Note 2 Kitkat

Sponsorlu Bağlantılar

mrsivri

mrsivri

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 Kitkat
Merhaba arkadaslar note 2 telefonuma ilk kitkat almanya surumunu kurdum ondan sonra turkiye romunu yukledim telefon aptallasmaya basladi sarji cabuk bitiyor diye kore mali samsung batarya aldim sarj hala ayni cabuk bitiyor bir de simdi reset atmaya basladi 2 3 gunde bir reset atiyor sizce rom olarak hangisini yukleyim ve en temiz rom nasil yuklenir simdiden tesekkur ederim :)Yok mu cevap verecek :(29 kisi okudu ve kimse cevap vermiyor mu :(

AHKE

AHKE

Üye
Orjinal bataryasını kullan wipe Data wipe cache yap recorvery menüsünden İstediğin romu yukle o farketmez İster tr olsun ister almnyaBen ilk teli kıtkatla kullanmaya başladım onun için kitkat diğer sürümlere oranla sarjı daha fazla mı yiyiyor bilmiyorum

mrsivri

mrsivri

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal bataryasını kullan wipe Data wipe cache yap recorvery menüsünden İstediğin romu yukle o farketmez İster tr olsun ister almnyaBen ilk teli kıtkatla kullanmaya başladım onun için kitkat diğer sürümlere oranla sarjı daha fazla mı yiyiyor bilmiyorum

Telefna 4.1.1 surumu yukleyip csc kodu degistircem sence olur mu :)Birde tesekkur ederim 41 kisi arasinda 1 tek sen cevap verdin :):)

AHKE

AHKE

Üye
olabilir denemen lazım

Sucrofe

Sucrofe

Üye
İnternal Stroge hariç hepsini işaretle ve Wipe yap. Sonra CM ROM'u kur.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Benim G2'yi alalı daha 1 buçuk ay oldu. Rootlu ve Optimus G3 v1.2 ROM'u yüklü. Bence garantiyi boş verin ve rootlayıp CM ROM'u flashlayın. Bilmiyorsanız iyice öğrenin çünkü riskli.

mrsivri

mrsivri

Üye
    Konu Sahibi
Benim G2'yi alalı daha 1 buçuk ay oldu. Rootlu ve Optimus G3 v1.2 ROM'u yüklü. Bence garantiyi boş verin ve rootlayıp CM ROM'u flashlayın. Bilmiyorsanız iyice öğrenin çünkü riskli.

Imei gitti simdi eski surumu yukluyecem iniyorSizce duzelir mi imei cunki sistem modifiye olmus yaziyor :(

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Senin İmei uçmuş. :S Keşke İmei uçması hakkında bilgim olsa da sana yardım edebilsem. @Türe senin bilgin var mı bu konuda?

Türe

Türe

Üye
Senin İmei uçmuş. :S Keşke İmei uçması hakkında bilgim olsa da sana yardım edebilsem. @Türe senin bilgin var mı bu konuda?
Evet imei uçmuş. Bana da S3 kullanırken olmuştu. Yanılmıyorsam stock rom atınca Düzelmişti. Bir deneyin stock romu kurmayı Düzelmezse note 2 imei uçtu başlığıyla aratın bişeyler bulursunuz elbet.

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
mrsivri

mrsivri

Üye
    Konu Sahibi
Evet imei uçmuş. Bana da S3 kullanırken olmuştu. Yanılmıyorsam stock rom atınca Düzelmişti. Bir deneyin stock romu kurmayı Düzelmezse note 2 imei uçtu başlığıyla aratın bişeyler bulursunuz elbet.

eski sürümü tekrar yüklesem düzelir inş

Sucrofe

Sucrofe

Üye
@Maxpayne48 dene. Düzelir inşallah.

mrsivri

mrsivri

Üye
    Konu Sahibi
Bide modifiyeli diyoe google playdan root check indirdim rootlu değil diyor kafayı yicem :(

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ya o saçma sapan bir uygulama. Dr Web ile Cpu-Z telefonuma "rootlu" demesine rağmen Root Checker "rootsuz" dedi. Üstelik cihazda Xposed Installer yüklü ve tıkır tıkır modül indirip çalıştırıyorum. TWRP ve Optimus G3 v1.2 ROM'u da yüklü. Root Checker saçma sapan bir uygulama.

mrsivri

mrsivri

Üye
    Konu Sahibi
o zaman eski sürümü yükleyip tekrar yazacamArkadaşlar oldu önceki sürümü tekrar yükledim hem csc kodu tr oldu hemde imei geri geldi :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
İyi, sevindim senin adına. Şimdi çak bir CM ROM'u, tamamdır. :)

mrsivri

mrsivri

Üye
    Konu Sahibi
Ya şimdi ben istanbul dışına gidecem :D telefona bir şey olursa ailem ile haberleşemem diye korkuyorum yeniyim çünki :D evdeki tablete denerim ilk sonuc olursa yüklerim :)

AHKE

AHKE

Üye
Sen IMEI yedekle ne olur ne olmaz

Son düzenleme:
AHKE

AHKE

Üye
Kitkatı tekrar yükledikten sonra mı geldi imei

raprap95

Üye
Eski sürümünü kullan ama kitkattaki modem dosyasını flashla