Facebook Sarj

Sponsorlu Bağlantılar

thenorth

thenorth

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Sarj
arkadaslar facebook surekli arkaplanda ve sarj yio bide mesengere tasindik fln dedi bide o arkaplanda telefonunun sarj dayanmiyor ne yapmaliyim

calypso16

calypso16

Üye
Sil gitsin

yakupb03

yakupb03

Üye
Root varsa grenfy kur sistem uygulamalarını uyut .

thenorth

thenorth

Üye
    Konu Sahibi
dur daha yeni aldim ne rootu :D

thenorth

thenorth

Üye
    Konu Sahibi
yakupb03

yakupb03

Üye
Bende de var bl ama bl ile rotn alakası yok. Önce rot yaparsın bir tıkla sonra istek üzerine amaca göre açılır. Bl( boatladr kilidi ) :-)

thenorth

thenorth

Üye
    Konu Sahibi
Bende de var bl ama bl ile rotn alakası yok. Önce rot yaparsın bir tıkla sonra istek üzerine amaca göre açılır. Bl( boatladr kilidi ) :-)

ha sagolasin peki root bozuyomu garantiyi

Fenomenon

Fenomenon

Üye
greenify rootsuz cihazlarda da çalışıyor. kesinlikle tavsiye ederim
ancak eğer facebook sistem uygulaması şeklinde görünüyorsa kapatamaz.
çaresi yok gibi. bazı facebook client uygulamaları var ama fazla güzel değiller.

bunlar arka planda fazla ram harcamaz. harcasa bile greenify ile rahatlıkla kapatırsın.

Conquer360

Üye
Greenify ile uyutunca bildirim gelmicek değil mi?

Fenomenon

Fenomenon

Üye
evet uyutunca bildirim gelmez ne yazıkki :/
o yüzden arasıra kendiniz kontrol etmeniz gerekecek.

Conquer360

Üye
Çok yararlı program ama bu yüzden kullanmıyorum bildirimler gelmeyecekse ne anlamı kaldı uygulamanın

thenorth

thenorth

Üye
    Konu Sahibi
greenify rootsuz cihazlarda da çalışıyor. kesinlikle tavsiye ederim
ancak eğer facebook sistem uygulaması şeklinde görünüyorsa kapatamaz.
çaresi yok gibi. bazı facebook client uygulamaları var ama fazla güzel değiller.

bunlar arka planda fazla ram harcamaz. harcasa bile greenify ile rahatlıkla kapatırsın.

hocam cok sagolun fast for facebook iyi facebook uyumuyo bende kendini acip duruyo :)

Fenomenon

Fenomenon

Üye
önemli değil :)
fast for facebook'u bir ara kullanmıştım. uyuyor mu hatırlamıyorum ama fazla ram harcamaz.

thenorth

thenorth

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil :)
fast for facebook'u bir ara kullanmıştım. uyuyor mu hatırlamıyorum ama fazla ram harcamaz.
yo uyumuyo bildirimleri vermiyo ram harcamamak icin sanirsam ustune tiklamadikca kapali kaliyor ve arkaplanin degistirilebilmesi felan cok guzel sadece resimler biraz sikintili ve mesajlarda sikinti yaptigi icin messengerla birlikte kullanayim dedim.Bide bsy danismak istiyorum root garantiyi bozarmi droidvpn kullanicam da root gerekiomus

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
kardesim telin markası neysi bu arada