Tavsiye - PointBlank - CrosFiree - Skill - S2 - FireShot

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye - PointBlank - CrosFiree - Skill - S2 - FireShot
PointBlank - CrosFiree - Skill - S2 - FireShot bunlar dışında başka varmı yeni online oyun arıyorum :D en güzeli CrosFire - Skill ama crosfireda hile çoğaldı zevki kalmadı skilide indiremedim şuan freeshot indiriyorum umarım iyidir :D

sizin önerebileceğiniz yada gelin oynayalım dediğiniz oyunlar varmı ? (WolfTeam deyen biraz ötede yaşasın)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Warface'i mutlaka denemelisin. Diğer oyunlarda koşar zıplar eğilir vurursun, bu oyun bambaşka, gel beraber oynayalım

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Warface'i mutlaka denemelisin. Diğer oyunlarda koşar zıplar eğilir vurursun, bu oyun bambaşka, gel beraber oynayalım
bi video izleyim bakayım :DCoD gibi bişeye benziyo grafikler beni çok yoruyo bu türlerde belki sonra oynarım bunuda :D

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Grafikleri Crysis gibi, yoruyor derken neyi kastettin anlamadım, kaliteli inceleme videoları izlemeni tavsiye ederim internette çoğu oynamayı bilmiyo

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Grafikleri Crysis gibi, yoruyor derken neyi kastettin anlamadım, kaliteli inceleme videoları izlemeni tavsiye ederim internette çoğu oynamayı bilmiyo
zaten crytek yapmış sanırım
uzun süre oynayamıyoum bu türleri :D
mesela hiç Cod bitiremedim Crysis 2 vardı zamanın bitiremedim grafikler aşırı geliyo bana ve sıkılıyorum :D BF3 de aynı :Dfireshot tırt çıktı
warface yükleyim :D

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
zaten crytek yapmış sanırım
uzun süre oynayamıyoum bu türleri :D
mesela hiç Cod bitiremedim Crysis 2 vardı zamanın bitiremedim grafikler aşırı geliyo bana ve sıkılıyorum :D BF3 de aynı :Dfireshot tırt çıktı
warface yükleyim :D
N'aptın yüklediysen nick ver :D

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
  • Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Sukut-u Hayal daha iyi bence yine de sen bilirsin, seninki inene kadar ben biraz ets2'de takılayım :D
oyunlarda hayal kırıklılığına uğramak istemem :D % 20 oldu 1saat 12 dk kald diyo :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Pvp var pve var hangisi olcak ben pve girdim amaerror verdi code 3.7 diye

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
  • Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
girdim ilk 1000$ görevi yaptım sonra geri girmiyo

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Hay bu oyunun :)
Yok girmedi bi odaya girdim onlar oynuyo ben izliyodum bi turlu katilmadim oyuna sonra bir hata oluştu yazdı

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Garip:hmmm Benimki bir güncellensin bakayım sorun oyunda mı.
Son güncellemeyle gface deki kullanıcı adı oyundaki kullanıcı adı olmuş
Gface sitesine bi girmiyo deli etti kapattim pcyi :)

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Son güncellemeyle gface deki kullanıcı adı oyundaki kullanıcı adı olmuş
Gface sitesine bi girmiyo deli etti kapattim pcyi :)
Sende bayağı sıkıntı çıkarmış :D Hele bir güncellensin açılsın bakayım neler oluyor, ben de ne zamandır girmiyorum:eller:

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Nosgoth ? Ama o biraz fantastik fps.
Titanfall, destiny

Son düzenleme:
Legendary.

Legendary.

Üye
skyrim online vardı Sağlam pc istiyor namussuz