Tavsiye İphone 5s yardım

Sponsorlu Bağlantılar

fk555897

fk555897

Üye
Haklısın kilit tuşundan muzdarip olmuş birkaç arkadaş biliyorum. Umarım herhangi bir sorun çıkarmaz. Bu kaç gündür iphone kullanıyorum ve şunu farkettim ki ios gerçekten kusursuz bir sistem. O kadar rahat ki ilk defa kaliteyi hissebiliyorum. Uygulamaları zaten başka bir dünya sanki :)
Ben windows phone da kullandım, uzun süre androidde kullandım hiç birisi bu rahatlığı vermemişti. Fakat klavyeye daha alışamadım, yaZarken çok hata yapıyorum :) bide müzik indiremiyorum. Bu çok canımı sıktı
Telefona müzik indirmek için UC Browser öneririm. Yalnız Müzikler'e atamıyorsun. Müzikler uygulama içinden dinleniyor. Ayrıca bilgisayarsan müzik atmak istersen iTools programını öneririm.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Spotify akar. Aylık 10 lira abonelik. Sınırsız müzik

• Beğen
Tepkiler: korsan638
0MG90

0MG90

Üye
Müzik istiyorsanız çözüm Tunein.

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
Ben bilgisayara müzik indirip itunesten telefona atıyorum müzik ugulamasıda görünüyor..

• Beğen
korsan638

korsan638

Üye
    Konu Sahibi
Telefona müzik indirmek için UC Browser öneririm. Yalnız Müzikler'e atamıyorsun. Müzikler uygulama içinden dinleniyor. Ayrıca bilgisayarsan müzik atmak istersen iTools programını öneririm.

Çok tşk ederim, bu bilgi çok iyi oldu :)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
O tuşa 5S ise yuklenebilirsin cunku cok sorun cikarmiyor. Alt modellerde hep bozuluyodu ama.

• Beğen
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Herkese merhaba. Ben eski cihazım sony xperia z yi satıp iphone 5s e geçiş yaptım. İlk deva ios sistemini kullanıyorum bu yüzden önerilerinizi rica ediyorum. Mesela ilk sorunum olan uygulamalar arası geçişi kolaylaştıran bir uygulama önerenilirmisiniz bana ? Orta tuşa çift tıklaya tıklaya zamanla bozulanileceğini düşünüyorum. Başka uygulamalar hakkında önerileriniz varsa onlarıda alabilirim. Şimdiden tşkler
Ilk önce pangu jeal break yap. Google de var arat çok basit zaten yapması sonra cydia gir auxo 2 tweak yükle bu kadar basit orta tuş hiç kullanma. Kolay gelsin bide kaça aldınız bende yeni aldım. iPhone 5 s

• Beğen
Tepkiler: korsan638 ve Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Ilk önce pangu jeal break yap. Google de var arat çok basit zaten yapması sonra cydia gir auxo 2 tweak yükle bu kadar basit orta tuş hiç kullanma. Kolay gelsin bide kaça aldınız bende yeni aldım. iPhone 5 s
bende ipadde auxo 2 yi kullanıyorum mükemmel.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
korsan638

korsan638

Üye
    Konu Sahibi

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için tşk ederim. Şuan için jailbreak yapmayı düşünmüyorum. Bu arada cihazı 600 euro ya aldım.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Öncelikle verdiğiniz bilgiler için tşk ederim. Şuan için jailbreak yapmayı düşünmüyorum. Bu arada cihazı 600 euro ya aldım.
Sen bilirsin ama iPhone kullanıyorsan jeal break yap derim hiç bir zararı yok.

Üst Alt