Lg g2 alacam bazı sorularım var yardımcı olur musunuz? (kullananlar)

Sponsorlu Bağlantılar

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 alacam bazı sorularım var yardımcı olur musunuz? (kullananlar)
1. Şebeke sorunu internet sorunu felan varmış
2. Sesi iyi çıkıyor mu bende discovery var ses aşırı düşük ses yüksek olması önemli
3. Arka kapağı açılmıyor telefon donunca ne olacak :D
4.kamera Video da sesler gidip geliyormuş ve Video çekerken her 3 saniyede bir odaklanıyor belli oluyor sorun değil ama

kanzuk24

kanzuk24

Üye
Ablam bugün aldı senin icin kontrol ederim

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
Zahmet olmasa teşekkürler :D

kanzuk24

kanzuk24

Üye
Onemli degil kardesim

• Beğen
Tepkiler: krt23
krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim senin inceleme ne oldu :D

kanzuk24

kanzuk24

Üye
Ablam aksamustu gelicek yanimiza bakip soylerim

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
tamam :D

tatar1926

Üye
2. Sesi iyi çıkıyor mu bende discovery var ses aşırı düşük ses yüksek olması önemli
4.kamera Video da sesler gidip geliyormuş ve Video çekerken her 3 saniyede bir odaklanıyor belli oluyor sorun değil ama
Kardeş. Alalı. 5 ay oldu ben sebeke ve internet. Sorunu hiç yaşamadım. Ses gayet iyi ben fazla yüksek. Sesi sevmedigi, icin bana iyi baskasina orta halli gelebilir 3.soru arkada açma. Kapama düğmesine. 10 sn basılı tutunca kendini resetliyor bataryayı söküp takmış gobi oluyorsun kamera ve videoda hiç sorunum olmadı umarım yrd olmuşumdur

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş. Alalı. 5 ay oldu ben sebeke ve internet. Sorunu hiç yaşamadım. Ses gayet iyi ben fazla yüksek. Sesi sevmedigi, icin bana iyi baskasina orta halli gelebilir 3.soru arkada açma. Kapama düğmesine. 10 sn basılı tutunca kendini resetliyor bataryayı söküp takmış gobi oluyorsun kamera ve videoda hiç sorunum olmadı umarım yrd olmuşumdur
Teşekkürler kardeşim çok yardımcı oldun gidip alıyorum

celalocak

Üye
4.kamera Video da sesler gidip geliyormuş ve Video çekerken her 3 saniyede bir odaklanıyor belli oluyor sorun değil ama8 ay kullandım 3 kere dondu fakat açma kapama tuşu ve ses kısma tuşuna başınca reset atıyor kamera 10 numara hız internet ve diğer özelliklerine kefilim arka kapağın açılmasının yada açılmamasının hiç anlamı yok telefonu kullanmış ve satmış birisi olarak söyleyebilirim ki iyi bir seçim olur

interka

interka

Üye
bende 4ay once aldım dokunmatiği bozuldu garantiden degiştirdiler ama sogudum bu markadan

krt23

krt23

Üye
    Konu Sahibi
aynen dokunmatikte kronik sorunlar var ayarlar menüsünde belli oluyor özellikle

Üst Alt