telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

serefemın

serefemın

Üye
    Konu Sahibi
telefon önerisi
merhaba arkadaşlar sizden iki telefon için bilgi istiyorum birincisi Xiaomi Mi4 türkiye ye gelecekmiş çok güzel bir telefon çok hoş, ikincisi de Meizu MX4-pro, bu telefonlar türkiye ye gelirse alınır mı serviste falan sıkıntı çıkar mı, bilgisi olanlar paylaşsınlar lütfen, ayrıca 1200-1300 lira bandında telefon önerilerinizi de bekliyorum.

byAndroid

byAndroid

Üye
Dedigin telefonlari duydum ama pek bilgim yok buraya gelse bile hangi servisin bakacagini bilemeyiz. O fiyat araliginda nexus 5 , lg g2 ve discovery elite bakabilirsin

serefemın

serefemın

Üye
    Konu Sahibi
Dedigin telefonlari duydum ama pek bilgim yok buraya gelse bile hangi servisin bakacagini bilemeyiz. O fiyat araliginda nexus 5 , lg g2 ve discovery elite bakabilirsin
eliti inceledim tasarım olarak pek hoşuma gitmedi ekran kenarları çok açık, nexus 5 hiç bakamadım bi inceleyeyim onu

byAndroid

byAndroid

Üye
Ozellikleri dusuk s5 mini var biraz daha para koyarsan xperi z1 compact var

blsm_mr

Üye
S4 zoom veya active 16 mpxl arka kamera 1.9 ön kamera hayallerimdeki telefon (h)

serefemın

serefemın

Üye
    Konu Sahibi
sony iyi mi hiç kullanmak nasip olmadı arkadaş z1 almıştı bu sene ekranda sorun çıktı servis pek ilgilenmedı o yüzden soğudum sonyden nexus 5i inceliyorum birazdan bakalım nasılSony Xperia Z1 özellik bakımından nexus 5ten üstün, kamera gerçekten 20mp hakkını veriyo mu acaba kullanan var mı?

byAndroid

byAndroid

Üye
Kucuk ekran sorun olmaz diyorsan z1 compact daha iyi z1 e gore

serefemın

serefemın

Üye
    Konu Sahibi
ekranin büyük olması tercihim:) şuan nokia c6-01 kullanıyorum artık sıkıldım küçük ekrandan, bu arada Sony Xperia Z1i inceledim şimdi bi yerde 1400 tl gördüm son 4 gün diyor diğer birçok mağazada 1800
tl bu fiyat farkı ne olabilir

byAndroid

byAndroid

Üye
Paralel ithalattir. Yani turkiyede servisi yoktur telefonun grantisi yurt disindadir . boyleydi galiba yanlis olmasin

serefemın

serefemın

Üye
    Konu Sahibi
yani ithal eden firmaya kaldı servisin iyiliği kötülüğü

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Üst Alt