Yardım 2g / 3g

Sponsorlu Bağlantılar

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
2g / 3g
beyler tl ace s3 s4 teki gibi ag modu 2g 3g secimini yapiyorduk ace icin oyle bi program ariyorum yani 2g den 3g ye gecis 3g den 2g gecis

Fenomenon

Fenomenon

Üye
tam olarak anlamadım 2g/3g arasında geçiş yapan widget mı arıyorsun.

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaslar program widget fark etmez mesela 3g secsem artik 2g cekmesin
tam olarak anlamadım 2g/3g arasında geçiş yapan widget mı arıyorsun.
evet usta fark etmez programda widget de ne olur

Fenomenon

Fenomenon

Üye
ayarlardan yaparsın wcdma 3g oluyor. gsm 2g oluyor.
ancak 3g'de şarj çok çabuk biter haberin olsun. internete girmesen bile biter.
ayrıca 3g'nin çekmediği veya zayıf kaldığı yerde şebeke tümden gider. telefonla bile konuşamazsın.
o yüzden çok internete giriyorum dersen otomatik yap. az giriyorum dersen elinle manuel olarak değiştir.

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
ayrıca 3g'nin çekmediği veya zayıf kaldığı yerde şebeke tümden gider. telefonla bile konuşamazsın.
o yüzden çok internete giriyorum dersen otomatik yap. az giriyorum dersen elinle manuel olarak değiştir.
usta biliyorum da bu acede iste o òzellik yok bende iste oyle program istiyorumbeyler yardim yokmu

Fenomenon

Fenomenon

Üye
ace kullanmadığım için bilemiyorum. ama illaki değiştirme yapılan bir yer vardır. ayarları kurcala
veya power toggles uygulamasını yükle. ordan kısayol oluşturuluyor.

TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Ayarlar-kablosuz ve ağlar-mobil aglar-sadece 2g kullan var isaretlersen 2g isaretlemezsen 3g kullanirsin

dogukan-

dogukan-

Üye
Dedigini yaptım ama gene H gosteriyor 3g degil ne yapabilirim

Fenomenon

Fenomenon

Üye
h zaten 3g demek :) hspda'nın kısaltması
e ise 2g demek, edge'nin kısaltması.

dogukan-

dogukan-

Üye
Fenomenon

Fenomenon

Üye
3g'de internet hızı çok daha hızlıdır.
whatsapp, mobil sitelerde, oyunlarda falan 2g iş görür ama uygulama ve normal siteler 3g olmadan çooook geç açılır. 2g ile hiçbirşey indiremezsin (bir kaç mb'lık dosyalar dışında)
3g hızına göre ayrılıyor. farklı isimleri var.
benim gildiğim h yazan 3g'den daha hızlı

dogukan-

dogukan-

Üye
3g'de internet hızı çok daha hızlıdır.
whatsapp, mobil sitelerde, oyunlarda falan 2g iş görür ama uygulama ve normal siteler 3g olmadan çooook geç açılır. 2g ile hiçbirşey indiremezsin (bir kaç mb'lık dosyalar dışında)
3g hızına göre ayrılıyor. farklı isimleri var.
benim gildiğim h yazan 3g'den daha hızlı
Tamam aydinlattin beni teşekkürler

Fenomenon

Fenomenon

Üye
rica ederim.

• Beğen
Tepkiler: dogukan-
bahaddin53

bahaddin53

Üye
2G/3G arasında oto geciş mevcut fakat root istemekte.İphonedeki gibi 3g yi aç kapa meselesi androidde var ama çok bilinnmiyor.En mantıklısı ilk seçenek.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
2G/3G arasında oto geciş mevcut fakat root istemekte.İphonedeki gibi 3g yi aç kapa meselesi androidde var ama çok bilinnmiyor.En mantıklısı ilk seçenek.
emin misin? android'de 2g/3g arası otomatik geçiş var zaten. sistemin kendinde var. root falan istemez.
3g olayını da interneti kullanan herkes bilir. çünkü yukarda h veya e çıkınca "bu nedir" diye sorar. mobil internet kullanmayanın zaten bilmesine gerek yok :)

dogukan-

dogukan-

Üye
emin misin? android'de 2g/3g arası otomatik geçiş var zaten. sistemin kendinde var. root falan istemez.
3g olayını da interneti kullanan herkes bilir. çünkü yukarda h veya e çıkınca "bu nedir" diye sorar. mobil internet kullanmayanın zaten bilmesine gerek yok :)
Merak ettiğim için sordum

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
beyler ayarlarda 2g kullan pil omru uzar diye secenek var ama ben sadece 3g ceksin 2g hic gelmesin diyorum

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
usta nsl getir ya bj turlu bi uygulama bulamadik

Üst Alt