Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

bedirhankck

Üye
Merhabalar, gecen gün xox69d ürününü aldım freedos olarak. win7 ultimate kurdum fakat laptopun yanında verilen driver cdsinin uyumlu olmadıgı hatasını alıyorum. bi çözüm öneriniz varsa gerçekten cok makbule gecicek

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Merhabalar, gecen gün xox69d ürününü aldım freedos olarak. win7 ultimate kurdum fakat laptopun yanında verilen driver cdsinin uyumlu olmadıgı hatasını alıyorum. bi çözüm öneriniz varsa gerçekten cok makbule gecicek
neden win7 kuruyorsun asus 8.1i önerir zaten yanında verilen cd 8.1e uyumlu tabi hata alırsın

• Beğen
Tepkiler: liamgallagher
ANIL

ANIL

Admin

Windows 8.1 uyumlu olduğu için hata vermiş. Windows 8.1 kurmanızı tavsiye ederim. Sadece sürücüler ile alakalı değil Windows 8.1 genel olarak daha iyi.

• Beğen

TeKnoArda

Üye
@liamgallagher 14 yaşımdayım :ehe İzmirdeyim :yuru

cgokhans

cgokhans

Üye
İlla w7 kullanacağım diyor isen CD nin içine gir tek tek gerekli driverların w7 için olanını bul. CD otomatik olarak sadece w8.1 é kurulum yapıyor ki her defasında yeniden başlat yapıyor çok uzun sürüyor tavsiye etmem elle kur daha iyi

TeKnoArda

Üye
Böyle güzel bir bilgisayara windows 7 kurmak çok ayıp olur bence bilgisayara. Güncel bilgisayarda güncel işletim sistemi kullanılmalı. Yakında windows 9 önizleme sürümü çıkacak, siz hala windows 7 kullanıyorsunuz :vur

bedirhankck

Üye
elimde win7 vardı ya ondan onu kurayım demiştim zaten acayip çile çektim etherneti bile tanıtamadım. siteden tek tek indirip kurmayı denedim cogunda hata veriyor ben ettim siz etmeyin win7 düşünenlere ibret olayım. şimdiki mesele 8.1 nerden bulacagım :) cevaplarınız icin teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve liamgallagher
ANIL

ANIL

Admin
elimde win7 vardı ya ondan onu kurayım demiştim zaten acayip çile çektim etherneti bile tanıtamadım. siteden tek tek indirip kurmayı denedim cogunda hata veriyor ben ettim siz etmeyin win7 düşünenlere ibret olayım. şimdiki mesele 8.1 nerden bulacagım :) cevaplarınız icin teşekkürler

Burada paylaşımı yasak. Aratarak diğer platformlarda bulabilirsiniz.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Senin yaş kaç kardeşim :) Buluşuruz belki, yakın arkadaş oluruz :thumbup:

Bu arada, güzel spor salonu var mı?
Pm Den atıyorum konuyu Kirletmeyelim Hocam :)
Yardımcı Olurum Kardeş PM den ;)

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
yeni oyun denemem call of duty modern warfare 2 full grafik yağ gibi en az 50 fps alıyorum arada 70lere çıkıyo :ehe

• Beğen
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Mufche

Mufche

Üye
banada aynısı oldu :D ama ben zorlamadım baktım interneti okumuyo direk w8.1 çektim torrentten attım bi daha format :D

Pil işinde şu akımı kesme programı bulamadık mı ? :)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
banada aynısı oldu :D ama ben zorlamadım baktım interneti okumuyo direk w8.1 çektim torrentten attım bi daha format :D

Pil işinde şu akımı kesme programı bulamadık mı ? :)
Maalesef Benim %10 Oldu :(

emre_doner

emre_doner

Üye
Battleflied 3
Test Driver Unlimited 2
Hitman Absolution
NBA 2K14
NFS: Rivals 2014
Fifa 14
Pes 13
Counter Strike Online
Hepside yüksek çözünürlükte akıyorrr akıyorrr :smdance::dansöz:

TeKnoArda

Üye
Akacak tabii :)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Battleflied 3
Test Driver Unlimited 2
Hitman Absolution
NBA 2K14
NFS: Rivals 2014
Fifa 14
Pes 13
Counter Strike Online
Hepside yüksek çözünürlükte akıyorrr akıyorrr :smdance::dansöz:
Fps değerlerini de yazıp paylaşır misin konuya ekleyelim ki herkez görsün :)

emre_doner

emre_doner

Üye
fps yi nasıl görücez ? programın adı ne yüklüyeyim,paylaşayım resimli

Üst Alt