Note 3 şarj

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 şarj
Merhaba arkadaşlar bugün note 3 aldım ve şarjını anca şimdi bitirdim ve şimdide şarja taktım şimdi bu telefonu alırken şarjı bittimi 8 saat şarjda kalsın dediler doğrumudur bu ? Yoksa %100 oldumu çıkarıyımmı ?

foreverthe

foreverthe

Üye
Hocam zaten şimdi takmışsın artık öyle bir durum yok yani 8-10 saat bekleyim gibi de ne bileyim bende dün 5S aldım ama gece taktım öğle aldım siz ne olur ne olmaz öyle yapın bence uyuyun sabah uyanınca alsanız bile olur.

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Hocam zaten şimdi takmışsın artık öyle bir durum yok yani 8-10 saat bekleyim gibi de ne bileyim bende dün 5S aldım ama gece taktım öğle aldım siz ne olur ne olmaz öyle yapın bence uyuyun sabah uyanınca alsanız bile olur.
Ne yalan söyliyim şimdi kaygılarımda var o kadar tutmazsam şimdi az gider belki şarj bide o kadar tutarsam belki bozulur diye ne biliyim sormam daha iyi olur diye düşündüm

foreverthe

foreverthe

Üye
Ne yalan söyliyim şimdi kaygılarımda var o kadar tutmazsam şimdi az gider belki şarj bide o kadar tutarsam belki bozulur diye ne biliyim sormam daha iyi olur diye düşündüm
Anlıyorum hocam bende sizi bende de oldu dün ama şuan hiçbir sorunum yok fazla şarjda yani akşamdan sabaha kadar şarjta tutmanın bir zararı yokmuş az önce bir makalede okudum hatta.

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Anlıyorum hocam bende sizi bende de oldu dün ama şuan hiçbir sorunum yok fazla şarjda yani akşamdan sabaha kadar şarjta tutmanın bir zararı yokmuş az önce bir makalede okudum hatta.
Sabah 7:30 - 8 civarı işe giderken çıkarsam bir sorun olmaz o zaman değil mi ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hayırlı olsun yazılımsal sorun olursa note 3 kullanıcı grubuna rahatlıkla sorabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...