Anket MS Türkiye'nin Windows Phone Hizmeti

Sponsorlu Bağlantılar

MS Türkiye'nin Windows Phone a verdiği hizmetten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
MS Türkiye'nin Windows Phone Hizmeti
Arkadaşlar eğer sizde benim gibi Microsoft Türkiye' nin diğerlerine göre Windows Phone ile daha
az ilgilenmesinden şikayetçi iseniz bu durumu Bildirmek için aşağıdaki bağlantıları hep beraber kullanalım ve tepkimizi gösterelim :sinir

Güncellemelerin Türkiye'de bu kadar geç verilmesi gerçekten sinir bozucu bir durum olmalı.

Facebook sayfasında ki gönderilerin altına yorum yazarak veya özel mesaj atarak twitter sayfasında microsoft u etiketleyerek twet atalım

MS TÜRKİYE FACEBOOK

MS TÜRKİYE TWİTTER

Medya yolu ile Microsoft Windows Phone u biraz daha dikkate almaları gerektiğini, diğer ülkelerde böyle olmadığını vs duyurabilirizArkadaşlar benim tweetim burada sizde bi kaç tane tweet atsanız hiç bir şey kaybetmezsiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto, emz, beats ve 4 diğerleri

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Twitine bir kaç yorum ben yazayım da tam olsun:)Edit: Bu Ms Türkiye'nin hizmetinden memnun olan arkadaşla tanışmak isterim (Ankette evet oyu veren arkadaş kim?)
Bir edit daha : 2 oldu memnun olanlar!

Son düzenleme:
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Twitine bir kaç yorum ben yazayım da tam olsun:)Edit: Bu Ms Türkiye'nin hizmetinden memnun olan arkadaşla tanışmak isterim (Ankette evet oyu veren arkadaş kim?)
Bende onu merak ediyorum acaba konuyu yanlış mı anladı ya da acıdığından vermiştir 17-1Edit : Yazdığınız tweetler için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Anca bulut satsınlar millete

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: skynet, Aybin.Kilic ve Rock Ve Roll
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Edit 3 : Şu beğendim diyen arkadaşlar : Bulut hizmeti mi alıyorlar.
Güncelleme geliyor Facebook sayfası ayakta uyuyor. 6 -12 saat sonra yazıyor.
Maxicep bile onlardan daha hızlı.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Edit 3 : Şu beğendim diyen arkadaşlar : Bulut hizmeti mi alıyorlar.
Güncelleme geliyor Facebook sayfası ayakta uyuyor. 6 -12 saat sonra yazıyor.
Maxicep bile onlardan daha hızlı.
Bence o beğenen arkadaşlar dandiroid bölümü elemanları olabilir.

• Beğen
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Sayı 3'e çıkmış gerçekten merak ettim.Neden evet dediler ki onlara özel hizmet mi veriyor ki microsoft Türkiye:dry:

• Beğen
ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
Evet diyen 3 kişi microsoft Türkiye çalışanı

• Beğen
Tepkiler: Batuhan Apatay, ON9, skynet ve 1 kişi daha
kursat99

kursat99

Üye
Bence bi hashtag de olsa daha iyi olur. Herkes aynı hashtag e tweet atar.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar herkes istediği seçeneğe oy vermekte haklıdır.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
    Konu Sahibi
Bence bi hashtag de olsa daha iyi olur. Herkes aynı hashtag e tweet atar.
Nasıl bir hastag yapalım peki, belirlememiz gerekecek. Arkadaşlar böyle 1-2 kişi ile olmaz facebook sayfasında da mesaj atalım

Serhan

Serhan

Üye
Ben gayet memnunum açıkçası 925 beta 8.1 kullanıyodum gayet iyiydi cyan geldi ufak tefek değişiklikler oldu ve bida beta kullanmamaya yemin ettim de bazı sıkan noktalar var. Diyelim Güncelleme geliyor facebook sayfası uyuyor 6-12 saat sonra yazıyor. Yazsa ne olacak ? Telefonun mükemmel mi olacak ?. Bide 620ciler üvey evlat üvey evlat diye diye amiral gemilerinden sonra ilk size verildi cyan ?Benim tek sıkıldığım , sıkıntı gördüğüm yer tek kelimeyle mağaza ! Sadece bilinen oyunlar gelsin diyorum ; kendi kreş , klaş offf klans , nss , pou gibi oyunlar .,, benim için çok sıkıntı değil ama microsoft bu oyunlar olmadığı için müşteri kaybediyor. Mesela benim kuzenim ve teyzem sırf candy crush ve clash of clans olmadığı için geçmiyorlar lumiaya. Halbuki okadar çok seviyorlar wp8 işletim sistemini..! Açıkçası bende şikayetçiyim bu konuda. Bi konudaha var şikayetim ona gelirsek , siri yi telefonu bölgeymiş dilmiş zartmış zurtmuş değiştirmeden istediğimiz dilde kullanabiliyoruz. Bence microsoftda bunu örnek alıp cornata yı dil ve bölge TÜRKİYE'deyken kullanabilelim. Onun dışında çok memnunum... O yüzden insanların memnun olup olmadığına karışma gibi bi hakkınız yok. Ben sıkıntı çektiğim yerleri belirttim , Saygılar...

