisiymiş ruhumuz duymadan paramızı yedikleri gibi hizmetleri de iyi değil :bann:

firostr

firostr

Üye
ama daymın devreden tarifesi güzel4.5 gb inteneti vardı sömürdüm :D

The SLayeR

The SLayeR

Üye
ben memnunum tabi kullanmasini bilene :)

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
Babam da bende turkcele geçtık halimizden memnunuz turkcelle kazıkçı derler bide hiçte bişey olmuyor heryerde 5 çekiyor:)

phasan

phasan

Üye
Bende memunum vodafondan kullanmasini bilene sikinti yok

archh

Üye
yıllardır cepneti sömürdüğüm için bi sıkıntı görmedim :D

007wolverine

007wolverine

Üye
kullanmasını bilene aynen

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
:bann: aynen.

okanbiz

okanbiz

Üye
ben 3 operatörden de mennunum 3 ünüde sömürüyom kulanmasını bileneavea ya 500 gb geçirmek türkcele 250 gb geçirmek vodafone 175 gd geçirmek herkesin harcı deil

fthakan

fthakan

Üye
Vodafone bilgilendime sms leri konusunda yetersiz haftalik cepnet yapmistim hafta dolmadan once bitecegi gunu bildirmesi gerekirken bilgilendirme adina hicbisey yapmiyor hangi tarihte sona erdigini unutabilir insan boyle durumda aboneyi bilgilendirmesi gerekir ama yapmiyor bu sebepten dolayi butun tl lerim gitti bende hattimi avea aya essiz tarifeye tasidim kurtulacam vdf dan.

• Beğen
Tepkiler: King_ata
King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone bilgilendime sms leri konusunda yetersiz haftalik cepnet yapmistim hafta dolmadan once bitecegi gunu bildirmesi gerekirken bilgilendirme adina hicbisey yapmiyor hangi tarihte sona erdigini unutabilir insan boyle durumda aboneyi bilgilendirmesi gerekir ama yapmiyor bu sebepten dolayi butun tl lerim gitti bende hattimi avea aya essiz tarifeye tasidim kurtulacam vdf dan.
:oke:

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Bencede kurtul doğru karar. :oke:

• Beğen
Davut420042

Davut420042

Üye
Turkcell'i Kullanan Diğerlerine Zor Alışır...

• Beğen

Üst Alt