Telefon Tavsiyesi Kuzenim 5s alicak tek bir sorun kaldi?

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Kuzenim 5s alicak tek bir sorun kaldi?
Merhaba arkadaslar kuzenim javadan cigir atlayarak 5s e gecicek yalniz batarya konusunda endiselerimiz var oyun cok oynamaz sosyal isler face twitter whatsup falan bide selfie tabiki sizce 1 günü rahat cikarirmi genelde 3gde kullanilacak bu isler?

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Cikarmaz

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
byAndroid

byAndroid

Üye
İphone hic kullanmadim ama cikarmassa halt etmis olur. En iyisi bataryasi iyi olan bi android alsin mesela xperia z2

• Beğen
shots3

shots3

Üye
Şahsen kendim kullanıyorum ve 1 günü 3G ile çıkardığını görmedim. Ancak Edge ile internette takılabilirse takılır. Whatsapp vs. ile aktif kullanımda hele imkansız. Bence iPhone 6'yı beklesin eğer imkan varsa onu alsın yoksa bataryası büyük android telefonlar daha avantajlı batarya konusunda. Yine de iPhone derse bataryalı kılıf ile kullanılır ama :)

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
3G ile 1 günü çıkarması imkansız.

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Şahsen kendim kullanıyorum ve 1 günü 3G ile çıkardığını görmedim. Ancak Edge ile internette takılabilirse takılır. Whatsapp vs. ile aktif kullanımda hele imkansız. Bence iPhone 6'yı beklesin eğer imkan varsa onu alsın yoksa bataryası büyük android telefonlar daha avantajlı batarya konusunda. Yine de iPhone derse bataryalı kılıf ile kullanılır ama :)
Bataryali kilif yada powerbank gibiler zarar veriyormus hizli sarj nedeniyle galiba?

shots3

shots3

Üye
yanii onların da zararı var biraz ama kullanılabilir. insanlar genellikle gezilerde vs. kullanıyor powerbank'ı iPhone kullanıcılarının genel sorunu şarjdır hep onun haricinde üzerine telefon yok yani

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
yanii onların da zararı var biraz ama kullanılabilir. insanlar genellikle gezilerde vs. kullanıyor powerbank'ı iPhone kullanıcılarının genel sorunu şarjdır hep onun haricinde üzerine telefon yok yani
İşte kuzen bunu alinca gun boyu gezilere gidecek sarj önemli yani.

Otroligt

Otroligt

Üye
Kuzenim 5s alicak tek bir sorun kaldi? yı okuyunca para yok gibi saçma bi espri bekledim :ehe. Dostum biraz zor çıkarması belki ucu ucuna olabilir. O da belki

• Beğen
shots3

shots3

Üye
O zaman iPhone değilde yeni nesil android telefonlardan bakmalı. Bataryası büyük olanlardan. Ben şahsen tercih edecek olursam Xperia Z2 veya HTC One M8'i tercih ederdim öyle bi durumda.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
O zaman iPhone değilde yeni nesil android telefonlardan bakmalı. Bataryası büyük olanlardan. Ben şahsen tercih edecek olursam Xperia Z2 veya HTC One M8'i tercih ederdim öyle bi durumda.
Z2 ve m8 in verdigini g2 de verebilir belki onu aldiririm hepinize teşekkür ederim

Edit: iphone 6 da beklenebilir.

shots3

shots3

Üye
Rica ederim G2'nin de gideri var tabi :)

• Beğen
The SLayeR

The SLayeR

Üye
asla çıkarmaz arkadasımda vardı cebnde şarj aletyle gezer gözü hep priz arardı valla sattıda z2 aldı şimdi kafam rahat dio

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çıkarmaz. Gitsin one max veya note 3 alsın batarya ustaları.

• Beğen
foreverthe

foreverthe

Üye
İndirme yapmadığı sürece 3G gereksiz. Whatsapp ve diğer sosyal ağlar için EDGE yeterli olacaktır böylece şarjıda daha uzun gider. Birde iPad şarj cihazı taşıyabilirse taşısın yanına çok daha hızlı şekilde şarj olacaktır. Bunlara hayır diyorsa bence LG G3 alsın ve yanına batarya+dock cihazı alsın pili çıkartılabilir olduğundan 2 tane bataryası olucak o batarya bitince yenisini takar böylece şarj sorunuda ortadan kalkmış olur.

• Beğen
Türe

Türe

Üye
3G açık çıkaramaz. 3G açık olunca çok çabuk akıyor şarj.

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
İndirme yapmadığı sürece 3G gereksiz. Whatsapp ve diğer sosyal ağlar için EDGE yeterli olacaktır böylece şarjıda daha uzun gider. Birde iPad şarj cihazı taşıyabilirse taşısın yanına çok daha hızlı şekilde şarj olacaktır. Bunlara hayır diyorsa bence LG G3 alsın ve yanına batarya+dock cihazı alsın pili çıkartılabilir olduğundan 2 tane bataryası olucak o batarya bitince yenisini takar böylece şarj sorunuda ortadan kalkmış olur.
İndirme yapmaz işte en normal mesajlasma falan

foreverthe

foreverthe

Üye
İndirme yapmaz işte en normal mesajlasma falan
O zaman 2G ile bir gün götürür diye düşünüyorum. Yarın ya da çarşamba günü 5S alacağım, bende bi dener kuzeniniz almadıysa o zamana kadar test edip size söylerim

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt