YURTDIŞI IPHONE 4S ALDIM YARDIM EDİN.

Sponsorlu Bağlantılar

djmenyem

djmenyem

Üye
    Konu Sahibi
YURTDIŞI IPHONE 4S ALDIM YARDIM EDİN.
selamın aleyküm herkese,

Amcam bana avusturalyadan Orjinal Iphone 4S getirdi telefon 60 günlüğüne açıktı şimdi 25 günü falan kaldı. her neyse bugün telefonu kayıt ettirmek istedim 120 lira para yatırdım harç olarak e-devlet şifresi filan aldıka herşey eksiksiz tamamlandı internetten e devlet şifresi kullanarak imei kaydını yapıcaktım ama ne yaptıysam hata verdi gidip makbuzum karşılığında vergi dairesinden verdiğim ücreti geri aldım. Bana bi çare verin ne yapayım ? Iphonelere çakma imei de atılmıyor

maxirabit

maxirabit

Üye
kayıt ettiriosunuz parayı geri alıyorsunuz sonrada diyorsunuz ki buna imei atılmıyor mu,ne demeye işlemi iptal ettirip parayı geri alıyorsunuz o zaman

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Kaydedilen pasaportun en gec 1 ay icinde turkiyeye giris yapmasi lazim. Yani 20 temmuzdan once ise kayit yapamaz.

djmenyem

djmenyem

Üye
    Konu Sahibi
kayıt ettiriosunuz parayı geri alıyorsunuz sonrada diyorsunuz ki buna imei atılmıyor mu,ne demeye işlemi iptal ettirip parayı geri alıyorsunuz o zaman
Siz beni anlamadınız vezne deki bayan bana dediki her yapılan işlem gerçekleşmiyor. eğer e devlet üzerinden herşeyi doğru yaparken ilerlerken hata alıyorsanız açılmaz dedi o yüzden paranı gelip geri alabilirsin dedi sürekli kontrol ettim herşeyi doğru yaptım ama gene hata veriyor
Kaydedilen pasaportun en gec 1 ay icinde turkiyeye giris yapmasi lazim. Yani 20 temmuzdan once ise kayit yapamaz.

türkiye'ye 1 ağustos ta giriş yapıldı

Üst Alt