Özel mesaj yoluyla açıklama yapılmadan uyarı almışım,artık üyeler açıklama yapılmadan yapılıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Özel mesaj yoluyla açıklama yapılmadan uyarı almışım,artık üyeler açıklama yapılmadan yapılıyor?

Profilime bakmasam ne olduğunu bile fark edemiyeceğim,ne yüzünden uyarı aldığımın konusun da tek açıklama bile yok ama uyarı verilmiş bile. Sitenin işleyişi ne zamandan beri değişti? Yazdığımız mesajlar silinir açıklama yapılmaz,uyarı puanı verilir açıklama yapılmaz,eğer birşey anladıysam ne oluyim

xmustx

xmustx

Üye
Bilinmeyen sayfaya bakıyor..
Bunun ne olduğunu sayende öğrenmiş oldum :)
Uygunsuz konuşma neyi içeriyo acaba ?

maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Bilinmeyen sayfaya bakıyor..
Bunun ne olduğunu sayende öğrenmiş oldum :)
Uygunsuz konuşma neyi içeriyo acaba ?
içeriği ben bile bilmiyorum ki,detayını bileyim bu aralar zaten sitede bir çok konuda mesajlar siliniyor ama hiç bir açıklama yokZaten açıklama beklemekte yanlış,en güzel açıklama bu tabloda,sıfır

asigsasi

asigsasi

Üye
Turkcell bölümünde hâlâ uygunsuz konuşuyor sun sonra ne yaptığımı bilmiyorum diyerek üste çıkmaya çalışıyorsun @Admin

maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell bölümünde hâlâ uygunsuz konuşuyor sun sonra ne yaptığımı bilmiyorum diyerek üste çıkmaya çalışıyorsun @Admin
Artık bir yere kadar sabrederim de o yuzden hem o konuyla iligili de zaten ilk başka bir üye başlattı,ben değil. Yani yine direk suçlu ben olmuyorum çünkü üyenin kendisi başta alakasız cümleler sarfetti

Gerçekte şu ki,artık bu site gözümde falan da değil,son gördüklerim yüzünden hiç te değilAyrıca ben halen cevap vermesemde üye konuya boş mesaj yazıyor peki neden bunu görmediniz,tabi sadece benim yazdığımı okuyabildiniz ondan olsa gerek,gereğini birde ona yapın,kısaca taraflı davranmayın eşit olun @asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
Artık bir yere kadar sabrederim de o yuzden hem o konuyla iligili de zaten ilk başka bir üye başlattı,ben değil. Yani yine direk suçlu ben olmuyorum çünkü üyenin kendisi başta alakasız cümleler sarfetti

Gerçekte şu ki,artık bu site gözümde falan da değil,son gördüklerim yüzünden hiç te değil
kim neyi başlatmış olursa olsun devamını getirmeyecek sin şikayet butonu var uygunsuz yorumları şikayet edeceksin kimsenin başı ağrımayacak tartışmaya girmeyecek sin

maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
kim neyi başlatmış olursa olsun devamını getirmeyecek sin şikayet butonu var uygunsuz yorumları şikayet edeceksin kimsenin başı ağrımayacak tartışmaya girmeyecek sin
Kısaca şumu yani sülalemize bile argo konuşulsa susalım öylece duralım,peki sitenin işleyişini anlatıyorsunuz hadi ben yeni üye sayalım ama değilim,siz bu sitede hiç duymadınız mı;Bir çok şey gözden kaçabilir cümlesi?
Yani üye argoyu konuşsa dahi şikayet edilmemişse,o olay yapanın yanına kar kalıyor,kendim bile bir çok kez gördüğüm birşey bu

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Biz tek tek şu şu sebepten uyarı aldınız diye PM atmıyoruz. Sistem otomatik PM gönderiyor sizlere misal uygunsuz konuşma cezasına şu gidiyor:

Mesajınız ( ) uygunsuz içerik barındırmaktadır. Lütfen site içerisinde bu kelimeleri kullanmayınız. Forum kurallarımıza aykırı olan bu mesajınız kaldırılmış veya değiştirilmiş olabilir.

Almış olduğunuz uyarılar bir süreliğine veya süresiz olarak siteden uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. Lütfen mesaj yazarken bu durumu göz önünde bulundurunuz.

Sülalenize küfür edilmişse hukuki olarak hakkınızı arayabilirsiniz, internette işlenen suç ile gerçek hayatta işlenen suç arasında hiç bir fark yok. Günde 2500 mesaj geliyor bu foruma bunları tek tek okuyamayız uygunsuz kelimeler, küfürler bulunan mesajları sizler görüp şikayet etmelisiniz ki bizler gereken işlemleri yapalım.

PM gelmediyse bu sistemsel bir hata olabilir yada PM kutunuzu tekrar kontrol ediniz.

:locked:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Ozan

Ozan

Admin

Profilime bakmasam ne olduğunu bile fark edemiyeceğim,ne yüzünden uyarı aldığımın konusun da tek açıklama bile yok ama uyarı verilmiş bile. Sitenin işleyişi ne zamandan beri değişti? Yazdığımız mesajlar silinir açıklama yapılmaz,uyarı puanı verilir açıklama yapılmaz,eğer birşey anladıysam ne oluyim
Muhtemelen teknik anlamda sorun olabilen bir ana denk geldi verilen uyarı, normalde bildirim gitmemesi mümkün degil yani işleyiş değişmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt