19lt lik damacana ile kas yapma

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
19lt lik damacana ile kas yapma
1 ay uğraştım baya çıkarttım sonra bayramda 15 gün çalışmadım sonra yumurta yemeye başladım daha çok çıktı sonra bıraktım gene var pazı ama kollarım inceldi 19 kilodan 2.5 a düşmek zorunda kaldım petşişeye bide sakatlanırım diye babam dedi kamburun çıkar fln dedi bende bıraktım eridi sizce ne yapmalıyım devam etsem tekrar çıkartırım ama belim kambur fln olurmu damacana nın yukarda tutma yerinden iki elimle kavrayıp kaldırıyodum tabi biraz eğilmek gerikiyo 17 yi doldurcam aralık 2 de bu kış sizce yaşım uygunmu + boyum 175 olması lazım kilo da 60dan aşağı değil 62 vardır biliyorum 3 sene önce 58 dim dambıll da alamadım 100liram vardı kredi kartı olmadığı için önerileriniz varmı

SHS

SHS

Üye
Dambıl niye alamıyon, bunla uğraşıp sakatlama kendini, babandan izin al (yani sponsor o sonuçta) git spor salonuna

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Dambıl niye alamıyon, bunla uğraşıp sakatlama kendini, babandan izin al (yani sponsor o sonuçta) git spor salonuna
bu ay diyodu git diye body ama hikaye oldu işte 1 , 2 gün önce alacakmıştı tam dinlemedim şuan vazgeçti gibi yani kollar da kalınlaşmıştı güzel gözüküyodu sırf o yüzden şimdi de tam pazı olan yer de var kas ora da erime yok gibi ama dirseğim bide kol arka kası bide pazının altı biraz erimiş gibi

SHS

SHS

Üye
Dambıl al o zaman evde çalış

0MG90

0MG90

Üye
2 tane 10 kiloluk dambıl al

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
0MG90

0MG90

Üye
Biz bundan aldık 2 tane 7 kiloluk

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Evde çalışılan spordan fayda gelmez. Spor salonuna yazıl.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dambıll işe yaramıyor ben aldım kapılar çarpmasın diye koyuyorum kapı altlarına. Spor salonuna git özellikle böyle aynalı ve bol karşı cinsli olsun müzikte zaten olur sonra gaza gelirsin zaten.

• Beğen
Tepkiler: SHS ve lolaman
lolaman

lolaman

Üye
dambıll işe yaramıyor ben aldım kapılar çarpmasın diye koyuyorum kapı altlarına. Spor salonuna git özellikle böyle aynalı ve bol karşı cinsli olsun müzikte zaten olur sonra gaza gelirsin zaten.
ooo karşı cins alırım bi dal

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
avast

avast

Üye
dambilla kas hacim yapmaz sadece sıkılasır ben 3 aydır gidiyorum salona kollar 32 cm di simdi36 cm oldu dambılla hergun calıssanda bu gelisme olmaz bi salona git sana 2 hafta bi giris programı cıkarsınlar sonra yeni program yaptır faydasını gorursun damacanayla kası ilk defa senden duydum bu arada amele kası gibimi :ehe

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
yok baya güzel gözükyodu kollarım şimdi pazı olan yerinde var öbür türlü daha geniş ti kollarım damacana ile yaparken

maxirabit

maxirabit

Üye
fıtık yapıyor sonra ki haftaya felç halırsın hatta diğer ay'a yatalak olursun.
Güçlenen kasta,vucutta nasıl bir sağlık bozukluğu oluyor? Onu sana diyenin zaten spordan haberi yoktur
Butun Vucudunu 30 dakika boyunca ısıt,sonrasında istersen kamyon çekmeye çalış birşey olursada,sağlık masraflarını ben karşılarım. Olmayacğından zaten böyle birşeyde başına gelmiş olmaz.
Vucudunun her yerini ısıtırsan,parmağın dahi ağrımaz bu kadarda nettir,o cumleleri sarfeden kişide zaten sporla alakası yoktur.
Sadece yumurtadan protein alamazsın,bunu başka gıdalarla desteklemen lazım,haşlanmış tavuk yoğurt gibi vs
Daha doğrusu senin bu konularda iligili kişilere danışman lazım,kulaktan dolma bilgiyle hareket etme ve damacanayı kaydırdığın an vucudunu yaralarsın onun yerine iki elinle kavraya bileceğin ağırlıklar denemen lazım

avast

avast

Üye
valla kardesim onun yerine salona yazıl hangi sehirdesin bilmiyorumda ankarada 3 aylıgı 150-200 arası girip aletlerle 30 -40 bas alternatif biceps lat pull down falan bunları yap evde olacak is degil

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
sakaryada oturyorum

@Safak

@Safak

Üye
sen bağda sepetcilik tarlada cuvalcılik yap bak nasil kas oluyo hem parada kazanirsın :)

SHS

SHS

Üye
evde spor amerikan filmlerinde bodrumda olur :ehe

evde spor sıkıcı ve masraflı, dambılla bi yere kadar

yazılcan spor salonuna hem kas yapacan hem arkadaş edincen :D

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Dambılla başla spora yazıl aga :D

Üst Alt