iOS hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
iOS hakkında
Arkadaşlar birkaç sorum olcak iOS ile ilgili. ipod touch 5 alsam istediğim uygulamayı kurma şansım var mı. Mesela whatsapp gibi ipod ile alakası olmayan bir uygulamayı mağazadan veya mağaza dışı yollardan kurup çalıştırabilir miyim. Yeni konu açmak istemedim. Elime şu zamana kadar bi iphone/ipod almışlığım yok, kısaca çok yabancıyım ios'a, daha evvelden MeeGo kullanıcısıydım, birkaç uygulama projem var MeeGo'da kendim test edip kullandım ancak iOS'da tutabileceğini düşündüğümden iOS'a port etmeye çalışacağım. Bundan sebep pasaport kayıtsız, sim kilitli tamamen bu işim için gerekli bir telefon arıyorum. Sizce böyle bir telefon yerine ipod touch alsam işimi görür mü.Güncel arkadaşlar bi yardım edin.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Bizim forumda var mı yok mu bilmiyorum ama sen Google amcaya bir sor bir çok anlatım var

Fenomenon

Fenomenon

Üye
normalde yüklenmez. ama jb ile yüklenir mi bilemem.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Jb'siz de oluyor

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
normalde yüklenmez. ama jb ile yüklenir mi bilemem.

Mesela merak ettiğim şu, benim tablete de normalde kurulmuyor whatsapp ancak blackmart ile kuruyorum, telefona mesaj geliyor kayıt yapıyorum vs.. bir şekilde çalıştırıyorum. Mesele bu değil mağaza dışından istediğim programı yüklemem mümkün mü merak ettiğim buydu.

ikincisi ucuza ipod gibi kullanacağım başka işlevi olmayacak ikinci el iphone 4s/5 arayıp alacağıma hemen hemen o fiyatlarda sıfır bir ipod touch almak daha mantıklı gibi geliyor. ipod touch 5 ve iphone 4s aynı donanıma sahipler. yaklaşımım yanlış mıdır acaba?
Bizim forumda var mı yok mu bilmiyorum ama sen Google amcaya bir sor bir çok anlatım var

yazından var olduğunu anlıyorum.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
vShare indirip istediğini kurarsın cihazaSadece whatsapp için dh'de falan var bir şeyler

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
vShare indirip istediğini kurarsın cihaza

Tamam o zaman kayıtsız sorunlu bir iphone almaktansa ipod touch almak daha mantıklı. Bunu merak etmiştim :)

ipod touch 4 ios6'da kalmış. ipod touch 5 almayı düşünüyorum bu sebepten. ios8 alır mı acaba. 4s'e verirlerse aynı donanımda olduğundan o da alacaktır tahminim.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Tamam o zaman kayıtsız sorunlu bir iphone almaktansa ipod touch almak daha mantıklı. Bunu merak etmiştim :)

ipod touch 4 ios6'da kalmış. ipod touch 5 almayı düşünüyorum bu sebepten. ios8 alır mı acaba. 4s'e verirlerse aynı donanımda olduğundan o da alacaktır tahminim.
4S alacak

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Jailbreak yapman gerek

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
silivriserdar

silivriserdar

Üye
iPod falan fark etmez sonuçta işletim sistemi iOS sürümüde uyarsa uygulama vesaire yükleyip denersin. Mantıklı bir düşünceli para vermene gerek yok. iOS 8'i bekle [emoji6]

0MG90

0MG90

Üye
iPod 5 sanırım iOS9 a kadar güncelleme alır ve jailbreak çok kolay bir işlem tek tıkla yapıyorsun
Market dışı kurabilirsin, 25pp gibi uygulamalarla ve jb ile görünüşleri değiştirebilirsin

fk555897

fk555897

Üye
Mesela merak ettiğim şu, benim tablete de normalde kurulmuyor whatsapp ancak blackmart ile kuruyorum, telefona mesaj geliyor kayıt yapıyorum vs.. bir şekilde çalıştırıyorum. Mesele bu değil mağaza dışından istediğim programı yüklemem mümkün mü merak ettiğim buydu.

ikincisi ucuza ipod gibi kullanacağım başka işlevi olmayacak ikinci el iphone 4s/5 arayıp alacağıma hemen hemen o fiyatlarda sıfır bir ipod touch almak daha mantıklı gibi geliyor. ipod touch 5 ve iphone 4s aynı donanıma sahipler. yaklaşımım yanlış mıdır acaba?

yazından var olduğunu anlıyorum.
Jailbreak yaparak ve Cydia'den AppSync kurarak istediğin uygumalayı dışarıdan iPod Touch'a yükleyebilirsin.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olan, açıklama yapan, herkese teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
:rica:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konu sahibi isteği üzeri :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt