[YARDIM]KASA AÇMA

Sponsorlu Bağlantılar

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
[YARDIM]KASA AÇMA
Arkadaşlar bilgisayarı alalı 2seneyi geçti ve ses baya arttı.Fan ların durumunu görmek istemiyorum ama temizlik şart :D
Sorun şu açmayı denedim fakat başarılı olamadım.
Sorum kısa ve öz:Bunu nasıl açarım

Yönetici tarafından düzenlendi:

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Vidaları sökmeyi denediğinde nasıl bir sorunla karşılaşıyorsun?

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
4Vida söktüm(en dıştakiler) ve kapağı hiç bi şekilde açamadım.Biraz zorladım kırılcak diye korkup kapadım :D

Otroligt

Otroligt

Üye
Kapağı geriye doğru kaydırarak çıkartacaksın. sürgülü gibi düşün

blsm_mr

Üye
kardeş kasanın ön yüzünü karşına al sol arka tarafında yukarıda ve aşağıda iki tane vida var sök onları kasa kapağını kendine doğru çek (bunları yaparken kasanın fişi takılı olmasın) elektrikli süpürge kullanarak fanları temizle hafif nemli bi bez kullanarak tertemiz sil kenar köşeleri anakarta sürme bezi

mucahitherken

mucahitherken

Üye
    Konu Sahibi
Kapağı geriye doğru kaydırarak çıkartacaksın. sürgülü gibi düşün
O zaman şu yeşil ile gösterdiğim 2 vidayı söküp kapağı sürgülüycem.Devrelerin olmadığı taraf burası çünkü.Deneyelim bakalım sonuç olumlu olur inş :D
kardeş kasanın ön yüzünü karşına al sol arka tarafında yukarıda ve aşağıda iki tane vida var sök onları kasa kapağını kendine doğru çek (bunları yaparken kasanın fişi takılı olmasın) elektrikli süpürge kullanarak fanları temizle hafif nemli bi bez kullanarak tertemiz sil kenar köşeleri anakarta sürme bezi
Senin dediğni şimdi anladım.Okumaya üşenmiştim:P: sen daha ayrıntılı anlatmıssın sağol :DMişın Komplidid:ehe

blsm_mr

Üye
ne demek kardeşim pc yle ilgili bir sorunun olduğu zaman bana danış bana ulaşamazsan diğer arkadaşlara ulaş selametle

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Technopat sitesinin bilgisayar kasası açma kapama videoları var izle derim

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
o arkadan çekim gösterdiğin kasanin sağ taraftaki vidalari sök kapağa iki tokat at açılır