Takas Nokia N9-00 ( Arıyorum ) Takaslık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9-00 ( Arıyorum ) Takaslık
Arkadaşlar N9-00 arıyorum eğer elinizde varsa ve takas düşünüyorsanız elimde Android sorunsuz Samsung Galaxy Trend Lite var ( 2 aylık kutusu faturası garanti ve orjinal aksesuarları mevcut ) bu cihazla takas etmeyi düşünürseniz bana özelden numaranızı atın ben ararım :D iyi forumlar​

Son düzenleme:

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Onun tipinin aynısı olan beyaz Lumia 920 var. Düşünürsen..

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Onun tipinin aynısı olan beyaz Lumia 920 var. Düşünürsen..

dostum telefon hakkında biraz bilgi verirmisin kutu fatura garanti durumu aksesuar çizik gedik vs vs birde resim atarsan sevinirm istersen bende resim atabilirim

osmanmert94

osmanmert94

Üye
dostum telefon hakkında biraz bilgi verirmisin kutu fatura garanti durumu aksesuar çizik gedik vs vs birde resim atarsan sevinirm istersen bende resim atabilirim
Ben peşin para alırım sadece ama. Fiyat 599₺. Ekranda 1 cm lik iki çizik var köşelerde güneşte bakınca belli oluyor. 10 ay garantili. Eğer düşünürsen resim atayım.Telefon şuana kadar piyasadaki bütün oyunları kasmadan oynatıyor. Windows Phone 8.1 + Cyan güncellenmesi kurulu. Çok akıcı bir cihaz. Zaten bunu satınca yine Lumia alacağım Lumia 930 alacağım.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Ben peşin para alırım sadece ama. Fiyat 599₺. Ekranda 1 cm lik iki çizik var köşelerde güneşte bakınca belli oluyor. 10 ay garantili. Eğer düşünürsen resim atayım.Telefon şuana kadar piyasadaki bütün oyunları kasmadan oynatıyor. Windows Phone 8.1 + Cyan güncellenmesi kurulu. Çok akıcı bir cihaz. Zaten bunu satınca yine Lumia alacağım Lumia 930 alacağım.

dostum takas diyosun para ne alaka ???resimleri atarmısın dostum ama çizikler görünsün yani boyutları ne kadar o açıdan soruyorum

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam hangi şehirdesin?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
izmir dostum özelden numaranı yaz konuşalım

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam ben sadece elden satış yapabilirim kusura bakmayın iyi alış-verişler..

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...