S5 Hafıza Kartı Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

m5c4

m5c4

Üye
    Konu Sahibi
S5 Hafıza Kartı Sorunu
Galaxy s5 te 32 GB Hafıza kartına veri yazamıyorum hafıza kartı sadece okuma için kullanılabilir diyor sebebini bilen varmı?

Serhan

Serhan

Üye
Veri dediğin oyun atmak mı , yoksa müzik video felan mı hocam ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Galaxy s5 te 32 GB Hafıza kartına veri yazamıyorum hafıza kartı sadece okuma için kullanılabilir diyor sebebini bilen varmı?

Bende oyle bir problem yok ne yaptin ki acaba? Kullandigin baska programlar veya farkli cihazlara mi taktin acaba kartini ondan sebeptir muhtemelen.

coolrhymer

Üye
benzer bir sorun bende de var şöyle açıklayayım mesela vk music programı kayıt yerini hafıza kartı seçersem müzik inmiyor ama telefon hafızası seçersem iniyor ve indirdiğim müziği telefon hafızasından hafıza kartına taşıyamıyorum yada başka bir örnek vereyim file hide folder programı ile hafıza kartındaki klasörü şifrelediğimde programdan çıkınca hafıza kartındaki klasörü şifrelemiyor klasör gizlenmiyor ama telefon hafızasındaki klasörü şifreliyor gizliyor
ve hafıza kartını daha önce note 2 de kullandım öyle bir sorunla karşılaşmadım
valla bilen varsa sevabına iyi olur be... :/

Seglopsi

Seglopsi

Üye
benzer bir sorun bende de var şöyle açıklayayım mesela vk music programı kayıt yerini hafıza kartı seçersem müzik inmiyor ama telefon hafızası seçersem iniyor ve indirdiğim müziği telefon hafızasından hafıza kartına taşıyamıyorum yada başka bir örnek vereyim file hide folder programı ile hafıza kartındaki klasörü şifrelediğimde programdan çıkınca hafıza kartındaki klasörü şifrelemiyor klasör gizlenmiyor ama telefon hafızasındaki klasörü şifreliyor gizliyor
ve hafıza kartını daha önce note 2 de kullandım öyle bir sorunla karşılaşmadım
valla bilen varsa sevabına iyi olur be... :/

Bu malesef samsung'un bazı yetkileri kısıtlamasından dolayı olan birşey. Hafıza kartına dosya yöneticisi ve belirli uygulamalar dışında veri yazım izni yok. Belki yeni sürümlerle düzelir.

Üst Alt