Note 2 yi S5 Yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 yi S5 Yapmak
Arkadaşlar note2 mi s5 yapmak istiyorum yapsam sizce kasarmı birde s5 teki özellikler bendede olurmu ultra güç tasarrufu v.b özellikler

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Arkadaşlar note2 mi s5 yapmak istiyorum yapsam sizce kasarmı birde s5 teki özellikler bendede olurmu ultra güç tasarrufu v.b özellikler

O modların dahil olduğu romlar var isterseniz onlardan birini bulup deneyin. Tam olarak aynısı olmasa da s5 deneyimi sunuyor sanırım.

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
O modların dahil olduğu romlar var isterseniz onlardan birini bulup deneyin. Tam olarak aynısı olmasa da s5 deneyimi sunuyor sanırım.
Link atabilirmisiniz bunu nasıl yükleyeceğim root falan gereklimi

Conquer360

Üye
S5 deneyimi sunan romları xda dan bulabilirsiniz

XPron

Üye
Root gereklidir. from.xda-developers adresinden bak ordan bi rom bulabilirsin.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Donanimsal olmayan tüm özellikleri kullanabilirsin. Ben s3'u yaptim note 2 her turlu olur

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Birisi bana yardımcı olabilirmi ne root atmayı biliyorum nede rom kurmayı
Bana s5 teki ultra power saving lazımda

fbiugur

fbiugur

Üye
Once verecegim linkleri indir kardes note 2 ye atiyorsun degil mi

fbiugur

fbiugur

Üye
Bu note2 ye uygun s5 rom Bu arada onemli birseyin var sa rehber mesaj fotograf hepsinin yedegini al onlar inene kadar silinir haberin olsunBilgisayarda kies kurulu mu
Bu da CWM bunu da indir indirdiklerin masa ustune al hepsini kullanacagiz

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Bu note2 ye uygun s5 rom Bu arada onemli birseyin var sa rehber mesaj fotograf hepsinin yedegini al onlar inene kadar silinir haberin olsunBilgisayarda kies kurulu mu
Tamam kies var yedeklerim ben şimdi

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Garanti dışı kalacak dimi kalacaksa bir daha sokabilirmiyiz

fbiugur

fbiugur

Üye
bunu da indir birde
Bunu
Garanti dışı kalacak dimi kalacaksa bir daha sokabilirmiyiz
Bak kardesim soyle aciklayayim onceden siforlanabiliyordu fakat simdi knox diye illet birsey cikti sifirlanmiyor garanti disi kaliyor hikayesi ise servise bagli cogu zman rootlu olmasi ve saycin artmasi sorun olmamistir hatta ben sayac 5 yaziyorken gonderdim karar senin atacak san baslayalim

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
bunu da indir birde
Bunu
Bak kardesim soyle aciklayayim onceden siforlanabiliyordu fakat simdi knox diye illet birsey cikti sifirlanmiyor garanti disi kaliyor hikayesi ise servise bagli cogu zman rootlu olmasi ve saycin artmasi sorun olmamistir hatta ben sayac 5 yaziyorken gonderdim karar senin atacak san baslayalim
Kardes bende telefonda sıkıntı var telefon fazla akım çekiyormuş dahada garantisi var 8 ay
Yapılı göndersem sıkıntı olmaz diyorsan başlayalım ?

fbiugur

fbiugur

Üye
Gonderdigin zaman kendi guncel romunu yukleriz oyle gonderirsin sıkıntı olmaz sorun ne telefonunda anlamadimIndi mi dosyalarin yedekledin mi

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Gonderdigin zaman kendi guncel romunu yukleriz oyle gonderirsin sıkıntı olmaz sorun ne telefonunda anlamadim
Telefon gerektiğinden fazla akım çekerek pilin omrunu yiyor daha 5 ay once degistirdim pili yine çop oldu
Gonderdigin zaman kendi guncel romunu yukleriz oyle gonderirsin sıkıntı olmaz sorun ne telefonunda anlamadimIndi mi dosyalarin yedekledin mi
Benim evde internetim yok note 2 yi yani root atacağımız şeyi pcye kabloyla baglayarak internet yapıyorum sıkıntı olmaz dimi

Üst Alt