Telefon Tavsiyesi General Mobile Discovery II mi - Asus Zenfone 6 mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Exdkiller

Exdkiller

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery II mi - Asus Zenfone 6 mı ?
Sizce hangisi arkadaşlar nedenleriyle birlikte yazarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Discovery 2 daha ustun bi cihaz tasarin olarak kat kat ustun zaten asusun telefonlari takoz gibi performanstada hayli hayli geride birakir gercek 8 cekirdek 2.0 ghz mtk islemci var. Mali 400 vardi galiba Gpu dada . antutu 30000 i asmis zaten

gstahsn

gstahsn

Üye
arkadaşa katılıyorum asusu pc de alıcaksın

calypso16

calypso16

Üye
İnşallah discovery1deki problemler,discovery 2'de olmaz

Exdkiller

Exdkiller

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2 daha ustun bi cihaz tasarin olarak kat kat ustun zaten asusun telefonlari takoz gibi performanstada hayli hayli geride birakir gercek 8 cekirdek 2.0 ghz mtk islemci var. Mali 400 vardi galiba Gpu dada . antutu 30000 i asmis zaten
Antutu da 30.000 i aşmasının sebebi 8 çekirdekli işlemcisi ee birde bunun ısınması var zenfone da intel işlemci olduğu için ısınmıyor diye duydum inceleme videolarından.Sende discovery 2 ye tasarım olarak kat kat üstün demişsin arkaya baksan s5 hoparlör alt tarafta uyku güç tuşu yukarda buda iphone.Zenfone tasarım olarak kat kat daha üstün discovery 2 den.Yine de teşekkürler yorumun için

byAndroid

byAndroid

Üye
Antutu da 30.000 i aşmasının sebebi 8 çekirdekli işlemcisi ee birde bunun ısınması var zenfone da intel işlemci olduğu için ısınmıyor diye duydum inceleme videolarından.Sende discovery 2 ye tasarım olarak kat kat üstün demişsin arkaya baksan s5 hoparlör alt tarafta uyku güç tuşu yukarda buda iphone.Zenfone tasarım olarak kat kat daha üstün discovery 2 den.Yine de teşekkürler yorumun için
Sen secimini yapmissin zaten git asus al. 2 cm cerceve var telefonda.

Exdkiller

Exdkiller

Üye
    Konu Sahibi
Sen secimini yapmissin zaten git asus al. 2 cm cerceve var telefonda.
çerçeve ye göre mi seçiyorsun sen telefonları çakma gibi kullanacağıma asus kullanırım daha kullanmadan çamur atıyorsun telefona takoz gibi yok performansta da geri de diyorsun inceleme videosu izledinmi hiç ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Kardesim tamam performansina bisey demiyorum ama discovery 2 de dusuk iste kabul et. Tasarim zevk meselesi tasarima gore telefon alanda var performansa gore alanda.

Üst Alt