note 3 aldım uygulama önerileriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
note 3 aldım uygulama önerileriniz?
arkadaşlar diğer açtığım konuda 5s ile note 3 arasında kalmıştım, sizin de yorumlarınıza bakarak note 3 ü tercih ettim ve bugün elime geçti. Telefondan ilk izlenimlerim çok iyiydi hiç bi kasma donma vs. bişey yok. Telefona alışmam biraz zor olucak haliyle ekranı büyük olduğu için :) note 3 de bulunması gereken veya beğendiğiniz uygulamalar oyunlar varsa paylaşırsanız sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: mertcan01 ve B.A.R.O.N

Fenomenon

Fenomenon

Üye
hayırlı olsun :gul:

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
SHS

SHS

Üye
Clean Master
Tapatalk
Chrome

Conquer360

Üye
Hayırlı olsun oyun olarak Asphalt 8 yükleyebilirsin büyük ekranda baya zevklidir oynaması uygulama olarak kullandığın sosyal medya uygulamalarını yükleyebilirsin başlangıç olarak :) sonrasında google playi gezerek hoşuna giden ne varsa indirebilirsiniz :)

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
google play'da popüler olan uygulamalara baksan zaten baya uygulama yüklersin. (daha önce android kullandın mı bilmiyorum)
onun dışında benim kullanmayı sevdiğim "gesture search" uygulaması var. google'ın kendi uygulaması. elinle yazarak rehber, uygulama veya müzik dosyalarını bulabiliyorsun.
icon changer diye bir uygulama var. istediğin uygulamanın ana ekranındaki ikonunu değiştiriyorsun.
mx player uygulaması yükle. en iyi video player diyebilirim.
zedge uygulamasını öneririm. en iyi duvarkağıtlarını bulabilrsin. ben nokia kullandığım zamanlardan beridir kullanıyorum. ayrıca game launcher widget'ı sayesinde tüm oyunları tek yerde toplayabilirsin.

eğer telefonu rootlarsan
go backup pro uygualasını kur. tüm uygulama veya oyunun yedeğini alıyor. oyundan sıkılırsan yedeğini alıp silersin. ilerde tekrar yüklersen kaldığın yerden başlar.
ayrıca battery doctor uygulaması da biraz işe yarıyor diyebilirim. en azından kaç dk'da şarj olacağını veya kaç dk şarjı kaldığını söylüyor. ben seviyorum.

• Beğen
Tepkiler: by_folle

Conquer360

Üye
Bayarya için du batteryi de öneririm

• Beğen
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
google play'da popüler olan uygulamalara baksan zaten baya uygulama yüklersin. (daha önce android kullandın mı bilmiyorum)
onun dışında benim kullanmayı sevdiğim "gesture search" uygulaması var. google'ın kendi uygulaması. elinle yazarak rehber, uygulama veya müzik dosyalarını bulabiliyorsun.
icon changer diye bir uygulama var. istediğin uygulamanın ana ekranındaki ikonunu değiştiriyorsun.
mx player uygulaması yükle. en iyi video player diyebilirim.
zedge uygulamasını öneririm. en iyi duvarkağıtlarını bulabilrsin. ben nokia kullandığım zamanlardan beridir kullanıyorum. ayrıca game launcher widget'ı sayesinde tüm oyunları tek yerde toplayabilirsin.

eğer telefonu rootlarsan
go backup pro uygualasını kur. tüm uygulama veya oyunun yedeğini alıyor. oyundan sıkılırsan yedeğini alıp silersin. ilerde tekrar yüklersen kaldığın yerden başlar.
ayrıca battery doctor uygulaması da biraz işe yarıyor diyebilirim. en azından kaç dk'da şarj olacağını veya kaç dk şarjı kaldığını söylüyor. ben seviyorum.
teşekkür ederim, hepsini deniyecem :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Eğer paketim olsa hepsini upload ederdim bende 1 gb ye yakın Arşiv var. Ama önemli bir kaç isim verem
Önce root cihazına güvenirim dersen boş ver garantiyi zaten ekran ve kasa hasarı garantiye girmez .
.Araçlar
1. Es Explorer dünyada iyisi yok yönetici olarak
2. Temizlik uygulaması her hangi biri .
Reboot oto uygulamaları kapatma .
3. Ultimate ve titanium backup .
4. Super su. Busbox. Super user . Root chech.
.Internet .
Bence Chrome çok kullanışlı
ama opera class ve normal opera yani pc gibi olanı da süper . Bir de paket az ise mini çok iyi benzin harcama yapmaz .
Uc browser.
Dolphin .
182 mhrs
Devlet ana
Bilet otobüs ve uçak
Gümrük
Kargo
.Müzik
MX player
Real player
VLC
Market
Blackmart ama mobogenie olmasın tehlikeli .
Ana sayfa tuşu için buton yükle sanal tuş gelir

Simdilik bunlar ama çok var

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Trafi Türkiye
Clone camera
Office mobile
360 security
Dizi Cu (favorimdir büyük ekranda film gerçekten keyif verici :) )
Real Racing 3
English short story (okuma modundan ayar yaparsan daha rahat okursun)
Muzhiwan
Zedge
Greenkfy(açık uygulamaları sana bırakmadan kapatıyor)
Bira canlı duvar kağıdı :good:
Heart rate pro
Wattpad
Snapseed
Shazam
Pitch lab
Birde çok hoşuma giden google kamera

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Eğer sıfır aldıysan şimdilik rom root işlerine bulaşma biraz stock takılmanı öneririm

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
0 aldım dedigin gibi daha bulasmam yani simdilik gerek bulmuyorum.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Aynen böyle :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Clean Master
Tapatalk
Chrome
Clean master kullanılmaması gereken ilk program. Hiçbir işe yaramıyor ve pilin içine ediyor. Chrome ise zaten samsung eklemiş telefonun içinde geliyor

Zedge
Puffin Browser
Hotspot Shield VPN

diyebilirim

• Beğen
Tepkiler: mertcan01
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Clean master kullanılmaması gereken ilk program. Hiçbir işe yaramıyor ve pilin içine ediyor. Chrome ise zaten samsung eklemiş telefonun içinde geliyor

Zedge
Puffin Browser
Hotspot Shield VPN

diyebilirim
Markette çok popüler bir uygulama ama alternatif olarak önerebileceğin uygulama varmı

SHS

SHS

Üye

Zedge
Puffin Browser
Hotspot Shield VPN

diyebilirim

Note 3 üm yok, benim önerilerim onlar sende kendi önerini yazacan

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt