Telefon Tavsiyesi Telefon Önerir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerir misiniz?
Merhaba arkadaşlar. Bütçem yaklaşık 1000tl civarı olacak. Bana bu fiyata kadar alabileceğim telefon önerilerinde bulunur musunuz? Ve telefonu hepsiburada gibi siteden alsam olur mu sizce? Bugün s4 activate telefonuna bakıyordum teknosada 1.400 iken hepsiburada da 999TL ye inmiş. Ve unutmadan kurban bayramından sonra alacağım yüksek ihtimalle. O zamana kadar çıkacak iyi bir telefon vb. durum varsa onlara da göz atabilirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
discovery 2

• Beğen
Tepkiler: Otroligt
byAndroid

byAndroid

Üye
Discovery 2 , zenfone 5 , discovery elite lite , xperia m2

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
önerdiklerinizden iyi değil mi? Tabii kurban bayramı sonrası boyle bir indirim yakalayabilir miyim bilmiyorum ama özelliklerine baktığımda önerdiğiniz telefonlardan biraz daha iyi gibi geldi. Anlamam pek ama :hmmm

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence s4 activite alma ozellikleri pek iyi deil hem guncelleme de almaz o telefon normal s4 gibi deil

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi discovery 2 al sn hem 800 civarı tam fiyatını bilmiyorum hem de s4 ten iyi
Öyle yapacağım sanırım. Şuan piyasadaki hafıza genişletilemeyen çift sim kartlı modelmiş. Eylülde ise tek sim kartlı ve hafıza genişletilebilir modeli çıkacakmış. O çıkmış olur bayramda alırım artık. Teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Rica edriz kardesim super telefon disco 2

• Beğen
Tepkiler: Otroligt
Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Öhm Öhm. Arkadaşlar GM Discovery 2 düşünüyordum ama Zenfone 6-5 Kafamı karıştırdı. Zengone 19600 civarı bi antutu sonucu almış. GM D2 ise 30000 civarında ama 8 çekirdek sayesinde bu kadar yüksek çıktığı söyleniyor. Bu 3 telefon arasında çok kararsız kaldım. Zenfone 6-Zenfone 5-GM Discovery2.

byAndroid

byAndroid

Üye
Ben disco 2 alirdim

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 5

Zenfone 6

General Mobile Discovery 2

Şimdi farkettim de Zenfone 5 özellikleri düşükmüş kamera beni tatmin etmedi. Zenfone 6 ya da GM Discovery 2 arasındayım :hmmm

byAndroid

byAndroid

Üye
Aga napcan o kadar buyuk telefonu tablet gibi birde 196 gram cok agir benden soylemesi

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Aga napcan o kadar buyuk telefonu tablet gibi birde 196 gram cok agir benden soylemesi
196 sorun değil ama GM daha önce hiç kullanmadığım için markaya güvenim pek yok. Ayrıca gece çekimleri yaptığım için nadir de olsa Asus un pixelmaster teknolojisi işime yarar diye düşünüyorum. Bir yandan da cepte 6 inç öküz kadar telefon taşımak ta olur mu diye düşünüyorum. Kararsız kaldım tam olarak ne yapsam bilemedim

kanzuk24

kanzuk24

Üye
Note 2 al indirim yakalayabilirsen

Sucrofe

Sucrofe

Üye
O fiyata bulabilirsen LG G2 al. Öte yandan Motorola Moto G. Hem cebinde para kalır hem de o fiyata alınabilecek en iyi telefon Motorola Moto G.

byAndroid

byAndroid

Üye
196 sorun değil ama GM daha önce hiç kullanmadığım için markaya güvenim pek yok. Ayrıca gece çekimleri yaptığım için nadir de olsa Asus un pixelmaster teknolojisi işime yarar diye düşünüyorum. Bir yandan da cepte 6 inç öküz kadar telefon taşımak ta olur mu diye düşünüyorum. Kararsız kaldım tam olarak ne yapsam bilemedim
Ben tasimam sahsen o kadar buyuk telefonu. Gm ye guvenebilirsin sikinti olmaz . bende suan discovery 1 var

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 al indirim yakalayabilirsen
İndirim belki yakalayabilirim. Kurban bayramı öncesine kadar almayı planlıyorum.
O fiyata bulabilirsen LG G2 al. Öte yandan Motorola Moto G. Hem cebinde para kalır hem de o fiyata alınabilecek en iyi telefon Motorola Moto G.
Moto G nin 5mp kamerası varmış ya pek ısınamadım telefona. Kamerayı bol bol kullanıyorum çunki.