Gişenin Yeni Galibi Cehennem Melekleri 3!

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Gişenin Yeni Galibi Cehennem Melekleri 3!
Uzun süredir konuşulan ve geçtiğimiz hafta vizyona giren Cehennem Melekleri 3, gişe listesine en tepeden giriş yaptı!

Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger ve Harrison Ford gibi aksiyon yıldızlarını bir araya getiren Cehennem Melekleri serisinin yeni halkası ülkemizde gişe listesine çok hızlı bir giriş yaptı. Cehennem Melekleri 3 vizyona girdiği ilk hafta 150.373 kişiyi sinema salonlarına çekerek, birinciliğe yerleşti. Scarlett Johansson'un başrolünü üstlendiği, aksiyon bilimkurgu filmi Lucy, popülaritesini devam ettirdi ve 74.605 kişiyle ikinci sırada yerini aldı.

Minik sinemaseverlerin favorisi olan Barbie ve Sihirli Dünyası, 40.292 kişi ile üçüncü olurken, vizyondaki üçüncü haftasında Galaksinin Koruyucuları, 30.994 kişiyle dördüncü sırada yer aldı. Brett Ratner imzalı Herkül: Özgürlük Savaşçısı, 17.571 kişiyle sinema salonlarını doldurmaya devam ediyor. Amerikalı yönetmen Matt Reeves imzalı Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti ise 10.622 kişiyle altıncı olurken onu, 10.185 kişiyle Kahraman Şövalye takip ediyor.

Bu hafta vizyona giren Jennifer Kent imzalı Karabasan 7.345 kişiyle sekizinci olurken, Channing Tatum ve Jonah Hill'in başrollerini paylaştığı komedi filmi Liseli Polisler 2, 7.074 kişiyle dokuzuncu sırada kaldı. Fransız yapımı animasyon filmi Kayıp Karıncalar Vadisi, 5.495 kişiyle onuncu sırada yerini aldı.

foreverthe

foreverthe

Üye
Hocam çoğu kişi bu filmi vizyona girmeden önce izledi onlardan biride benim ya korsanı pek sevmiyorum ama öğrenci olunca el mahkum oluyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: azattt
azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Hocam çoğu kişi bu filmi vizyona girmeden önce izledi onlardan biride benim ya korsanı pek sevmiyorum ama öğrenci olunca el mahkum oluyor :ehe
Oyuncu kadrosu çok iyi Olabilir ama bana göre sinema da izlenecek bir film değil. Senaryo klasik tahmin edebiliyorsun. Yine bi görev olacak toplanıp herkesi öldürecekler ama onlara bişey olmayacak :) haftasonu dvd de izlenecek bir film. Sinemaya gidip Maymunlar Cehennemi Galaksinin Koruyucuları gibi görsel efekti bol senaryosu değişik film izlemek yerine cehennem meleklerini izlemek saçma olur :)

foreverthe

foreverthe

Üye
Oyuncu kadrosu çok iyi Olabilir ama bana göre sinema da izlenecek bir film değil. Senaryo klasik tahmin edebiliyorsun. Yine bi görev olacak toplanıp herkesi öldürecekler ama onlara bişey olmayacak :) haftasonu dvd de izlenecek bir film. Sinemaya gidip Maymunlar Cehennemi Galaksinin Koruyucuları gibi görsel efekti bol senaryosu değişik film izlemek yerine cehennem meleklerini izlemek saçma olur :)
Aynen,bence de size katılıyorum. Zaten bu tarz filmlerin hep konusu bellidir :)

• Beğen
Tepkiler: azattt

Üst Alt