Legend Online Classic aAPK lazım çok acil

Sponsorlu Bağlantılar

canersonmez94

canersonmez94

Üye
    Konu Sahibi
Legend Online Classic aAPK lazım çok acil
Arkadaşlar Legend Online Classic adlı yeni bir oyun çıkmış. Telefonuma Google Play de hata var diye o uygulamayı yükleyemiyorum. Acil uygulamanın APK si lazım. Yadımcı olursanız sevinirim. Uygulamanın Google play adresi >>>

İlginiz için çok teşekkürler şimdiden :D

Arkadaşlar uygulama GooglePlay de yok eğer yükleyebiliyorsanız uygulamayı telefonunuza veya tabletinize yükleyin. Daha sonra AppBackup&Restore uygulamasını cihazınıza yükleyin ve uygulamanın APK sını AppBakup&Restore ile ayırdıktan sonra bana gönderin. Yapanın elleri dert görmesin şimdiden App Backup&Restore Google Play adresini altta yazdım.

mahirBSs

Üye
dostum yapmaya çalıştım umarım olmuştur buyur link

• Beğen
Tepkiler: canersonmez94
canersonmez94

canersonmez94

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok teşekkürler işim olmadığı bir ara deneyeceğim. Ona göre yorum gönderirim. Çok saol.

hikmet366

hikmet366

Üye
Oas dan mi oynuyorsunuz

canersonmez94

canersonmez94

Üye
    Konu Sahibi
ben oynamıyorum da arkadaş istedi diye indir apk verdim
Kardeşim çok teşekkürler yardımın için. Teknoloji konusunda yardıma ihtiyacın olursa bana facebook.com/canersonmez94 sayfamdan ulaşabilirsin. Özellikle telefon falan almayı düşünürsen yada teknoloji ile alakalı bir soru sormak istersen severek cevaplamaya çalışırım. Tekrar teşekkürler.

dogukan-

dogukan-

Üye
Kardeşim çok teşekkürler yardımın için. Teknoloji konusunda yardıma ihtiyacın olursa bana facebook.com/canersonmez94 sayfamdan ulaşabilirsin. Özellikle telefon falan almayı düşünürsen yada teknoloji ile alakalı bir soru sormak istersen severek cevaplamaya çalışırım. Tekrar teşekkürler.
Android sürümun kac acaba

mahirBSs

Üye
Rica ederim
Sağol

erhan6erhan

Üye
Bana Acilen Legend online 1.0.3 yeni sürümü lazim lütfen acil ülkemde indiremiyorum

isa yiğitoğlu

isa yiğitoğlu

Üye

Merhaba Mahir, senin verdiğin apk yı kurdum oynuyordum, bende tab4 var ve uyumlu değil. Yeni güncelleme geldiği için uyumlu olmadığından güncelleme yapamıyorum. Yeni sürümün apk sını temin edip göndermen mümkün mü? Şimdiden kolay gelsin.

erhan6erhan

Üye
al buldum ben 1.0.3 yeni version:

ismail7336

Üye
Slm hilesini bilen varsa yardimci olsun bende bikac tane bug hilesi var karslkli yardimm

isa yiğitoğlu

isa yiğitoğlu

Üye
al buldum ben 1.0.3 yeni version:

Teşekkür ederim Erhan. Kurdum fakat yeni karakter oluşturmamı istiyor, önceki karaktere girmemin bir yolu var mı biliyormusun.

erhan6erhan

Üye
Teşekkür ederim Erhan. Kurdum fakat yeni karakter oluşturmamı istiyor, önceki karaktere girmemin bir yolu var mı biliyormusun.
Büyük olasilikla... yanlis server giris yaptin veya yanlis sifre giriyon....ben Karakterime girdim

canersonmez94

canersonmez94

Üye
    Konu Sahibi
Oyunun apk si zor bulunuyor bir de hile mi ariyon yaa

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Yeni surumun apk verebilirmisiniz

erhan6erhan

Üye
  • Beğen