• Beğen
Tepkiler: kurtoglu00
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Ben gayet memnunum açıkçası 925 beta 8.1 kullanıyodum gayet iyiydi cyan geldi ufak tefek değişiklikler oldu ve bida beta kullanmamaya yemin ettim de bazı sıkan noktalar var. Diyelim Güncelleme geliyor facebook sayfası uyuyor 6-12 saat sonra yazıyor. Yazsa ne olacak ? Telefonun mükemmel mi olacak ?. Bide 620ciler üvey evlat üvey evlat diye diye amiral gemilerinden sonra ilk size verildi cyan ?Benim tek sıkıldığım , sıkıntı gördüğüm yer tek kelimeyle mağaza ! Sadece bilinen oyunlar gelsin diyorum ; kendi kreş , klaş offf klans , nss , pou gibi oyunlar .,, benim için çok sıkıntı değil ama microsoft bu oyunlar olmadığı için müşteri kaybediyor. Mesela benim kuzenim ve teyzem sırf candy crush ve clash of clans olmadığı için geçmiyorlar lumiaya. Halbuki okadar çok seviyorlar wp8 işletim sistemini..! Açıkçası bende şikayetçiyim bu konuda. Bi konudaha var şikayetim ona gelirsek , siri yi telefonu bölgeymiş dilmiş zartmış zurtmuş değiştirmeden istediğimiz dilde kullanabiliyoruz. Bence microsoftda bunu örnek alıp cornata yı dil ve bölge TÜRKİYE'deyken kullanabilelim. Onun dışında çok memnunum... O yüzden insanların memnun olup olmadığına karışma gibi bi hakkınız yok. Ben sıkıntı çektiğim yerleri belirttim , Saygılar...
sorun telefon sisteminin nasıl çalıştığı falan değil sen konuyu anlamadın galiba biraz açayım ilk olarak ms türkiye veya nokia türkiye haritalar konusuna değinelim isterseniz niye güncellenmiyor veya bizde hala yerel olan uygulamalar yok bankalar falan (ziraat bankasını magazada aradım geçen yok vardır sanıyordum), cortana konusunda ms türkiyenin bastırması hatta çalışmalar yapması, uygulama geliştiricileri teşvik destek olması, şu servisler konusuna sorun çözmesi böyle olmuyor kimse teleservisi istemiyor bende istemiyorumda bir şeyler yapılması lazım bunlara, çıkan uygulamalarda oyunlarda tr dil desteğini bastırması yurt dışında türkiyede de wp kullanıcıları var bunlarıda düşünün tarzında demesi gerekiyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Serhan, Aybin.Kilic ve Rock Ve Roll
Serhan

Serhan

Üye
sorun telefon sisteminin nasıl çalıştığı falan değil sen konuyu anlamadın galiba biraz açayım ilk olarak ms türkiye veya nokia türkiye haritalar konusuna değinelim isterseniz niye güncellenmiyor veya bizde hala yerel olan uygulamalar yok bankalar falan (ziraat bankasını magazada aradım geçen yok vardır sanıyordum), cortana konusunda ms türkiyenin bastırması hatta çalışmalar yapması, uygulama geliştiricileri teşvik destek olması, şu servisler konusuna sorun çözmesi böyle olmuyor kimse teleservisi istemiyor bende istemiyorumda bir şeyler yapılması lazım bunlara, çıkan uygulamalarda oyunlarda tr dil desteğini bastırması yurt dışında türkiyede de wp kullanıcıları var bunlarıda düşünün tarzında demesi gerekiyor

Aynen biliyorum da arkadaşlar memnun olanlar ms turkiyede mi çalışıyor felan diyolar nasıl memnun diyolar bende başkalarının memnun olup olmamasına karışmanın yanlış olduğuna değindim..

Aziz Yıldırım : Bizi Galatasarayın Kotu Gidişi Şampiyon Yaptı

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Aynen biliyorum da arkadaşlar memnun olanlar ms turkiyede mi çalışıyor felan diyolar nasıl memnun diyolar bende başkalarının memnun olup olmamasına karışmanın yanlış olduğuna değindim..

Aziz Yıldırım : Bizi Galatasarayın Kotu Gidişi Şampiyon Yaptı
o konuda haklısınız bireysel bir şey o size bağlı, bende sadece biraz daha konuyu açıklamaya çalıştım

• Beğen
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben memnunum diyebilirim güncelleme desen diğer ülkelere de gelmemiş cortana desen bizim ülkemize ne önce verilmiş de bu geç veriliyor here maps Google haritalara göre geride bence rotalar falan daha gelişebilir

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
Ben memnunum diyebilirim güncelleme desen diğer ülkelere de gelmemiş cortana desen bizim ülkemize ne önce verilmiş de bu geç veriliyor here maps Google haritalara göre geride bence rotalar falan daha gelişebilir

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor
Türkiyede yaşıyoruz nede olsa :\

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
  • Beğen
Tepkiler: emz ve Serhan
dakamon

dakamon

Üye
Ya bu msTR çalışanları eşşek vallahi eşşek. Vizyon sahibi değiller. WP bölümleri illaki vardır acaba adamlar hiçmi şu forumları gezinmiyor. Ciddi eşşşşşşşeeekler ya eşşşşeeek. Kullanıcı isteklerini şikayetlerini aylık olarak raporlayıp amerikaya joebelfioere ye postasalar ona ulaşsın yada ulaşmasın sürekli gönderseler yeminle bir şekilde gelişmeye katkı sağlarlardı ayrıca Türkiye kullanıcılarının da sesi duyurulmuş olurdu.