Galaxy Ace 2 i8160 [ROM] [4.4.4_r2] [OFFICIAL] LiquidSmooth v3.2 Nightlies - Codina

Sponsorlu Bağlantılar

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
[ROM] [4.4.4_r2] [OFFICIAL] LiquidSmooth v3.2 Nightlies - Codina
Arkadaslar simdi sizlere galaxy ace 2 icin cikan en stabil oyun romunu paylasicam.

İlk once indirmeleri halledelim
Rom v3.1(daha stabil)

Rom v3.2

Gapps

Gelelim kuruluma
İlk once cihazi recovery moda aliyoruz
Daha sonra wipe data ve wipe cache yapiyoruz
Romu ve gapps flasliyoruz
Rom hazir

Not
Eger rom kurulmaz yada acilmazsa wipe data ve wipe cache yapin mount ve storage girip format system yapin ve bida romu ve gapps flaslayin sorun cozulur

Arkadaslar birde ben bu romu kurdum calisti ve direk paylastim pek kullanma firsatim olmadi cunku bi kernel uzerinde denemeler yapiyorum eger bi sorun olursa yorum yapin ve antutu skorunuzu yoruma ekleyin birde oyun performansi konusunda bilgi verin.

Benim test ettigim oyunlar
Dead trigger
Dead trigger 2
Fifa 14
Subway surf
Temple run
Temple run 2
Temple run oz
Temple run brave
Gt racing 2(arada kasma yapiyo ama pek sorun olmuyo)
Asphalt 8(az kasma ile oynanıyor ama gl tools ile kasmadan oynayabilirsiniz)
Nova 3

Ekran goruntulerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hanifi160

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: hanifi160
turkishield

turkishield

Üye
Bu rom tamamen Türkçe bi rom..bizzat ben çevirisini ben yaptım nexus 4 kullanırken

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Rom tamamen türkcedir.birkac yerde ingilizce terimler var ama zaten o kısımlarıda pek kullanmaz insanlar.bence ace 2 icin cikmis en iyi rom bu rom.

turkishield

turkishield

Üye
Rom tamamen türkcedir.birkac yerde ingilizce terimler var ama zaten o kısımlarıda pek kullanmaz insanlar.bence ace 2 icin cikmis en iyi rom bu rom.
Bu rom hangi cihazlar için çıkmışsa o cihazların en iyi romudur :) cihaz listesi :

wlknmys

Üye
İcinde novathor settings varmi kerneli 1000 ghz ye cikabiliyomu ve sarji nasil ??

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
İcinde novathor settings varmi kerneli 1000 ghz ye cikabiliyomu ve sarji nasil ??

Nova thor setting var 1250 mhz kadar overclock ediliyor sarj genelde 1 gun kadar dayaniyor
Bu rom hangi cihazlar için çıkmışsa o cihazların en iyi romudur :) cihaz listesi :

Aynen kardesim sana katılıyorum cok guzel bi rom aynı zamanda hızlı ve oyun performansının tavan yaptığı bir rom gayet basarılı

wlknmys

Üye
Peki cm 11 den dahami iyi ??

wlknmys

Üye
Deniyelim bakalımLinki yenile xda da bi yeni sürüm daha gelmişen alttaki xda linkinden indirin

turkishield

turkishield

Üye
xda ile uğraşmayın vereceğim link üreticilerin sitesi oradan en son çıkanı indirin

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
en-sel

en-sel

Üye
Romu guncellemek icin yeniden indirip kurmamiz mi gerekli

turkishield

turkishield

Üye
Romu guncellemek icin yeniden indirip kurmamiz mi gerekli
Sıfırdan kurmak değil..indirin wipe yapın kurun..güncellemiş oluyorsunuz ayarlarınız uygulamalarınız aynen kalıyor

• Beğen
Tepkiler: en-sel
ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırdan kurmak değil..indirin wipe yapın kurun..güncellemiş oluyorsunuz ayarlarınız uygulamalarınız aynen kalıyor

Wipe data yapmayın wipe cache yapın wipe data yaparsanız hersey silinir wipe cache yapın ama benim tavsiyem romu en bastan temiz kurmak

ahmetk74

Üye
arkadaşlar bu romla ilgili birkaç sorum olcak 1.si bu romda şarj kaç saat gidiyor.2.si bu romda hafıza kartıyla telefon hafızası değiştirme varmı 3.sü şuan ben teamjancia cm 11 4.4.4 kitkat kullanıyorum sizce liquidsmootha geçeyimi ?

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu romla ilgili birkaç sorum olcak 1.si bu romda şarj kaç saat gidiyor.2.si bu romda hafıza kartıyla telefon hafızası değiştirme varmı 3.sü şuan ben teamjancia cm 11 4.4.4 kitkat kullanıyorum sizce liquidsmootha geçeyimi ?
Sarj 1 gün civarı gidiyor.hafıza değistirme var novathor ayarının icinde.bu rom team canjina nın cm11 inin düzenlenmis ve daha stabil hale gelmis seklidir bunu kullanmanızı tavsiye ederim